BMW 740 do Ślubu i odprowadzanie samochodów gości !!!

Adrian Bochonko

BMW 740 do Ślubu i odprowadzanie samochodów gości !!!

O nas

ODPROWADZANIE SAMOCHODÓW W BIAŁYMSTOKU I OKOLICACH WYNAJEM SZOFERA WRAZ Z AUTEM Goście jadą na wesele własnym autem ;) Piją , bawią się w najlepsze ;) I wracają własnym autem :D ☺️ Proste, co ?Jesteś samochodem i masz ochotę sięgnąć po przysłowiowego kielicha ? Nie odmawiaj sobie przyjemności ‼️‼️‼️ Walnij PoKielichu, a my bezpiecznie odstawimy Ciebie i Twoje auto pod wskazany adres ;) Piłeś ?Nie jedź ‼️ Nie piłeś ? Wypij ‼️

PRZEDZIAŁ CENOWY

35 zł - 499 zł

Oferta - BMW 740 do Ślubu i odprowadzanie samochodów gości !!!

Wynajem samochodu

35 zł - 499 zł

W momencie malejącego bezrobocia i wzrostu pensji strasznie ciężko jest znaleźć solidnego, dobrze wyszkolonego kierowce. Firma Pokielichu.pl posiada w swojej bazie bardzo wielu doświadczonych driverów. Oferujemy państwu Wynajem kierowcy czyli długoterminowy i krótkoterminowy Wynajem kierowców. Dla pracodawcy jest to duże udogodnienie ponieważ nie musi martwic się o cały proces rekrutacji. Zapewniamy kierowców na czas: Urlopów, zwolnień lekarskich – Pokielichu.pl zapewnia kierowce zastępczego. Niedyspozycyjności pracownika – zapewniamy szofera dostępnego po godzinie od zamówienia. Delegacji - Jedziesz na spotkanie biznesowe nasz driver poprowadzi twój pojazd za ciebie. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa ubezpieczeniowe, wypożyczalnie samochodów (rent a car), firmy leasingowe, serwisy samochodowe, dealerów aut, myjnie samochodowe, car fleet management oraz wszystkie firmy potrzebujące doświadczonego kierowcy. Zadzwoń i umów się na spotkanie, przeprowadzimy analizę potrzeb Twojej Firmy i zaproponujemy optymalną strategje logistyczną która pozwoli obniżyć koszty związane z prowadzeniem twojej działalności.

Organizacja wesele to prawdziwe wyzwanie. Wszystko trzeba zaplanować, aby mieć pewność, że tego najważniejszego w życiu dnia nic nie zakłóci. Nie chodzi przy tym tylko o stroje państwa młodych, wybór sali, jadłospisu czy przystrojenie kościoła. Kwestią, o której trzeba pomyśleć sporo wcześniej jest również kierowca na wesele. Wiadomo, że w czasie zabawy weselnej alkohol leje się strumieniami. Jeśli goście nie mają zapewnionego noclegu, to trzeba zadbać o to, aby mieli jak wrócić do domów po zabawie. Pozostawienie ich samym sobie jest w bardzo złym tonie, dlatego państwo młodzi muszą odpowiednio wcześnie zarezerwować transport.

Oczywiście najłatwiej jest wtedy, gdy niektórzy goście są niepijący i mogą poodwozić innych. Jednak rzadko się tak zdarza, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług naszej firmy. Dysponujemy eleganckimi samochodami i busami, dzięki którym weselni goście w komfortowych warunkach będą dowiezieni do swoich domów lub do miejsca, w którym mają zarezerwowany nocleg. Transport gości do domu to gest, na który nie warto żałować. Jednak u nas ceny są tak atrakcyjne, że naprawdę opłaca się skorzystać z tej wyjątkowej okazji. Podróż z nami to sama przyjemność i mnóstwo możliwości. Możemy odwieźć gości weselnych w dowolne miejsce w kraju oraz za granicę.

Dysponujemy flotą nowoczesnych, eleganckich aut będących w doskonałym stanie technicznym. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi i bezpieczeństwo pasażerów. Nasi kierowcy wyróżniają się wysoką kulturą osobistą, dzięki czemu nawet najznamienitsi goście będą zadowolenie z podróży. Nasi kierowcy są dostępni przez cały okres wesela, na wypadek gdyby któryś z gości chciał wcześniej wrócić do domu. Oprócz samochodów osobowych i busów posiadamy także autokary, którymi możemy przewieźć jednorazowo większą grupę gości, np. z kościoła na salę weselną. Zatrudnienie naszych kierowców to oszczędne i wygodne rozwiązanie, dzięki któremu państwo młodzi i ich goście nie muszą martwić się o transport. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Opinie - BMW 740 do Ślubu i odprowadzanie samochodów gości !!!

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Odprowadzenie samochodu po imprezie, wynajem kierowcy, odbiór samochodu po kolacji biznesowej lub imprezie, obsługa wieczorów kawalerskich i panieńskich.

Kontakt - BMW 740 do Ślubu i odprowadzanie samochodów gości !!!

BMW 740 do Ślubu i odprowadzanie samochodów gości !!!

Białystok

Zobacz usługodawców w Twoim województwie:

Zobacz usługodawców w pobliżu: