• Usługodawcy
 • Zlecenia ślubne
 • Suknie ślubne
 • Organizer

  Wirtualny Organizer Ślubny

  Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

  Zarejestruj się
 • Blog Lovestory
 • Produkty
 • Inspiracje

Szkoła tańca Wadowice

Liczba ofert: 30

Liczba ofert: 30

W okolicy Wadowic

DREAM DANCE by Anna Malik

Kraków Szkoła tańca Wieczór panieński i kawalerski

39 kilometrów od Wadowic

(5)

Pierwszy Taniec w DREAM DANCE by Anna Malik to propozycja zarówno dla bardzo wymagających, ale również dla tych, którzy pragną wyglądać Naturalnie i Swobodnie podczas Tańca z Uśmiechem na twarzy! Dream Dance by AM stawia na Indywidualne podejście do każdej Pary i odpowiedni Tryb Pracy dostosowany do klienta. W DDbyAM każda Para może liczyć na Profesjonalne przygotowanie do Pierwszego Tańca pod kątem choreografii, motoryki, sprawności fizycznej oraz emocji, dzięki którym Wasz Pierwszy Taniec zostanie uznany za Wymarzony i Wyjątkowy. *W DDbyAM można umawiać się na lekcje zarówno rano, jak i w późniejszych porach dnia.

 • Nauka tańca
100 zł Ceny od
33 zdjęcia Ilość zdjęć
PREMIUM

Paczka Events Wybór Par Młodych

Warszawa Szkoła tańca Barman na wesele

284 kilometry od Wadowic

(5)
Paulina I - Skorzystaliśmy z usług Paczki podczas nauki pierwszego tańca, również zatańczyliśmy z nimi flashmoba podczas naszego wesela. Na początku był Walc do utworu Noce i Dni, a później tancerze przebrani za gości zaczęli szaleć razem z nami! To była petarda! Ludzie byli zachwyceni a my dziękujemy że przez kilka miesięcy pracowaliśmy z tak fajną ekipą. Polecamy!!!!
 • Pokaz
 • Mobilny bar
 • Animator dla dzieci
 • Obsługa barmańska
450 zł Ceny od
49 zdjęć Ilość zdjęć

Dancebook - pierwszy taniec na zamówienie

Warszawa Szkoła tańca Pokaz tańca

284 kilometry od Wadowic

Proponujemy Państwu dwie możliwości: 1) nauka Pierwszego Tańca Online na www.DanceBook.pl, czyli: - dostęp do kursów o każdej porze dnia i nocy, - nauka bez wychodzenia z domu, - oszczędność 80% w porównaniu ze stacjonarnymi kursami, - efekty od nauki już po 1-nej lekcji, - unikatowy sposób nauczania, - kadra profesjonalistów z ponad 20-letnim doświadczeniem! Mamy gotowych ponad 100 kursów choreografii Pierwszego Tańca. Jeśli jednak nie mamy układu do Państwa utworu, możemy go stworzyć na zamówienie (https://dancebook.pl/premium) 2) Jeśli jednak preferują Państwo tradycyjne metody nauki, to zapraszamy do naszej szkoły stacjonarnej w Warszawie (dancebookwarszawa.pl) - lekcje grupowe oraz indywidualne, - profesjonalna opieka oraz wyjątkowo efektywna nauka tańca, - do każdych zajęć dołączamy kompletne materiały wideo do nauki w domu, - można uczestniczyć w zajęciach bez wychodzenia z domu dzięki transmisjom na żywo. Oferujemy zajęcia także w Krakowie i Wrocławiu.

 • Pokaz
 • Nauka tańca
80 zł Ceny od
15 zdjęć Ilość zdjęć

Studio pierwszego tańca - KRAKÓW

Kraków Szkoła tańca Atrakcje weselne

39 kilometrów od Wadowic

(15)

Pierwszy taniec na weselu to punkt, przez który przechodzi każda młoda para. Sprawcie aby ta chwila była dla Was i dla gości fantastycznym przeżyciem. Dobrze przygotowany pokazowy taniec, zaoszczędzi Wam stresu i pozwoli cieszyć się tym wyjątkowym momentem. Studio Pierwszego Tańca Kraków tworzą młodzi, ambitni, uśmiechnięci, zdolni, piękni i doświadczeni ludzie – tak, tak czytacie o samych sobie! To właśnie pary, które mamy przyjemność uczyć tworzą tak wspaniałą atmosferę w naszym Studiu. Napisz do nas, a wspólnie opracujemy pierwszy taniec, który uświetni Wasz wyjątkowy dzień. Przygotowaliśmy dla Was także Kurs Tańca On-Line – nie wszyscy możecie do nas dotrzeć W naszej ofercie znajdziecie: * lekcje indywidualne * zajęcia grupowe (na czas pandemii wstrzymane) * kursy online * próba generalna na Waszej sali weselnej * zajęcia taneczne na wieczorze panieńskim (burleska, latino, lata 80, Gatsby ...) * pokazy taneczne na weselu razem z animacją Jesteśmy jedną z nielicznych szkół w Polsce, która zajmuje się tylko i wyłącznie pierwszym tańcem! Zapraszamy :)

 • Nauka tańca
 • Pokaz
100 zł Ceny od
21 zdjęć Ilość zdjęć

Magdalena Pastuszko Dance&Fashion

Kraków Szkoła tańca Pokaz tańca

39 kilometrów od Wadowic

Profesjonalne pokazy taneczne, które sprawiają, że na twarzach wszystkich gości, a przede wszystkim Pary Młodej, pojawia się szeroki uśmiech. Przerywany gromkimi brawami zjawiskowy Taniec z Białymi Skrzydłami lub Kolorowa Radość Tańca - Bollywood Dance to najpiękniejsze, co mogę zaprezentować w ten najważniejszy dla Was, wyjątkowy Dzień! Niezapomnianych wrażeń dostarczy Wam: Magdalena Pastuszko – tancerka w indyjskim filmie Bollywood. Z tańcem związana od ponad 20 lat. Absolwentka Kwalifikacyjnego Kursu Instruktorskiego z zakresu Tańca Jazzowego oraz stylistka i projektant ubioru. Na licznych pokazach tanecznych występuje w swoich autorskich kreacjach. Miłością do tańca dzieli się od wielu lat na warsztatach, na których nie brakuje pozytywnych wibracji i energii wstępującej w każdego, kto da się ponieść zmysłowym i nastrojowym rytmom.

 • Nauka tańca
 • Pokaz
14 zdjęć Ilość zdjęć

Piotrek Szczęśniak

Oświęcim Szkoła tańca Atrakcje weselne

26 kilometrów od Wadowic

W najważniejszym dniu Waszego życia po wypowiedzeniu sakramentalnego TAK, czas na kolejny istotny element wesela, czyli PIERWSZY TANIEC, z którego nie rezygnuje się nawet, jeśli nie do końca czuje się rytm i na tańcu się nie zna. Mamy przyjemność zaoferować pomoc w przygotowaniu się do tego momentu, dzięki czemu będziecie mogli podczas własnego wesela wykonać naprawdę fantastyczny układ do wymarzonej muzyki.

 • Nauka tańca
3 zdjęcia Ilość zdjęć

Bohema Dance Center

Kraków Szkoła tańca Atrakcje weselne

39 kilometrów od Wadowic

(15)

Zapraszamy na lekcje indywidualne PIERWSZY TANIEC. Nasi instruktorzy stworzą dla Was piękną choreografię dopasowaną do Waszych potrzeb. Może to być standardowy walc wiedeński/angielski lub też zupełnie inny taniec którym zaskoczycie swoich gości! :) Organizujemy też taneczne WIECZORY PANIEŃSKIE oraz POKAZY TANECZNE, ANIMACJE na przyjęcie weselne.

 • Nauka tańca
8 zdjęć Ilość zdjęć

Miłe tańce

Nowa Wieś Szkoła tańca Pokaz tańca

20 kilometrów od Wadowic

Miłośc wypełniła całe Twoje serce... ale dopada Cię zmartwienie, czy aby na pewno dasz sobie radę, w najważniejszym dniu Twojego życia... Przyjdź do nas, a zadbamy o każdy szczegół który sprawi że ten pierwszy taniec zostanie na zawsze w waszej i wszytkich gości pamięci!

80 zł Ceny od
4 zdjęcia Ilość zdjęć

Szkoła Tańca Krambo

Kraków Szkoła tańca Atrakcje weselne

39 kilometrów od Wadowic

Pierwszy taniec, wieczory panieńskie i choregrafie dla państwa młodych i ich świadków. Duże doświadczenie w branży, miła atmosfera i niezapomniane wrażenia z tańca.

 • Nauka tańca
2 zdjęcia Ilość zdjęć

Akademia Tańca AT

Kraków Szkoła tańca Atrakcje weselne

39 kilometrów od Wadowic

Jako pierwsza szkoła tańca w Krakowie wiele lat temu wprowadziliśmy do swojej oferty kursy tańca dla narzeczonych. Do wyboru mamy lekcje indywidualne, przyspieszone kursy weekendowe, lub tradycyjne zajęcia. Jesteśmy i działamy dla Was. Zapraszamy na lekcje tańca i kursy tańca w Krakowie.

2 zdjęcia Ilość zdjęć

Atelie

Kraków Szkoła tańca Atrakcje weselne

39 kilometrów od Wadowic

STUDIO TANECZNO – ARTYSTYCZNE ATELIE to miejsce stworzone z miłości do wszelkich kreatywnych form wyrazu. Zawodowa grupa taneczno-akrobatyczna ATELIE istnieje na rynku od 8 lat, bierze udział w wielu komercyjnych projektach i ma ugruntowaną pozycję na polskim rynku. Dlatego też postanowiliśmy podzielić się ze wszystkimi naszą największą pasją i radością, jaką jest TANIEC i otworzyć wyjątkowe studio taneczne w Krakowie! Nasi instruktorzy to wysoce wykwalifikowani profesjonaliści, uczestnicy „You Can Dance” i „Got To Dance”; szkolili się w wielu prestiżowych studiach tanecznych na całym świecie, mają na swoim koncie mnóstwo sukcesów i pierwsze miejsca na podiach w Mistrzostwach Świata i Europy. Zarażają pozytywną energią i skutecznie motywują do pracy nad ciałem poprzez zabawę z ruchem i muzyką!

2 zdjęcia Ilość zdjęć

Dancefloor

Kraków Szkoła tańca Atrakcje weselne

39 kilometrów od Wadowic

Szkoła Tańca Dancefloor to miejsce gdzie instruktorzy- tancerze dzielą się swoją pasją, zarażają energią, budują wspaniałą atmosferę. To miejsce gdzie odbywają się niepowtarzalne zajęcia, które zabiorą Was w wyjątkowy świat Tańca. W Szkole Dancefloor spotkacie starannie wyselekcjonowanych instruktorów najbardziej popularnych technik Tańca. Proponujemy zajęcia dla wszystkich grup wiekowych na różnych poziomach zaawansowania.

2 zdjęcia Ilość zdjęć

Impresja Dance

Kraków Szkoła tańca Atrakcje weselne

39 kilometrów od Wadowic

Ofertę przygotowania do Pierwszego Tańca kierujemy do par, które chcą nauczyć się tańczyć od podstaw, jak również do par posiadających doświadczenie taneczne. Układamy choreografię do wybranej przez Was piosenki. Podczas takich zajęć na sali tanecznej znajduje się tylko jedna para oraz instruktor tańca.

1 zdjęcie Ilość zdjęć

Krakowska Szkoła Tańca

Kraków Szkoła tańca Atrakcje weselne

39 kilometrów od Wadowic

Krakowska Szkoła Tańca to miejsce, gdzie w przyjemnej atmosferze pod okiem profesjonalnych instruktorów nauczysz się tańczyć. Chcesz przyjść sam mimo, iż kurs wybrany przez Ciebie jest kursem w parach? Świetnie! Znajdziemy Ci partnerkę /partnera. Dla Twojej edukacji zalecamy zmiany w parach ale co ważne – tylko dla chętnych. Jeśli coś Ci wypadnie i nie pojawisz się na zajęciach, nie martw się, odrobisz je.

2 zdjęcia Ilość zdjęć

Kuźnia Tańca

Kraków Szkoła tańca Atrakcje weselne

39 kilometrów od Wadowic

Kuźnia Tańca powstała z inicjatywy ludzi tańca , by w miłej i profesjonalnej atmosferze kształcić , rozwijać nowe pokolenia tancerzy . Kompleksowe kursy przyciągają rzesze rzesze ludzi w różnym wieku - od dzieci po seniorów . Sztab profesjonalnych utalentowanych i oddanych do reszty instruktorów WYKUWA przyszłe talenty , ,,GWIAZDY " sceny tanecznej . Nasz szkoła zapali w Tobie chęć udowodnienia nabytych umiejętności w klubie , na weselu , dancingu , imprezie okolicznościowej itd. . Jak szkoła to tylko KUŹNIA TAŃCA - Z nami taniec to przyjemności .

2 zdjęcia Ilość zdjęć

Sprawdź inne oferty: