WhiteBeauty Profesjonalne Salony Laserowego Wybialania Zębów

Kamila Tomaszewska

WhiteBeauty Profesjonalne Salony Laserowego Wybialania Zębów

(11)

O nas

White & Beauty to największa w Polsce sieć gabinetów specjalizujących się w wybielaniu zębów. Dzięki doświadczeniu zdobytemu zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym, usługi świadczone są na najwyższym poziomie. Potwierdzić, może to wiele wyróżnień zdobytych przez firmę, w tym znak Gwarancji 100% Satysfakcji oraz [treść zablokowana] zadowolonych klientów, którzy skorzystali z usług White & Beauty od początku powstania Firmy.

Strategia Firmy opiera się na dążeniu do doskonałości w wykonywaniu usług i traktowaniu, każdego klienta indywidualnie opierając się o jego opinie i wrażenia. White Beauty tworzy rodzinną atmosferę dla swoich klientów, pracowników jak i partnerów biznesowych ze świadomością, że to ludzie tworzą Firmę i oni przyczyniają się do jej dynamicznego rozwoju.

Podczas wykonywania zabiegów stosujemy najlepsze poparte certyfikatami, najbezpieczniejsze środki do wybielania zębów i innych zabiegów. Dające najlepsze efekty na rynku Europejskim i Amerykańskim. Preparaty których używamy są zgodne z obowiązującymi w Polsce przepisami i Dyrektywą Kosmetyczną Unii Europejskiej (EU resolution 2011/84/UE).

Rozwój firmy, uznana marka i doświadczenie zdobyte u najlepszych pionierów bezpiecznego wybielania zębów sprawiły, że dziś w Polsce jesteśmy liderem w swojej dziedzinie.

Skuteczne wybielanie zębów – sięgnij po „hollywoodzki uśmiech” z White & Beauty. Termin ten ma swój początek w USA – to właśnie za oceanem wiele gwiazd poddało się zabiegowi wybielania zębów przez co zyskali przydomek posiadania „hollywoodzkiego uśmiechu”.

Naszą praktykę wynieśliśmy ze Stanów Zjednoczonych, od najlepszych pionierów bezpiecznego wybielania zębów, którzy stworzyli i opatentowano bezpieczną metodę na poprawianie wyglądu zębów. Współpracujemy z kontrahentami ze Stanów Zjednoczonych, którzy są dostawcami urządzeń wykorzystywanych do zabiegów przez co jakoś wykonywanych przez nas usług jest zdecydowanie na najwyższym poziomie, czyniąc naszą firmę liderem w swojej dziedzinie.

PRZEDZIAŁ CENOWY

49 zł - 699 zł

Oferta - WhiteBeauty Profesjonalne Salony Laserowego Wybialania Zębów

Metamorfoza wizerunku

Opinie - WhiteBeauty Profesjonalne Salony Laserowego Wybialania Zębów

5

11 opinii

Dodaj opinię

DK

Dominika K

Efekt oszałamiający! Nie ma się do czego przyczepić ❤?

4 lata temu

Źródło: Facebook

KS

Klaudia S

W gabinecie bardzo miła Pani,wszystko z początku mi wytłumaczyła oraz uprzedziła czego nie robić oraz jakie mogą być efekty nie pożądane.Sam zabieg przebiegł szybko i miło.Napewno tam jeszcze wrócę w celu wykonania zabiegu przypominającego oraz chętnie będę polecać ten salon ?

4 lata temu

Źródło: Facebook

KT

Klaudia T

Świetna i miła obsługa :) jak najbardziej polecam :)

4 lata temu

Źródło: Facebook

MJ

Mary J

Bardzo profesjonalna obsługa, gorąco polecam ❤️ A zwłaszcza panią Klaudię która perfekcyjnie przeprowadziła zabieg wybielania.

4 lata temu

Źródło: Facebook

RP

Renata P

Profesjonalna obsługa i rewelacyjne efekty po jednym zabiegu! ?

4 lata temu

Źródło: Facebook

EP

Ewa P

Pełen profesjonalizm i bardzo miła obsługa! Efekty widać już po pierwszym zabiegu.Serdecznie polecam☺

4 lata temu

Źródło: Facebook

BF

Beata F

profesjonalna i miła obsługa! polecam

4 lata temu

Źródło: Facebook

Kontakt - WhiteBeauty Profesjonalne Salony Laserowego Wybialania Zębów

WhiteBeauty Profesjonalne Salony Laserowego Wybialania Zębów

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Poznań

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: