Salon Fryzjerski Akademii Berendowicz&Kublin

Salon Fryzjerski Akademii Berendowicz&Kublin

Ul. Wawelska 3, Katowice

O nas

Berendowicz-Kublin Salony Fryzjerskie - w 2003 r na polskiej mapie fryzjerstwa w Katowicach pojawia się nowy punkt - Akademia Szkoleniowa B&K oraz Prestiżowy Salon Fryzjerski Akademii Berendowicz&Kublin.
Założycielami marki są: Beata Berendowicz oraz Sławomir Kublin. Obydwoje czynnie pracują w zawodzie fryzjera. Mówią o sobie: „Pasjonaci fryzjerstwa” i w stu procentach odzwierciedlają to w swojej pracy. Od lat tworzą dzieła sztuki – fryzury swoich Klientów.
Fryzjerstwo to sztuka. Fryzjer jest Artystą, który tworzy dzieła sztuki – niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju i oryginalne fryzury. Każda z nich jest unikatowa – tak, jak każdy Klient.
Fryzjerstwo to pasja. Fryzjer jest Pasjonatem, który tworzy każdą fryzurę w doborowym towarzystwie: swojego talentu, inspiracji, weny twórczej, wiedzy i doświadczenia.
Fryzjerstwo to kreowanie wizerunku. Fryzjer jest Kreatorem. Każdy Klient ma swój styl, swoje wewnętrzne piękno, swoją osobowość, które tylko wystarczy wydobyć i podkreślić. To zadanie Fryzjera.

Oferta - Salon Fryzjerski Akademii Berendowicz&Kublin

Fryzura ślubna

130 zł - 160 zł

Opinie - Salon Fryzjerski Akademii Berendowicz&Kublin

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt - Salon Fryzjerski Akademii Berendowicz&Kublin

Salon Fryzjerski Akademii Berendowicz&Kublin

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

ul. Wawelska 3 Katowice