Studio Tańca Bailando

Krzysztof Owczarczak

Studio Tańca Bailando

Grudzieniec, Poznań

O nas

LEKCJE TAŃCA, KONSULTACJE ŚLUBNE, NAUKA TAŃCA. Podejmiemy się każdego zadania Do każdej pary podchodzimy indywidualnie, by Wasz taniec, był naprawdę Wasz. Wyróżnimy w choreografii to co pokaże Was z najlepszej strony. Postaramy się sprostać Waszym oczekiwaniom lub przekonamy do naszych pomysłów, które pomogą Wam przeżyć ten dzień w sposób szczególny !
To my dostosujemy się do Was. Szkoła prowadzi lekcje również w soboty i niedziele, a grafik spotkań ustalamy z każdą parą indywidualnie, zgodnie z Waszymi preferencjami.
TANIO – Cena lekcji jest bardzo atrakcyjna, bo w pakiecie siedmiu lekcji koszt jednego spotkania wynosi 80 zł/od pary, cena jednej lekcji 100 zł/od pary
KOMFORT ZAJĘĆ – Sala podczas lekcji indywidualnej jest tylko dla Was. Profesjonalne wyposażenie: parkiet, ściana lustrzana, wysoka jakość dźwięku, a do tego znakomita lokalizacja w centrum miasta. Nasze warunki zadowolą każdego uczestnika.
24 Lata Doświadczenia i Tradycji Szkoły Tańca Bailando Wieloletnie zaangażowanie, profesjonalne szkolenie zawodników sportowych, miejsce , które tworzy filar rozwoju Kultury, Sztuki i Sportu w Poznaniu.

ZAPRASZAMY na lekcje indywidualne dla par narzeczonych, kursy tańca dla narzeczonych, klub tańca, zajęcia dla dzieci i młodzieży, kursy dla osób bardzo dorosłych, profesjonalne lekcje indywidualne dla dzieci i młodzieży, tańczących sportowy taniec towarzyski.

PRZEDZIAŁ CENOWY

100 zł

Oferta - Studio Tańca Bailando

Nauka tańca

Opinie - Studio Tańca Bailando

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt - Studio Tańca Bailando

Studio Tańca Bailando

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Grudzieniec 61-601 Poznań

Zobacz szkoły tańca w Twoim województwie: