• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Limuzynawroclaw.com

Radosław Reder

Limuzynawroclaw.com

400 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Wynajem samochodu

450 zł - 1200 zł

Lincoln Town Car Silver Birth z 2006 roku w pięknym kolekcjonerskim stanie. Amerykańska nadzwyczaj komfortowa limuzyna.sprawdzi się idealnie przy ślubie cywilnym, przewozie okazjonalnym a nawet podczas ślubu kościelnego.

Limuzyna z przeznaczeniem wyłącznie dla Pary Młodej. Przedstawiony w galerii model limuzyny wyposażony jest w jasny środek idealnie komponujący się z lakierem, tempomat, klimatyzację itp.
* ceny zależne od lokalizacji

Wynajem limuzyny

400 zł

Lincoln Town Car Las Vegas 120" w wersji Executive o długości 10 m mieszczącym do 9 osób to wyjątkowy model limuzyny na skalę kraju.

Przedział pasażerski wyposażony jest w najwyższej klasy skórzane kanapy w kolorze białym, disco bar wyposażony w podświetlany lód, zimne napoje i butelkę szampana, disco sky, karaoke oraz 2 x 17" TV połączone z bezprzewodowym internetem. Cały ten system nadaje głębokiego dźwięku z bajecznie kolorowym wnętrzem.

#ślub #wesele #limuzyna #wieczór #panieński #urodziny

*ceny zależne od lokalizacji i rodzaju wybranego pakietu.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Kocham ludzi i kontakt z nimi. Poznaję różne historie, które uczą mnie czegoś nowego. Staram się poznawać ludzi poprzez ich wymagania, podejście, emocje....to buduje wspaniałe relacje, które przekładają się na profesjonalną usługę zgodnie z pragnieniem klienta :)

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Moja przygoda zaczęła się dość dziwnie :) Znalazłem stary model limuzyny w garażu u pewnego Pana. Zakochałem się w nim pomimo tego, że był strasznie zniszczony ale jednak miał coś w sobie. Postanowiłem go odnowić i tak już zostało od 14 lat :) Do dziś się rozwijałem i rozwijam nadal. Marka Lincoln jest dla mnie uosobieniem luksusu. Jestem zwariowanym pasjonatem limuzyn, organizowania kursów dla moich klientów w najróżniejszych pakietach. Posiadam ogromne doświadczenie w tym co robię. A robię to bo lubię a nie dlatego, że muszę :)

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Z parami młodymi współpracuję już od 14 lat.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Bazuję na niezawodnych, pięknych i luksusowych limuzynach marki Lincoln Town Car w najnowszych dostępnych modelach. Limuzyny są przerabiane wyłącznie przez nas i dostosowane do potrzeb nasz klientów. Bezpieczne i nie zwykle komfortowe limuzyny o długości 10 metrów Lincoln Town Car Las Vegas 120 i Lincoln Town Car Silver Birtch o długości 5,5 metra w stanie kolekcjonerskim.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Ulubiony moment podczas ślubu to przysięga małżeńska ponieważ towarzyszą jej niesamowite emocje. Jest to chwila, która na pewno stresuje później wyciska z oczu łzy szczęścia, są uśmiechy i radość a na końcu euforia. To słowa odpowiedzialności za drugą osobę do końca życia. Ulubiony moment wesela? Ostatnim trendem są co raz to bardziej wymyślne podziękowania dla rodziców. Jest to kolejny element zabawy weselnej, który zapewnia dużą dawkę śmiechu :) stare fotografie, zaaranżowane sytuacje odzwierciedlające dane podziękowanie, newsy w gazetach itp. Tutaj pokazujecie swojej osobowości, miłość i dumę......najlepszy sposób na wyrażenie swoich emocji.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Każde zlecenie jest indywidualne, niepowtarzalne. Czas wykonania zlecenia jest pojęciem względnym. Można zamknąć go na pewno w czasie 4 godzin. Oczywiście 4 godziny to jest sama obsługa od momentu podstawienia limuzyny u Pana Młodego do dojazdu na salę. Dochodzą do tego lokalizacje pomiędzy młodymi ( raz dłuższe, raz krótsze) dojazdy do kościoła czy na sale, ilość osób na ślubie....znaczenie ma też czas trwania życzeń, który jest zależny od ilości osób itd. Można przyjąć że 4-5 godz. max to najpopularniejszy czas.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

W ofercie posiadamy wiele pakietów, która są odpowiednio dopasowane co do okazji. Oferta podstawowa w naszym przypadku to oferta pakietu tzn. z nazwy ...np. ślub. Każdy pakiet jest rozbudowywany odpowiednio do wymagań klienta. Każdy ma inne oczekiwania względem Nas. W podstawie na pewno znajduje się: - wynajem luksusowej limuzyny (jedynej dostępnej na rynku), - bardzo bogate wyposażenie wewnątrz auta ( 19" TV, 2x7"TV, bezprzewodowy internet, muzyka na zawołanie w postaci teledysków, karaoke, disco bar & disco sky, wysokiej klasy nagłośnienie itp. - podświetlany lód wkostkach, - zimne napoje gazowane, - butelka szampana, - tablice rejestracyjne, - przybranie standardowe w postaci kokard. ( W tej sytuacji odradzamy korzystanie z oferty sztucznych przybrań ponieważ wygląda to bardzo nieprofesjonalnie) Zalecamy skorzystanie z usług florysty. Takie przybranie można wykonać na zamówienie z żywych kwiatów w kocie zamykającej się w 250 - 300 zł. Musimy pamiętać o tym, że każdy ślub jest inny, każdy lubi inne kwiaty, kolory. Z reguły radzimy dobierać przybranie limuzyny do przewodniej kompozycji kwiatowej jak bukiet Panny Młodej, sala.

Jaki jest Twój styl?

Kwestia stylu jeśli chodzi o ubiór to jak najbardziej dominują garnitury smokingowe, białe koszule, muszka. Jestem zawsze elegancki. Mam świra na punkcie obsługi. Wszystko musi być idealne. Dzień ślubu jest nie lada wyzwaniem dla szofera na każdym ślubie. W kwestii stylu bycia jestem osobą otwartą, która dużo mówi ma głowę pełną pomysłów, otwartą do ludzi i umiejącą słuchać. Kreatywność też jest mocno pożądana i też taki jestem.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Dla większości osób taki wybór nie jest prostą sprawą, bowiem firm zajmujących się wynajmem limuzyn jest mnóstwo, a rozbieżność w oferowanych limuzynach baaardzo duża. Na samym starcie starajcie się pominąć pewne kryteria, którymi kierują się wszyscy. Należy do nich przede wszystkim atrakcyjna cena. Jestem osobą, która śledzi rynek wynajmu pojazdów do ślubu na bieżąco. Rozwijam trendy i pakiety bezpośrednio dla swoich klientów. To wy jesteście współtwórcami tych niezwykłych pomysłów. Staram się dostarczyć maksymalny poziom zabawy i poczucia luksusu. Jestem pomysłodawcą i współtwórcą tych wspaniałych zapierających dech w piersiach wnętrz naszych limuzyn. Projekty zostały wykonane według waszych propozycji i życzeń. Atrakcyjność naszych wnętrz nie kończy się tylko na wspaniałym oświetleniu ale zapewnia odpowiednie doznania słuchowe poprzez zastosowanie wysokiej jakości sprzętu audio-video. Jest to inny świat, który chcemy Wam pokazać. Aby najlepiej ocenić jakość usług wynajmu limuzyny zwróćcie uwagę na następujące czynniki: 1) Oferowany model limuzyny, 2) Stan techniczny i wizualny pojazdu, 3) Atrakcyjność wnętrza pod względem komfortu, zastosowanych technologii umilających podróż podróżnym oraz zabawę, 4) Zakres oferowanych pakietów, możliwości ich rozbudowy, co otrzymujecie państwo w pakiecie, 5) Jakość samej obsługi klienta, przekazanie stosownych informacji odnośnie wynajmu, pakietów itp. 6) Referencje, opinie o usługach, warto także śledzić portale społecznościowe poszczególnych usługodawców celem weryfikacji wiarygodności, opinii o danym usługodawcy, jakości usług, zakresu, oferowanych limuzynach. 7) Cena

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Naszą najmocniejszą stroną jest najwyższa jakość usług w najnowszych modelach limuzyn dostępnych na rynku. Zapewniamy wspaniałą zabawę dla każdego w każdym wieku, na każdą okazję o każdej porze. Zrealizujemy zamówienia indywidualne w zakresie usług Chauffeur Service. Zaplanujemy miejsca, polecimy restauracje, pomożemy w ustaleniu wszystkich szczegółów obsługi ślubu i skoordynujemy cały zakres obsługi w odniesieniu do Chauffeur Service.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Jako firma z długoletnim stażem w zakresie wynajmu limuzyn oferujemy najwyższy standard obsługi i oferowanych modeli limuzyn.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Skontaktuj się z nami w tej sprawie telefonicznie ponieważ każda oferta jest wyceniana indywidualnie.

Kontakt

Limuzynawroclaw.com

website

Wrocław

57 km od Legnicy

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: