Zuza

Zuza

Zuza

Ul. Krakowska 41A, Opole

(6)

O nas

Od wielu lat staramy się pomagać w wyborze sukien ślubnych tak aby wyeksponować kobiecość oraz wszystkie atuty i osobowość Panny Młodej.
W ofercie salonu znajdą Państwo różnorodne modele pięknych sukien. Obsługa salonu posiada wieloletnie doświadczenie.

ILOŚĆ SUKIEN

14

Suknie ślubne

Suknie ślubne

Opinie - Zuza

4.83

6 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

A

AgnieszkaK

Salon ślubny ZUZA polecam każdemu, kto w dniu Ślubu chce wyglądać zjawiskowo, elegancko i z klasą. Panie doradzają pod każdym względem, atmosfera jest bardzo miła. Nie umiem się doczekać pierwszej przymiarki <3 Z całego serca polecam <3

6 lat temu

KP

Katarzyna P

wszystko na najwyższym poziomie

7 lat temu

AP

Anna P

Świetna obsługa, szefowa czyta z ludzi jak z otwartej księgi i perfekcyjnie dobiera model sukni nawet najbardziej wymagającym klientkom. Potrafi rozwiać wątpliwości i zachwycić klientkę, która przymierzyła już mnóstwo sukni w innych miejscach. Zadowolenie klientki jest na pierwszym miejscu, a wszelkie rady, życzliwość, profesjonalizm i uśmiech dostaje się gratis. Salon ma duży asortyment, świetnych producentów, że każda panna młoda znajdzie coś dla siebie, a niezdecydowanym polecam szefową za doradczynię. Z opinii innych wiem, że suknie są perfekcyjnie dopasowane i każda wychodzi zadowolona z wyboru.

8 lat temu

D

Dominika

Pani która jest konsultantka w salonie bardzo profesjonalnie podchodzi do Naszych często dziwnych wymagań :) Pani jest profesjonalna, słucha i od razu wie czego Wam potrzeba

8 lat temu

JL

Jolanta L

Chcesz czuć się w dniu ślubu wyjątkowo I naprawdę wyglądać zjawiskowo? Idź do salonu „Zuza” w Opolu koniecznie By poczuć się tam istnie bajecznie. Konsultantki najlepiej Ci w nim doradzą I kwintesencję Twej urody pięknie oddadzą. Cudowną suknię i znamienite dodatki dobiorą I w końcu znajdziesz kreację wyśnioną. Koszty sukni nie przytłoczą Cię, co obiecuję Za to Twój widok wszystkich olśni, to gwarantuję. Piszę to, bo wiem, ile salonów już odwiedziłam I dopiero tutaj swoje cudo wypatrzyłam.

9 lat temu

A

Anna

bardzo miła obsługa, Panie doradzają bardzo dobrze

9 lat temu

Kontakt - Zuza

Zuza

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

ul. Krakowska 41A 45-075 Opole

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie: