Paulina Kępa

Paulina Kępa

Paulina Kępa

(15)

O nas

Serdecznie zapraszam na makijaże okolicznościowe: ślub, wesele, karnawał, impreza, sesja fotograficzna.
Jestem dyplomowaną wizażystką szkoły Make Up Star w Warszawie. Swój warsztat szkoliłam pod okiem Ewy Gil, która uznawana jest przez gwiazdy telewizyjne za najlepszą wizażystkę w Polsce.

Makijaże wykonuję dbając o każdy detal, uwzględniam indywidualne upodobania każdej z Pań oraz jej typ urody. Do swojej pracy podchodzę z ogromnym zaangażowaniem, gdyż makijaż to moja pasja.

Pracuję na profesjonalnych kosmetykach oraz używam utrwalaczy, dzięki czemu makijaże utrzymują się wiele godzin bez konieczności poprawek.

Oferta - Paulina Kępa

Makijaż ślubny

100 zł

Próbny makijaż ślubny

100 zł

Opinie - Paulina Kępa

5

15 opinii

Dodaj opinię

KN

Katarzyna N

Pani Paulina robi przepiękny makijaż, polecam z czystym sumieniem, bardzo staranny, dopracowany, zgodnie z życzeniem klienta. Efekt w moim przypadku był wspaniały, byłam mega zadowolona. Skorzystam na pewno następnym razem ? polecam, polecam, polecam

2 lata temu

Źródło: Facebook

PB

Paulina B

Makijaże Pauliny wyglądają cudownie i bardzo dobrze się utrzymują, za każdym razem byłam zadowolona z efektu. Dodatkowo Paulina jest bardzo miłą osobą, wiec makijaż był przyjemnością ?. Na pewno wrócę kiedy będzie okazja, serdecznie polecam!

2 lata temu

Źródło: Facebook

JM

Justyna M

Cudowny makijaż, wytrzymał cała noc. Polecam ??

2 lata temu

Źródło: Facebook

NK

Natalia K

Makijaż był piękny ? wszyscy byli nim zachwyceni. Trzymał się całą noc bez szwanku mimo licznych łez i przyjmowanych życzeń od wielu gości ;) sama Paulina jest bardzo rzetelna i punktualna, słucha klientki, czego ona chce i świetnie doradza ? jeżeli na makijaż to już tylko do Pauliny <3

2 lata temu

Źródło: Facebook

PC

Paulina C

Nic dodać, nic ująć! Z całego serca polecam zdolne dłonie i fenomenalny zmysł Pauliny! Makijaż wykonany przez nią sprawił, że czułam się wyjątkowo pięknie. Jest niezwykle ciepłą i serdeczną osobą.

2 lata temu

Źródło: Facebook

KJ

Katarzyna J

Makijaż trzymał się całą noc bez żadnych zastrzeżeń, wszystko było tak jak trzeba☺ Polecam jak najbardziej ?

2 lata temu

Źródło: Facebook

PN

Patrycja N

Super makijaż, który idealnie przetrwał do samego rana? Serdecznie polecam?

2 lata temu

Źródło: Facebook

Kontakt - Paulina Kępa

Paulina Kępa

27-200 Starachowice