Povab Makeup

Joanna Kudzia

Povab Makeup

Jaworzno

(12)

O nas

Makijaże ślubne i okolicznościowe zmalowane na miarę - dopasowane do urody, gustu i potrzeb Twoich i Twoich gości. Dostępne są także pakiety wraz ze stylizacją włosów, a do każdego makeupu otrzymasz także minizestaw do poprawek, abyś przez całą imprezę czuła się świeżo i wyglądała zjawiskowo.

PRZEDZIAŁ CENOWY

130 zł - 200 zł

Oferta - Povab Makeup

Makijaż ślubny

130 zł - 200 zł

Makijaż panny młodej dostosowany do potrzeb, gustu i stylizacji. Wliczone kępki rzęs oraz minizestaw do poprawek. Możliwość skorzystania ze stylizacji włosów.

Makijaż ślubny z dojazdem

130 zł - 200 zł

Makijaż panny młodej dostosowany do potrzeb, gustu i stylizacji. Wliczone kępki rzęs oraz minizestaw do poprawek. Dojazd ustalany indywidualnie na podstawie odległości i liczby osób. Możliwość skorzystania ze stylizacji włosów.

Próbny makijaż ślubny

130 zł - 200 zł

Makijaż panny młodej dostosowany do potrzeb, gustu i stylizacji, poprzedzony szczegółowym wywiadem. Wliczone kępki rzęs oraz minizestaw do poprawek. Możliwość skorzystania ze stylizacji włosów.

Opinie - Povab Makeup

5

12 opinii

Dodaj opinię

JF

Julia F

Serdecznie polecam usługi ! Świetna obsługa, cierpliwość i wyrozumiałość dla kręcących się klientów , a efekt bardzo zachwycający 🥰

1 rok temu

Źródło: Facebook

Kamila Ż

Asia wykonywała mi laminację brwi i jestem bardzo zadowolona! 😊 Super dobrany kształt, a do tego miła atmosfera podczas zbiegu. Polecam wszystkim ❤️

1 rok temu

Źródło: Facebook

CF

Claudia F

Gorąco polecam!😊 Makijaż mega trwały, nie mogłam oczu oderwać od swoich...oczu😅 Do tego Asia jest mega delikatna i wszystko tłumaczy. Na odchodne dostałam trochę pomadki na poprawki i kilka fajnych porad❤

1 rok temu

Źródło: Facebook

MB

Magda B

Bardzo polecam współpracę z Asią. Sympatyczna i energiczna osoba, z którą praca to czysta przyjemność. Miałam okazje realizować sesje zdjęciowe z makijażem wykonanym przez Asię, i byłam naprawdę zadowolona ❤️

1 rok temu

Źródło: Facebook

EM

Edyta M

Bardzo polecam Panią Joasie. malowała mnie i moją mamę. Mama i jak byłyśmy bardzo zadowolone. Super kontakt, przemiła atmosfera. po każdym etapie malowania pytanie czy tak czy zmienić. W większości spraw zdawalam sie na wybór Pani Joasi i byłam ogromnie zaskoczona efektem końcowym. Wspaniały makijaż, trwały, delikatny, również wskazówki bardzo pomocne. To bylo nasze pierwsze spotkanie ale juz wiem ze nie ostatnie. Na żywo wyglądało to jescze lepiej niż na zdjęciach.

1 rok temu

Źródło: Facebook

EM

Emilka M

Piękny makijaż ❤️ Całą noc w stanie nienaruszonym, produkty idealnie dobrane pod cerę - serdecznie polecam!

1 rok temu

Źródło: Facebook

AW

Alicja W

Świetny makijaż ślubny dobrany do urody i klimatu ślubu oraz piękna fryzurka ❤️ wszystko bardzo trwałe, wytrzymały cały ślub, w tym dwa deszcze ;) Również piękny makijaż dla mojej mamy. To nasza druga współpraca (pierwszy był cudowny makijaż sesyjny) i mam nadzieję nie ostatnia. Gorąco polecam! ❤️❤️❤️

1 rok temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Makijaże okolicznościowe (ślubne i dla gości weselnych), makijaże próbne, możliwa jest również stylizacja włosów.

Z jakim wyprzedzeniem zarezerwować u Ciebie termin?

Jeśli chcesz mieć pewny termin lub poszukujesz usługi w formie pakietu dla kilku osób - im szybciej, tym lepiej. 😉 Zdarzają się także pojedyncze terminy w tym samym tygodniu, więc warto zapytać!

Jakich informacji potrzebujesz w trakcie rezerwacji?

Jaką usługę chcesz zarezerwować, dla ilu osób, data i pora dnia, czy są jakieś dodatkowe informacje, które muszę uwzględnić (nadwrażliwości, alergie).

Kiedy i jakie szczegóły jeszcze doprecyzowujesz z Panną Młodą lub Panem Młodym?

O której poszczególne osoby muszą być gotowe, charakter wesela i stylizacje, przygotowanie miejsca.

Co jest u Ciebie najchętniej wybierane?

Upiększające makijaże okolicznościowe - coraz częściej klientki decydują się na usługę w zestawie z prostą stylizacją włosów.

Kontakt - Povab Makeup

Povab Makeup

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Zobacz innych usługodawców w mieście Jaworzno: