maxbus.eu

Max-wynajem autokarow

Heyki 2, Szczecin

(1)

W ofercie naszej firmy znajdują się autobusy liniowe posiadające pełne komfortowe wyposażenie. Względy bezpieczeństwa zapewniają układy ABS, ASR. Nasza firma stosuje bardzo elastyczną polityke cenową co przełożyło się na dużą rzeszę zadowolonych klientów.

Każde wynajęcie autokaru kalkulowane jest indywidualnie na podstawie przejechanych kilometrów, kalkulację kosztów możemy przesłać państwu faksem lub pocztą elektroczniną.

Opinie

1.0

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd samochodu

Ceny

Atmosfera

W

WW

Uwaga przestrzegam wszystkich przed tą firmą. Nikomu z całego serca nie polecam. Trasa: Dworek Kurowski-centrum-Police. Kierowca i zarazem „szef” bardzo chamski, ordynarny i nieprofesjonalny. Miły tylko przy załatwianiu autokaru, natomiast podczas przejazdu bardzo chamski dla gości. Zacznę od tego, że 2 autokary zamówione do kościoła do dyspozycji gości przyjechały na umówiona 16 godzinę. W związku z okolicznościami niezależnymi od gości początek ślubu przesunął się o 30min. Jeden z autokarów odjechał pusty, bo podobno miał jakiś kurs o czym nie zostaliśmy poinformowani i czego nie było w umówie. Pod koniec wesela umówiony jeden autokar podjechał o godzinie 4 rano, natomiast umawialiśmy się telefonicznie na 5. Na fakturze, którą wysłali po ustnej umówie przez telefon była 4. Ok trudno wycwanili się mimo, ze umowa była inna. Ustalone było, że kierowca jedzie z domu weselnego do Polic przez centrum tak jak pasuje gościom. Kierowca pojechał przez Kolumba mówiąc gościom w autokarze, że nie ma wyznaczonej trasy w umówie i jedzie jak chce najkrócej. Pojechał przez Kolumba, mówiąc tym, którzy chcieli wysiąść na wojska polskiego, żeby dopłacili 100zł. Odłączał również człowieka, który probował się do niego dodzwonić z prośbą o jechanie trasą zgodnie z tym jak proszą goście. Bardzo chamski podczas przejazdu, zero szacunku do ludzi, przede wszystkim do osoby zlecającej. Proszę wszystkich, aby unikali jak ognia tej firmy!!! Chamstwo i cwaniactwo na najwyższym poziomie!!!!

2 miesiące temu

Kontakt

Max-wynajem autokarow

Heyki 2 Szczecin

Polecani z kategorii samochody do ślubu

Tesla Rent
Tesla Rent Szczecin
(2)
Zobacz profil
Piękny Volkswagen Arteon do ślubu
Piękny Volkswagen Arteon do ślubu Szczecin
Zobacz profil
Tulipan - wynajem samochodów do ślubu z tulipanowym szoferem Warszawa
(3)
Zobacz profil
Audi A6 do ślubu Kraków i okolice
Audi A6 do ślubu Kraków i okolice Kraków
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz usługodawców w Twoim województwie:

Zobacz usługodawców w pobliżu: