Dancing Space

Kamil Talik

Dancing Space

Michała Grażyńskiego, Katowice

O nas

Jesteśmy Dancing Space, Dancing Space to my, uwielbiamy wszystko co związane jest z tańcem, dobrą zabawą i pozytywnym nastawieniem. Jeśli interesujecie się tematyka tańca i macie wiele pytań, zacznijcie od najważniejszego z nich.
Z kim chcecie współpracować? Dołączcie do nas, dołączcie do Dancing Space. Nie tylko nauczymy Was jak poruszać się po parkiecie, bądź dostarczymy niesamowitych wrażeń podczas pokazów tańca lecz przede wszystkim odpowiemy na wszystkie pytania i wspólnie znajdziemy to czego szukacie. Wybierzemy dla Was idealną ścieżkę, zaproponujemy od czego zacząć i na czym powinniśmy się skupić.

Jesteśmy tu dla Was i radością wprowadzimy Was w świat tańca.

Zapraszamy do skorzystania z Naszej oferty:
Lekcje tańca (różne style), Pierwszy taniec, Pokazy tańca, Show, Animacje taneczne, taneczne Wieczory Panieńskie/Kawalerskie.

Dancing Space

PRZEDZIAŁ CENOWY

120 zł - 150 zł

Oferta - Dancing Space

Pierwszy Taniec

120 zł - 140 zł

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej pary. Istotnym elementem świętowania tego pięknego dnia jest pierwszy taniec, a co za tym idzie rzetelne przygotowanie do niego i tu właśnie pojawiamy się my.

Pomagamy w tworzeniu i nauce odpowiedniej choreografii dla każdej z par. Wspieramy nowożeńców podczas wyboru utworów muzycznych oraz oczywiście dzielimy się doświadczeniami i wiedzą by w jak największym stopniu wspomóc Naszych podopiecznych.

Aby występ zaskoczył niejednego gościa weselnego wystarczy dobrać parę nietuzinkowych kroków, dorzucić odrobinę uśmiechu i szczyptę tanecznego treningu. Składniki te podobnie jak współpraca z Nami to łatwy lecz skuteczny przepis na sukces.

Pokaz tańca, Show i Animacje taneczne

600 zł - 1400 zł

Oferujemy oryginalne i niepowtarzalne doznania taneczne na weselu, imprezach firmowych i innych eventach. Z przyjemnością wzbogacimy Państwa przeżycia pokazem tańca i krótką animacją taneczną, która rozrusza każdego uczestnika zabawy.

Na życzenie naszego Klienta dostosowujemy wszystkie elementy usługi od rodzaju tańca i typu muzyki po czas trwania, aż do samego charakteru wystąpienia.

Oferta ta stworzona została by idealnie pasować jako urozmaicenie każdego wydarzenia dlatego świetnie sprawdzi się również jako prezent od gości dla organizatorów lub od organizatorów dla gości.

Taneczne wieczory Panieńskie/Kawalerskie

400 zł - 800 zł

Taneczne zajęcia to świetny sposób by rozpocząć niezapomniany wieczór.

Proponujemy zajęcia taneczne w wybranym przez Was stylu.
Przykładowo zachęcamy do Latino Solo, Tańca Użytkowego, Sexy Dance, High Heels i wielu innych opcji dobranych po rozmowie Klientem.

Oprócz niezapomnianej choreografii, szampana oferujemy spędzenie czasu pod okiem profesjonalnego instruktora, który na pewno zarazi Was swoja charyzmą.
Tańczymy w centrum Katowic dlatego po zajęciach naładowani pozytywną energią będziecie mogli ruszyć na podbój miasta.

Nauka tańca

100 zł - 140 zł

Nie czujesz się pewnie na parkiecie? Chcesz nauczyć się paru ruchów, które pozwolą Ci zabłysnąć na imprezach? Masz ochotę na trochę ruchu?

Zajęcia tańca użytkowego to idealna okazja do budowania pewności siebie, poznania sposobu na komfortowe poruszania się po parkiecie oraz poprawy własnego wyczucia rytmu.

Pomożemy Ci opanować kroki, które pozwolą poczuć się swobodnie na niejednej imprezie. Jeżeli zechcesz pójdziemy tam z Tobą.

Opinie - Dancing Space

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Nasza przygoda z tańcem rozpoczęła się około 15 lat temu i trwa do dziś. Specjalizujemy się w tańcu towarzyskim lecz 6 lat temu postanowiliśmy również zgłębić tajniki Social Dance, czyli tańca nastawionego bardziej na zabawę i komfort niż rywalizację sportową. W ten sposób rozpoczęliśmy naszą przygodę z Parami Młodymi, setkami zadowolonych Klientów i oczywiści dziesiątkami ułożonych choreografii.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Naszym zdaniem w nauce tańca najważniejsze jest indywidualne podejście do kursant zapewniające komfort i przyjemny rozwój. W przeciwieństwie do tradycyjnych szkół tańca nie przekazujemy Klienta w ręce akurat wolnego instruktora tylko dobieramy odpowiednego trenera pod konkretnego Klienta. Rozwiązanie to pozwala Nam w 100 % skupić się na spełnieniu oczekiwań Klienta. Współpracujemy również z wieloma ośrodkami tanecznymi, które udostępniają Nam to co mają najlepsze, czyli swoich instruktorów gotowych sprostać nawet największym oczekiwaniom.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Wszyscy myślą, że najtrudniejsze w byciu trenerem jest radzenie sobie z trudnymi przypadkami lecz jako trenerzy z wieloletnim doświadczeniem możemy w 100%, że nie jest to prawda. Wystarczy odrobina cierpliwości i dobrej woli i bez wątpienia KAŻDY jest w stanie nauczyć się tańczyć. Najtrudniejsze w byciu trenerem jest przekonanie Klienta, że jest zdecydowanie lepszy niż mu się wydaje. Dlatego staramy się nie tylko nauczyć Was kroków ale również pokazać Wam, że zrobicie to bez większego wysiłku.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Pary Młode uwielbiają pytać o doświadczenia, wybory i przeżycia innych Par Młodych. Przykładowo przy wyborze piosenki często Pary pytają, czy piosenka jest "oklepana" i czy w ogóle nadaję się na pierwszy taniec. Na szczęście współpracowaliśmy z wieloma Parami Młodymi, dlatego jeżeli tylko to możliwe bardzo chętnie dzielimy się swoimi doświadczeniami i doradzamy Parom w każdej sprawie.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Dancing Space zajmuje się tańcem w szerokim tego słowa znaczeniu dlatego oferujemy: -Indywidualne Lekcje Tańca (różne style) -Pierwszy Taniec -Pokazy Tańca -Show -Animacje Taneczne -Taneczne Wieczory Panieńskie/Kawalerskie Ponieważ staramy się w pełni dostosować do Klienta usługi, które oferujemy są elastyczne, a ich finalny wygląd zawsze ustalany jest odpowiednio wcześnie uwzględniając wszystkie pomysły i kryteria Klienta. Nasze usługi świetnie nadają się do własnego użytku oraz jako prezent dla Waszych bliskich.

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

Wszystko zależy od Waszych wymagań i terminu, w którym usługa ma być realizowana. Zachęcamy by Pary Młode rozpoczynały naukę tańca mniej więcej 3 miesiące przed weselem lecz mamy w swoim portfolio układy przygotowane w tydzień. Najlepszym rozwiązaniem jest kontakt z Nami i indywidualna ocena sytuacji z uwzględnieniem dostępności i wymagań Klienta.

Ile czasu trwa przeważnie wykonanie Twojej usługi?

Z Dancing Space to Wy wybieracie czas trwania usługi. Przykładowo lekcje indywidualne mogą trwać 45 min, 60 min, 1,5h lub dowolną inną długość jeśli ustalicie to z Waszym trenerem. Sytuacja wygląda tak samo z pokazami tanecznymi i animacjami na weselach.

Czy do realizacji usługi miejsce musi spełniać jakieś wymagania techniczne?

Nie musicie się martwić ponieważ wszystkie zajęcia odbywają się na naszych salach, a pokazy tańca i animacje dokładnie dostosowane są do Waszych potrzeb i warunków, w których będą się odbywać.

Co jest największą zaletą Twojej atrakcji?

Odpowiedź jest prosta: -Elastyczność formuły -Dostosowanie do potrzeb Klienta -Dostępność -Niskie Ceny

Jaki wariant Twojej oferty jest najchętniej wybierany przez Młode Pary?

Pary Młode najczęściej zainteresowane są nauką Pierwszego Tańca lub po prostu Lekcjami Indywidualnymi. Jest to prosty wybór ponieważ każdy chcę czuć się swobodnie i pewnie w tak wyjątkowym dniu jakim jest dzień wesela.

Kontakt - Dancing Space

Dancing Space

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Michała Grażyńskiego 40-126 Katowice

Zobacz szkoły tańca w Twoim województwie: