Limuzyna do ślubu

Adrian Bochonko

Limuzyna do ślubu

(1)

499 zł - 1000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Wynajem samochodu

499 zł - 1000 zł

BLACKDiamonsWeddingCars oferuje przepiękne limuzyny wraz z szoferem.

Organizacja wesele to prawdziwe wyzwanie. Wszystko trzeba zaplanować, aby mieć pewność, że tego najważniejszego w życiu dnia nic nie zakłóci. Nie chodzi przy tym tylko o stroje państwa młodych, wybór sali, jadłospisu czy przystrojenie kościoła. Kwestią, o której trzeba pomyśleć sporo wcześniej jest również kierowca na wesele. Wiadomo, że w czasie zabawy weselnej alkohol leje się strumieniami. Jeśli goście nie mają zapewnionego noclegu, to trzeba zadbać o to, aby mieli jak wrócić do domów po zabawie. Pozostawienie ich samym sobie jest w bardzo złym tonie, dlatego państwo młodzi muszą odpowiednio wcześnie zarezerwować transport.

Oczywiście najłatwiej jest wtedy, gdy niektórzy goście są niepijący i mogą poodwozić innych. Jednak rzadko się tak zdarza, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług naszej firmy. Dysponujemy eleganckimi samochodami i busami, dzięki którym weselni goście w komfortowych warunkach będą dowiezieni do swoich domów lub do miejsca, w którym mają zarezerwowany nocleg. Transport gości do domu to gest, na który nie warto żałować. Jednak u nas ceny są tak atrakcyjne, że naprawdę opłaca się skorzystać z tej wyjątkowej okazji. Podróż z nami to sama przyjemność i mnóstwo możliwości. Możemy odwieźć gości weselnych w dowolne miejsce w kraju oraz za granicę.

Dysponujemy flotą nowoczesnych, eleganckich aut będących w doskonałym stanie technicznym. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi i bezpieczeństwo pasażerów. Nasi kierowcy wyróżniają się wysoką kulturą osobistą, dzięki czemu nawet najznamienitsi goście będą zadowolenie z podróży. Nasi kierowcy są dostępni przez cały okres wesela, na wypadek gdyby któryś z gości chciał wcześniej wrócić do domu. Oprócz samochodów osobowych i busów posiadamy także autokary, którymi możemy przewieźć jednorazowo większą grupę gości, np. z kościoła na salę weselną. Zatrudnienie naszych kierowców to oszczędne i wygodne rozwiązanie, dzięki któremu państwo młodzi i ich goście nie muszą martwić się o transport. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Wynajem limuzyny

300 zł - 1000 zł

Opinie

5.0

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd samochodu

Ceny

Atmosfera

avatar

Gorąco P

Doskonały kontakt, przepiękne limuzyny, świetna i miła obsługa. Polecam

1 rok temu

Kontakt

Limuzyna do ślubu

Białystok

Polecani z kategorii samochody do ślubu

Samochody do Ślubu One&Only
Samochody do Ślubu One&Only Warszawa
Zobacz profil
EAB
EAB Białystok
Zobacz profil
Biały Chrysler 300C Idealne auto aby Cię zawieść do Ślubu
Biały Chrysler 300C Idealne auto aby Cię zawieść do Ślubu Wysokie Mazowieckie
Zobacz profil
TSS Cars
TSS Cars Gdańsk
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: