Trener personalny Dolnośląskie

Liczba ofert: 8

Liczba ofert: 8

Bibliotheca Silesiana dr Renata Madziara

Świdnica Trener personalny Dietetyk

Holistycznie patrzę na dobrostan człowieka. Pod uwagę biorę takie czynniki jak: * równowaga tlenowa (prawidłowy oddech), * czynniki środowiskowe: miejsce zamieszkania, zanieczyszczenia wody, powietrza, * stres (praca, relacje) * odżywianie i nawodnienie organizmu * aktywność fizyczna * sen Analiza codziennej rutyny, przyjrzenie się nawykom pomaga ustalić i wyeliminować wiele przyczyn złego samopoczucia, poprawić komfort życia, znacząco poprawić sylwetkę i stan skóry, włosów i paznokci.

150 zł Ceny od
1 zdjęcie Ilość zdjęć

Jarek Heng

Wrocław Trener personalny Zdrowie

(2)

Poszukujesz wykwalifikowanego i doświadczonego trenera personalnego i dietetyka, miłej i przyjaznej atmosfery? Jeśli tak, to jesteś w odpowiednim miejscu. Wiesz już jaki jest Twój cel? Doskonale!!! Jeśli nie, nie przejmuj się, określimy i zrealizujemy go wspólnie. Nie trać więcej czasu i umów się na bezpłatną konsultację!!!

1 zdjęcie Ilość zdjęć

Egobody

Wrocław Trener personalny Zdrowie

EGOBODY pojawił się w monotonnym krajobrazie ćwiczeń siłowych wprowadzając nową jakość sygnowaną starożytną maksymą: „Poprzez ćwiczenia siłowe do piękna i mądrości”. Wkraczamy w scenerię, gdzie króluje Jarosław Jakubowski ze swoimi najlepszymi trenerami i jego pionierskim, innowacyjnym spojrzeniem na trening z oporem zewnętrznym. Żaden opis nie jest w stanie oddać piękna ludzkiego ciała, które stworzyła natura i które Egobody wskrzesza profesjonalnym treningiem i kompleksową opieką.

2 zdjęcia Ilość zdjęć

Evolution

Wrocław Trener personalny Zdrowie

Centrum Treningowo - Dietetyczne "Evolution" to kameralne, prestiżowe miejsce w centrum Wrocławia świadczące usługi najwyższej jakości z zakresu treningu personalnego oraz diety Dr hab Dorota Waśko-Czopnik. Nasza kadra to nie tylko certyfikowani Trenerzy Personalni, ale przede wszystkim absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego.

2 zdjęcia Ilość zdjęć

LookFit

Wrocław Trener personalny Zdrowie

Zapraszamy na treningi personalne do naszego studia na ul. Buforowej 2. Studio jest miejscem kameralnym, a jednocześnie zapewniającym poczucie przestrzeni osobistej, dzięki czemu zawsze będziesz czuć się komfortowo. Salę ćwiczeń o powierzchni 130 metrów kwadratowych wyposażyliśmy w nowoczesne sprzęty pozwalające na wykonanie różnorodnych treningów stymulujących całe ciało do poprawienia kondycji i utraty wagi, a także rozwijających umiejętności z wybranych dyscyplin sportowych. Przy sali do ćwiczeń znajdują się przestronne szatnie z wygodnymi szafkami, w których bez problemu można zawiesić choćby garnitur i schować wszystkie rzeczy osobiste, oraz miejsce na wypoczynek, w którym można zrelaksować się m.in. przy kawie czy herbacie.

2 zdjęcia Ilość zdjęć

Personal dragon

Wrocław Trener personalny Zdrowie

Każdy jest z nas inny. Jako trener przygotuje specjalnie pod Twoim kątem trening personalny, tj. program treningowy, ćwiczenia i rozpiszę dietę. Określimy czas ćwiczeń biorąc pod uwagę Twoją aktywność podczas dnia.

2 zdjęcia Ilość zdjęć

Piotr Oblicki

Wrocław Trener personalny Zdrowie

Do każdej osoby podchodzę indywidualnie - każdego potrzebującego pomocy, niezależnie czy chce schudnąć, czy nabrać masy mięśniowej, traktuję jako podopiecznego, a nie tylko jako klienta. Każdemu poświęcam tyle czasu i odpowiadam na tyle pytań, ile potrzebuje. Nie daję nikomu gotowych rozpisek po innych osobach, tylko dostosowuję wszystko i za każdym razem pod upodobania i stan zdrowia danej osoby. Dlatego gwarantuję efekty, jeśli tylko podopieczny/podopieczna pilnują się wytycznych.

2 zdjęcia Ilość zdjęć

Wymarzona Sylwetka

Wrocław Trener personalny Zdrowie

W odchudzaniu nie chodzi o gubienie kilogramów. Jeśli masz już za sobą kolejne próby, to możesz coś o tym powiedzieć. W odchudzaniu chodzi o to, jak postrzegasz cały proces. Skupiaj się na tym, że chcesz mieć zdrowe ciało, żyć długo i szczęśliwie, mieć kondycję, być osobą atrakcyjną, mieć energię i dobre samopoczucie - cała reszta przyjdzie sama, nim się obejrzysz!

2 zdjęcia Ilość zdjęć

Zobacz trenerów personalnych w miastach w Twoim województwie: