• Usługodawcy
 • Zlecenia ślubne
 • Suknie ślubne
 • Organizer

  Wirtualny Organizer Ślubny

  Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

  Zarejestruj się
 • Blog Lovestory

Samochody do ślubu Elbląg

Liczba ofert: 5

Liczba ofert: 5

Wyczyść

Filtry

← Wszystkie kategorie

Cena

SCU Auto Jagoda Pędrak

Elbląg Samochody do ślubu

Zapraszamy do wynajmu Audi A5 w wersji cabrio. Wyjątkowy i oryginalny samochód do ślubu. Auto jest czteroosobowe. Z racji tego ograniczenia nie wymagamy swojego kierowcy. Prowadzenie pozostawiamy świadkom lub młodej parze. Możliwość wynajęcia na cały dzień uroczystości, a także później na sesję zdjęciową. Dostarczymy auto w wyznaczone miejsce oraz odbierzemy zgodnie z ustaleniami. Dostarczony samochód jest kompleksowo przygotowany - sprawdzony technicznie, zatankowany, umyty i wyczyszczony w środku. Czas i miejsce wykonania dekoracji ustalamy przy dokonywaniu rezerwacji. Jesteśmy legalnie działającą firmą. Każdy wynajem potwierdzony jest umową, możliwość wystawienia faktury. CENNIK WYNAJMU 400 zł - do 5 godzin 600 zł - na całą dobę 1000 zł - na 2 doby (np. dzień uroczystości + dzień sesji zdjęciowej)

400 zł Ceny od
7 zdjęć Ilość zdjęć

Wybrałeś Ślub Latem TO Przewiozę Ciebie Dużym Fiatem! 125p do ślubu

Elbląg Samochody do ślubu

Wybrałeś Ślub Latem? TO Przewiozę Ciebie Dużym Fiatem! 125p do ślubu Oferuję Państwu w tym wyjątkowym dniu Waszego życia niezapomniane przeniesienie do czasów PRL-u. Samochód, którego wynajem proponuje to klasyczny Polski Fiat 125p z 1975 roku, zarejestrowany jako zabytek. Auto pozostaje do dyspozycji wraz z kulturalnym i eleganckim kierowcą. Piękna kanciasta sylwetka tego auta oraz biały kolor sprawiają, że jadąc w nim wzbudzicie, poruszenie wśród przechodniów oraz wśród rodziny i znajomych, którzy przyjdą na Waszą uroczystość! W celu uzgodnienia terminów, szczegółów organizacyjnych i kosztów proszę o kontakt telefoniczny. Usługa świadczona jest w Elblągu i jego okolicach.

2 zdjęcia Ilość zdjęć

W okolicy Elbląga

Auta do ślubu

Olsztyn Samochody do ślubu

Dojeżdzam do Elbląga

Witam Zajmujemy się wynajmem zabytkowych aut do ślubu. Posiadamy Londyńską Taksówkę oraz kultowego VW Garbusa . Nasze auta są gotowe na najważniejszy dzień w Państwa życiu. Wybierając nasze auta mogą Państwo liczyć na pełen profesjonalizm i 100% zaangażowanie z naszej strony. Zapraszamy do współpracy.

 • Wynajem limuzyny
 • Wynajem samochodu
500 zł Ceny od
15 zdjęć Ilość zdjęć

Limuzyna Pelplin

Pelplin Samochody do ślubu

Dojeżdzam do Elbląga

(1)
Monika . - Rewelacyjny pomysł na wieczór panieński czy kawalerski :) a do tego profesjonalna obsługa podczas ślubów :)
 • Wynajem limuzyny
 • Wynajem samochodu
18 zdjęć Ilość zdjęć

Porsche do ślubu

Braniewo Samochody do ślubu

Dojeżdzam do Elbląga

Porsche do ślubu! Oferuję możliwość wynajęcia auta Porsche Cayenne. Auto jest koloru czarnego, natomiast wnętrze koloru bananowego. Auto idealnie nadaje się na wesela. Jest również możliwość wynajęcia samochodu na inne imprezy okolicznościowe. Wszelkie dodatkowe informacje dostępne pod numerem telefonu.

2 zdjęcia Ilość zdjęć

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Samochody do ślubu. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie