Auto weselne Bełchatów

Adrian

Auto weselne Bełchatów

(2)

O nas

Jesteśmy miłośnikami motoryzacji i zajmujemy się odrestaurowywaniem pojazdów o których już świat zapomniał. Pomysł na stworzenie firmy powstał jako produkt uboczny powiększającej się rodziny naszych klasyków. Wierzymy, że w naszych rękach samochody te będą żyły wiecznie. Jeżeli pragniesz wypożyczyć świetnie odrestaurowany samochód to szukasz w dobrym miejscu. Wynajmowane przez nas Triumphy są samochodami brytyjskimi z lat '70. Posiadają składane dachy, które bardzo szybko się obsługuje i są to pojazdy dwuosobowe, więc prowadzicie je sami. Samochody są w pełni zatankowane, posiadamy wiele różnych wzorów tablic weselnych i delikatne strojenie kokardami na lusterka - wszystko w cenie. Samochody zawsze podstawiamy pod wybrany adres i odbieramy spod sali - zajmujemy się wszystkim od A do Z.
Cennik i dodatkowe informacje na [treść zablokowana]
tel kontaktowy: [treść zablokowana]

Opinie - Auto weselne Bełchatów

5

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd samochodu

Ceny

Atmosfera

DG

Dominik G

Byłem w siedzibie firmy. Oglądałem wszystkie Triumphy Spitfire. Z narzeczoną zdecydowaliśmy się na czarnego. Ślub mieliśmy we wrześniu 2017 r. Wszystko SUPER. Niezapomniana przejażdżka, goście pod wrażeniem. Polecam

6 lat temu

NR

Nina R

Wynajmowałam błękitnego Triumpha. Samochód robił ogromne wrażenie. Dostarczenie i odbiór samochodu wg wcześniejszego umówienia. Na pamiątkę zostały mi piękne zdjęcia. Wszystko ok. Mogę wszystkim polecić.

6 lat temu

Kontakt - Auto weselne Bełchatów

Auto weselne Bełchatów

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Bełchatów

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: