Golden Lynx Cars

Jacek Ryś

Golden Lynx Cars

Reda

O nas

Golden Lynx Cars - jesteśmy wypożyczalnią aut premium znajdującą się na Pomorzu - obsługującą całą Polskę.

Specjalizujemy się w wynajmach aut na wesela dostarczając najwyższą jakość obsługi Klienta. Kierujemy się empatycznym podejściem i profesjonalizmem. Słuchamy dokładnie wizji i wymagań Klienta, a następnie dostosowujemy rozwiązanie w oparciu o naszą ekspertyzę.

Zapraszamy do grona Naszych Klientów.

Joanna i Jacek

PRZEDZIAŁ CENOWY

1000 zł - 4000 zł

Oferta - Golden Lynx Cars

Wynajem samochodu

1000 zł - 4000 zł

Golden Lynx Cars ma zaszczyt oferować niezrównaną usługę wynajmu samochodów na wyjątkowe okazje takie jak wesela. Nasza flota to wybór luksusowych modeli, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Dostępne modele to:

Mercedes S400d (2023) - Elegancja i nowoczesność z jasnym wnętrzem, idealna na eleganckie przyjęcia.

Mercedes G63 (2016) - Siła i charakter z ciemnym wnętrzem, doskonały wybór dla osób ceniących sobie wyrazistość.

Porsche Panamera Platinum Edition (2022) - Synonim sportowej elegancji z jasnym wnętrzem, perfekcyjny na dynamiczny ślub.

Audi Q7 Premium Plus (2022) - Przestronność i luksus z jasnym wnętrzem, idealny dla większej liczby gości.

Oprócz tego posiadamy również Porsche Macan S, Chevrolet Camaro, Mercedes AMG CLA35,, Cupra Formentor.

Każdy wynajem obejmuje pełną obsługę klienta, profesjonalnego kierowcę i gwarancję punktualności, co zapewnia spokój ducha w tym wyjątkowym dniu. Zapraszamy do kontaktu z Golden Lynx Cars, aby uzyskać więcej informacji i dokonać rezerwacji. Nasze samochody gwarantują nie tylko transport, ale stylową oprawę każdego wydarzenia.

Oferujemy wynajem na cały weekend weselny (cennik za wynajem oraz informacja o kaucji są dostępne na www.goldenlynxcars.com)

oraz wynajem jednodniowy wraz z kierowcą w cenie 2500 zł na terenie Pomorza.

Opinie - Golden Lynx Cars

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

3 lata

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Kierujemy się empatią i profesjonalizmem w swoim biznesie. Stawiamy nawiększy nacisk na wysoką jakość obsługi klienta, elastyczność oraz zawsze zadbane auta.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Nie ma takiej rzeczy. Obsługiwaliśmy wesela rozmaitych Klientów. Ze względu na to, że kierujemy się w firmie zasadą transparentnej komunikacji omijamy niedomówienia co pozbawia nas problemów. Jeśli chodzi o wymagania Klientów to cieszymy na każde wyzwanie, traktując to jak przyjemność.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Czy można wynająć auto na dłużej niż jeden dzień. Najczęstszą odpowiedzią jest - oczywiście! Co kończy się najczęściej wynajmem auta na cały weekend weselny (3 dni). Wówczas Klienci pytają czy muszą płacić kaucję za wynajem. Odpowiadamy, że tak, w zależności od tego które auto wynajmujemy.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Jeśli chodzi o wariant z naszym kierowcą to podstawowe elementy oferty wyglądają następująco: - przygotowanie auta do wynajmu (detailing, tankowanie) - udostępnienie tablic z napisem (do wyboru czarne ze złotym napisem lub złote z czarnym napisem) - podstawienie auta w wyznaczone miejsce - przejazd do Panny Młoej / Pana Młodego - przejazd do kościoła / urządu - przejazd na salę - dostępność kierowcy na sesję zdjęciową Zazwyczaj cała akcja trwa około 6 godzin. Przy opcji bez kierowcy wchodzimy w tryb klasycznego wynajmu wówczas mamy opcje: - przygotowanie auta do wynajmu (detailing, tankowanie) - udostępnienie tablic z napisem (do wyboru czarne ze złotym napisem lub złote z czarnym napisem) - podstawienie auta w wyznaczone miejsce - odbiór osobisty auta w Redzie

Z jakim wyprzedzeniem Młoda Para powinna złożyć u Ciebie zamówienie?

Zakładając dostępność auta - minimum jeden dzień przed terminem.

Jakie informacje Młoda Para powinna podać w trakcie składania zamówienia?

W przypadku wynajmu z kierowcą: - miejsce, data i godzina przyjazdu auta - dokładna trasa przejazdu - miejsce, data i godzina zakończenia usługi W przypadku wynajmu bez kierowcy: - dzień i godzina odbioru lub podstawienia auta - dzień i godzina zwrotu lub odebrania auta - dane osobowe potrzebne do umowy wynajmu auta: Imię i nazwisko Adres zamieszkania PESEL Numer dowodu osobistego Numer prawa jazdy Data wydania prawa jazdy Data ważności prawa jazdy Organ wydający prawo jazdy Numer blankietu prawa jazdy (numer na rewersie pod kodem kreskowym) Dane firmy lub osoby fizycznej do faktury VAT - nazwa, NIP oraz adres

Jak wygląda proces realizacji zamówienia?

Jeżeli zamówienie jest rezerwowane z więcej niż tygodniowym wyprzedzeniem należy opłacić zadatek w wysokości 20% za rezerwację terminu. Następnie w przypadku wynajmu z kierowcą, w dniu wynajmu kierowca przyjeżdża w wyznaczone miejsce i wykonuje ustaloną trasę. Po wykonanej usłudze wraca do domu. W przypadku wynajmu bez kierowcy, w dniu wynajmu Klient przyjeżdża do naszej siedziby w Redzie i odbiera auto lub jeśli zdecyduje się na opcję z podwiezieniem auta w wyznaczone miejsce wówczas odbiera auto od naszego pracownika w wyznaczonym miejscu. Płatność pozostałych 80% musi być zaksięgowana najpóźniej w dniu przekazania auta. Płatność jest możliwa gotówką oraz online.

Co jeszcze poza podstawową ofertą, można u Ciebie znaleźć?

Oprócz wynajmu z kierowcą oraz wynajmu indywidualnego oferujemy - transport VIP (Mercedes V250d) - transfer lotniskowy - sesję fotograficzną z samochodem z naszym fotografem - zakup naszych produktów (czapki, breloczki) - zakup Voucherów prezentowych na nasze usługi - subskrypcję na wynajem aut z naszej oferty www.goldenlynxcars.com

Co najchętniej wybierają Młode Pary?

Młode Pary najczęściej decydują się na wynajem indywidualny 3 dniowy (piątek - poniedziałek). W następnej kolejności co do częstotliwości wyboru obsługujemy Młode Pary, które decydują się na wynajem auta z kierowcą tylko na jeden dzień.

Kontakt - Golden Lynx Cars

Golden Lynx Cars

facebook website instagram Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 6652841071

Zobacz usługodawców w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Reda: