Centrum Zdrowia i Urody Atena

Barbara Myśliwy

Centrum Zdrowia i Urody Atena

Ul. Bohaterów Warszawy 17, Nysa

(22)

O nas

Z wielką przyjemnością witam Państwa w Centrum Zdrowia i Urody Atena, które prowadzę od 1993r. Długoletnie doświadczenie pozwoliło mi na dobranie najlepszych produktów oraz najnowszej technologii na miarę XXI w.
Zespół najwyższej klasy specjalistów z dziedziny medycyny i kosmetologii pomoże Państwu zachować nie tylko młody wygląd, zgrabną sylwetkę ale również zregenerować siły, ciało i umysł.
W tym celu przygotowaliśmy do Państwa dyspozycji wnętrza o wyjątkowym charakterze, w których wykwalifikowany personel przy pomocy najnowszej technologii pomoże dobrać indywidualny program pielęgnacji. Współpracujemy z renomowanymi firmami kosmetycznymi i medycznymi. Uczestniczymy w międzynarodowych targach i szkoleniach w Paryżu, Barcelonie, Atenach aby stale wzbogacać wiedzę o najnowsze odkrycia i technologie w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej.
Centrum Zdrowia i Urody Atena ściśle współpracuje z Centrum Medycyny Estetycznej ARKA-MED, prowadzonej przez specjalistę chirurga Dariusza Myśliwy należącego do Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Oferta - Centrum Zdrowia i Urody Atena

Makijaż ślubny

120 zł

Manicure i pedicure

40 zł - 800 zł

Próbny makijaż ślubny

90 zł - 120 zł

Opinie - Centrum Zdrowia i Urody Atena

5

22 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

HK

Hanna K

Przygotowanie do zabiegu - godne pochwały. Naprawdę jestem zadowolona. Nowoczesny gabinet kosmetyczny, komortowe warunki. Personel wyszkolony i doskonale przygotowany do pracy z klientem.

2 lata temu

K

Katarzyna

Dziękuję. Fantastyczna obsługa. Stosują się do obostrzeń. Szkoda, że znowu ich zamknęli. Musiałam wstrzymać się przez to z zabiegami, które miałam już zaplanowane... :(

3 lata temu

EN

Ewelina N

Jestem zadowolona z usług. Klinika Atena, to dla mnie miejsce nr 1 ! Fantastyczna obsługa, zawsze zajmują się klientem od A do Z. Do tego te niesamowite zapachy, cudowna muzyka, wygodne fotele. Nic tylko się relaksować i korzystać.

3 lata temu

L

Lidka

Fantastyczne miejsce. Pełne magii, ciepła, pięknych zapachów i relaksującej muzyki. Tu trzeba być, żeby móc poznać tajniki tego miejsca. Jestem zadowolona. Najbardziej polecam zabieg SOIN D’OR

3 lata temu

L

Lila

Kolejna wizyta w Atenie i kolejne zaskoczenie :) Miłe oczywiście. Dbają o pacjenta i jego bezpieczeństwo. Zwracają uwagę na dezynfekcję i sterylizację. Każda z pań przygotowana i zaopatrzona w przyłbice, maseczki chirurgiczno-medyczne, fartuchy i inne narzędzia. POLECAM

3 lata temu

L

Lidka

Polecam!! Najlepsza klinika w mieście, jak nie w województwie. Moim zdaniem mają bardzo szeroki wybór zabiegów. Można też trafić na dobre promocje. Dziewczyny z Ateny są niesamowite i potrafią dopasować do skóry odpowiedni zabieg.

3 lata temu

K

Kama

Polecam!! Nici liftingujące, to fantastyczna metoda odmładzania twarzy! Efekty zabiegu widoczne sa od razu po zabiegu i trwają dłuższy czas. Super, że stosują też znieczulenie miejscowe. Nic nie czuć podczas zabiegu.

3 lata temu

Kontakt - Centrum Zdrowia i Urody Atena

Centrum Zdrowia i Urody Atena

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

ul. Bohaterów Warszawy 17 48-300 Nysa Nysa