Mona Liza

Monika Czaplarska-Wach

Mona Liza

NOWOLIPKI 13, Warszawa

(3)

Miasto z którego przyjeżdża do nas najwięcej klientek po suknie ślubne – Warszawa jest jednocześnie regionem naszego kraju, w którym odbywa się najwięcej ślubów i wesel. Wiąże się to z koniecznością podążania za aktualnymi trendami mody ślubnej i jest jednocześnie gwarancją dla wszystkich Pań, że w naszym salonie znajdą zawsze najnowsze kolekcje sukni ślubnych.
Dbamy o to, aby każda Panna Młoda w tym wyjątkowym dla siebie dniu wyglądała oryginalnie i elegancko, dlatego oprócz wzorów znanych producentów proponujemy suknie ślubne szyte na miarę, o niepowtarzalnym fasonie.

672

ILOŚĆ SUKIEN

Opinie

5.0

3 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

MT

Magdalena T

Bardzo gorąco polecam salon Mona Liza. Przemiła obsługa, profesjonalnie i szczerze doradzająca. I wspaniałe suknie. Moją wszyscy goście tak się zachwycali (nawet wujkowie, kuzyni i koledzy), że nie mogłam być szczęśliwsza, że właśnie tę suknie mi doradzono! Profesjonalne miejsce, z szerokim asortymentem i z przemiłą atmosferą.

1 rok temu

MP

Magdalena P

Bardzo polecam! Zakochałam się w sukni, na którą sama nie zwróciłabym uwagi. Suknia została spersonalizowana według moich wytycznych. Bezproblemowa współpraca, wspaniali doradcy! Polecam!

3 lata temu

WK

Wioleta K

Salon bardzo ładny. Obsługa wspaniała bardzo pomocna. Bardzo polecam innym pannom młodym ponieważ jest duży wybór sukien i naprawdę bardzo ładnych.

3 lata temu

Wolne terminy

Kontakt

Mona Liza

NOWOLIPKI 13 Warszawa

Polecani z kategorii salony ślubne

Bridal Shop by Kasia Weselska
Bridal Shop by Kasia Weselska Warszawa
(3)
Zobacz profil
Suknie Boho Marta Trojanowska
Suknie Boho Marta Trojanowska Warszawa
(17)
Zobacz profil
Dressforu
Dressforu Warszawa
(15)
Zobacz profil
Biały Raj
Biały Raj Warszawa
(28)
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz salony ślubne w Twoim województwie: