Amerykańskie Klasyki

Dariusz Szymczak

Amerykańskie Klasyki

Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Witamy Serdecznie!

Oferujemy Państwu wynajem Pięknych Stylowych samochodów, na te Wyjątkowe Chwile. Klasyczne samochody sprawią w tym Najważniejszym Dniu Życia, że będzie on dla Was jeszcze piękniejszy. Zabytkowy Samochód do Ślubu i do Sesji Zdjęciowej, to Wyjątkowy, Efektowny, Klasyczny – sposób na wykorzystanie Aut które znajdziecie Państwo w naszej ofercie. Są to bardzo rzadko spotykane modele w naszym kraju, co jeszcze bardziej podkreśli wagę uroczystości. Obsługujemy również województwa: DOLNOŚLĄSKIE, KUJAWSKO-POMORSKIE, MAZOWIECKIE, ŁÓDZKIE, ŚLĄSKIE, POMORSKIE, ZACHODNIO-POMORSKIE, LUBUSKIE, OPOLSKIE, ŁÓDZKIE.
Zapraszam na stronę: www.klasykdoslubu.pl
Tel. 601999923

PRZEDZIAŁ CENOWY

300 zł - 1500 zł

Oferta - Amerykańskie Klasyki

Wynajem samochodu

320 zł - 1600 zł

Witamy Serdecznie! Oferujemy Państwu wynajem Pięknych Stylowych Cadillaców z lat 50, 60 i 70 oraz FORD MUSTANG kabriolet z 1966 r., na te Wyjątkowe Chwile. Klasyczne samochody sprawią w tym Najważniejszym Dniu Życia, że będzie on dla Was jeszcze Piękniejszy.

Zabytkowy Samochód do Ślubu, na Wesele, do Sesji Zdjęciowej, to Wyjątkowy, Efektowny, Klasyczny – sposób na wykorzystanie Aut które znajdziecie Państwo w naszej ofercie. Są to bardzo rzadko spotykane modele w naszym kraju, co jeszcze bardziej podkreśli Wagę Uroczystości.

Obsługujemy również województwa: DOLNOŚLĄSKIE, KUJAWSKO-POMORSKIE, MAZOWIECKIE, ŁÓDZKIE, ŚLĄSKIE, ZACHODNIOPOMORSKIE, POMORSKIE, LUBUSKIE, OPOLSKIE.

KOSZT WYNAJMU 300,- zł./godzina, minimum 5 godzin.

Zapraszam na naszą stronę: www.klasykdoslubu.pl

Telefon 601999923

Opinie - Amerykańskie Klasyki

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od 2011 roku

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Odbiór Pana Młodego, przejazd po Panią Młodą, dojazd pod kościół, przejazd na salę weselną oraz sesja zdjęciowa Pary Młodej. Ze swojej strony zapewniam również Tablice: "MŁODA PARA" "NOWOŻEŃCY" "JUST MARRIED" każda w kilku wariantach do wyboru, oraz delikatne gustowne przystrojenie auta.

Kontakt - Amerykańskie Klasyki

Amerykańskie Klasyki

website facebook

Poznań

146 km od Wrocławia

197 km od Szczecina

109 km od Bydgoszczy

280 km od Warszawy

278 km od Katowic

108 km od Zielonej Góry

186 km od Łodzi

247 km od Gdańska

42 km od Grodziska Wielkopolskiego

102 km od Ostrowa Wielkopolskiego

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: