Kasia Labik Makeup

Kasia Labik

Kasia Labik Makeup

Gdynia

O nas

Cześć. Mam na imię Kasia. Jestem makijażystką z pasją i doświadczeniem. Działam na terenie Trójmiasta. Wykonuję makijaże dzienne, wieczorowe, do sesji fotograficznych oraz makijaże ślubne. Swoją wiedzę oraz umiejętności poszerzam na kursach i warsztatach na terenie całej Polski u najlepszych specjalistów. Zapraszam do kontaktu :) Mam nadzieję że zobaczymy się w Twój najpiękniejszy dzień życia :)

PRZEDZIAŁ CENOWY

100 zł - 320 zł

Oferta - Kasia Labik Makeup

Makijaż ślubny

320 zł - 350 zł

Makijaż ślubny trwa ok 1 h. Wykonujemy makijaż jak podczas makijażu próbnego, z ewentualnymi uwagami panny młodej. W cenie jest doklejanie kępek. Nie wykonuję makijażu ślubnego bez makijażu próbnego.

Próbny makijaż ślubny

140 zł - 160 zł

Makijaż próbny trwa około 1,5 godziny. Podczas makijażu próbnego omawiamy wizję panny młodej, jej oczekiwania oraz pomysły co do makijażu, dobieramy odpowiednią kolorystykę makijażu. Na makijaż próbny umawiamy się kilka tygodni przed makijażem ślubnym.

Makijaż ślubny z dojazdem

320 zł - 350 zł

Makijaż z dojazdem możliwy ale tylko na terenie Trójmiasta i jest on dodatkowo platny. Dojazd ustalamy przy rezerwacji terminu.

Opinie - Kasia Labik Makeup

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

W mojej ofercie mamy makijaze na kazda okazje, zarowno makijaz slubny, jak i makijaze do sesji zdjeciowych, makijaze sceniczne, makijaze dzienne i wiele innych.

Kontakt - Kasia Labik Makeup

Kasia Labik Makeup

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.