Szkoła Tańca SZYK w Częstochowie

Joanna Szymańska-Radecka

Szkoła Tańca SZYK w Częstochowie

Baczyńskiego 6, Częstochowa

O nas

Szkoła Tańca Szyk powstała w 1992r. z myślą o tych wszystkich, którzy w przyjaznej atmosferze chcą aktywnie spędzić czas, doskonalić swoje umiejętności taneczne i zdobywać nowe. Szkoła tańca SZYK to miejsce słoneczne i pełne pozytywnej energii. Posiadamy szeroką ofertę zajęć skierowaną do osób w różnym wieku: dzieci, młodzieży i dorosłych i na rożnych etapach zaawansowania. Z nami odkryjecie Państwo porywającą magię tańca, zadbacie o własne zdrowie i sylwetkę, zrelaksujecie ciało i umysł.

Pierwszy taniec w czasie wesela to przeżycie tyleż wspaniałe co stresujące.
Jesteśmy przekonani, że po odpowiednim przygotowaniu się do tego wyjątkowego dnia, będzie to jedynie przeżycie wspaniałe i niezapomniane zarówno dla Pary Młodej jak dla gości.

Najlepszym rozwiązaniem będą lekcje indywidualne po 60 min.
Proponujemy także pakiet lekcji indywidualnych – 5 lekcji po 60 min., w trakcie których ułożymy dla Państwa choreografię do pierwszego tańca oraz pomożemy w doborze muzyki.

Zajęcia poprowadzą certyfikowani nauczyciele tańca towarzyskiego – Asia i Jarek
Istnieje także możliwość prowadzenia zajęć w języku angielskim.

PRZEDZIAŁ CENOWY

120 zł - 1500 zł

Oferta - Szkoła Tańca SZYK w Częstochowie

Nauka tańca

120 zł - 1500 zł

Pierwszy taniec w czasie wesela to przeżycie tyleż wspaniałe co stresujące.
Jesteśmy przekonani, że po odpowiednim przygotowaniu się do tego wyjątkowego dnia, będzie to jedynie przeżycie wspaniałe i niezapomniane zarówno dla Pary Młodej jak dla gości.
Najlepszym rozwiązaniem będą lekcje indywidualne po 60 min.
Proponujemy także pakiet lekcji indywidualnych – 5 lekcji, w trakcie których ułożymy dla Państwa choreografię do pierwszego tańca oraz pomożemy w doborze muzyki

Zajęcia poprowadzą certyfikowani trenerzy tańca towarzyskiego – Asia i Jarek
Istnieje także możliwość prowadzenia zajęć w języku angielskim.

Opinie - Szkoła Tańca SZYK w Częstochowie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Szkoła tańca SZYK w Częstochowie istnieje na rynku tanecznym od ponad 15 lat.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Podchodzimy indywidualnie do każdej Pary i staramy się wydobyć z nich to, co najcenniejsze z punktu widzenia tego ważnego dnia. Nauka tańca to bardzo ciekawe doświadczenie i przyda się z pewnością nie tylko w dniu ślubu ale i na całe życie.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Spotykaliśmy się z różnymi sytuacjami, ale największym wyzwaniem jest czas. Zdobywanie umiejętności tanecznych wymaga czasu i przygotowania stąd warto zaplanować je wcześniej. Wszystko inne jesteśmy w stanie opanować. mamy doświadczenie w nauce tańca również osoby z niepełnosprawnością jak i z zagranicy.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęstszym pytaniem jakie się pojawia od Par młodych jest ilość godzin jaką potrzebują na opanowanie choreografii. Jest to kwestia indywidualna. Mając już wieloletnie doświadczenie z Parami możemy z przekonaniem wskazać, że do przygotowania pierwszego tańca wystarczą 1 do 3 pakietów zajęć, każdy po 5 godzin zegarowych. W trakcie tych zajęć Trenerzy szybko orientują się jakie są Wasze umiejętności i zdolność do przyswajania wiedzy oraz dobierają odpowiednią choreografię do wybranej wspólnie muzyki.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Młodym Parom proponujemy zajęcia indywidualne z trenerem, w pakietach po 5 godzin zegarowych. W trakcie zajęć przygotowujemy parę do występu z opracowaną choreografią do wybranej muzyki, ale także doradzamy jak poradzić sobie w różnych sytuacjach na parkiecie oraz udzielamy wskazówek np. w zakresie stroju.

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

Zalecany czas nauki pierwszego tańca wynosi od 5 do 15 godzin zegarowych. Aby uzyskać najlepsze efekty najlepiej rozłożyć naukę tańca na nie więcej niż 1h dziennie z przerwami 1-2 dni. Dla par jest to też bardzo intensywny okres, dlatego przygotowania najlepiej planować ponad miesiąc przed ślubem po konsultacji z trenerem.

Ile czasu trwa przeważnie wykonanie Twojej usługi?

Przygotowanie do pierwszego tańca zazwyczaj wynosi od 5 do 15 godzin zegarowych rozłożonych w czasie.

Czy do realizacji usługi miejsce musi spełniać jakieś wymagania techniczne?

Tak. Należy zwrócić szczególną uwagę na komfort i bezpieczeństwo. Jednakże z reguły sale weselne spełniają te wymagania.

Co jest największą zaletą Twojej atrakcji?

Nauka tańca, zwłaszcza przy takim wydarzeniu, jest nie tylko świetną zabawą i przygotowaniem widowiska w tym szczególnym dniu, ale także umiejętnością, która pozostaje na całe życie.

Jaki wariant Twojej oferty jest najchętniej wybierany przez Młode Pary?

Pary najczęściej decydują się na zakup 1-3 pakietów zajęć.

Kontakt - Szkoła Tańca SZYK w Częstochowie

Szkoła Tańca SZYK w Częstochowie

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Baczyńskiego 6 42-224 Częstochowa

Zobacz szkoły tańca w Twoim województwie: