Karolina Okońska MakeUp & Beauty Expert

Karolina

Karolina Okońska MakeUp & Beauty Expert

Jagielloniska 85, Szczecin

(2)

O nas

Zapraszam na profesjonalne makijaże ślubne i kompleksowe przygotowanie przed slubem.
Pracuję tylko na najlepszych produktach selektywnych.
Działam kompleksowo, jako ekspert ds pielęgnacji skóry chetnie zadbamy o Ciebie wcześniej tak abyś makijaż w dniu ślubu był jedynie podkreśleniem twojej olśniewającej urody.

Opinie - Karolina Okońska MakeUp & Beauty Expert

5

2 opinie

Dodaj opinię

KB

Katarzyna B

24 czerwca 2017. W nocy urodziła się moja córeczka. Oczywiście, był to mój mały Cud. Zresztą już trzeci. Bo dwa starsze Cudy czekały w domu. No więc wróciłam do tego domu. I się zaczęło. Natłok obowiązków. Dom. Dzieci. Pranie . Sprzątanie. I tak w koło, Macieju. W tym wszystkim zupełnie zapomniałam o sobie. Rano szybka kawa. Włosy w kucyk. Śniadanie w kuchni na stojąco, bo nie miałam czasu usiąść. Przestałam zaglądać do swojej kosmetyczki. Czasem malowałam rzęsy, jak zdążyłam. Minęło lato. Poczułam się… No właśnie. Poczułam się brzydka. Gruba. Nijaka. Zaczęłam płakać. Mijały kolejne dni. Nadchodziła jesień. Olśnienie. Trafiłam na post z zaproszeniem. Na warsztaty. CHODŹ. PODAJ MI RĘKĘ. NUCZĘ CIĘ, JAK DBAĆ O SIEBIE. Te napisy, jak neony, wpisały się w mój umysł. Wahałam się kilka dni. Szczecin tak daleko. Jak ja tam dojadę na te warsztaty. Z kim zostawię malucha. Nieeee. To głupi pomysł. Ale... Napisałam w końcu wiadomość. Karolina Okonska Kobieta petarda. Dla niej niej ma rzeczy niemożliwych. -Przyjadę do Ciebie! Nic się martw!- wręcz wykrzyczała z radością w głosie. No i przyjechała. Wulkan energii. Pozytywnych emocji. Uśmiech od ucha do ucha. Do mojego domu wszedł ekspert. Było dużo śmiechu. Ożywione rozmowy. Wszechobecna dobra energia. Dowiedziałam się wielu oczywistych, a jakże przydatnych rzeczy. Proste triki na szybkie pokazanie swojego piękna. A wy wiedziałyście, że róż do policzków jest równie świetny jako cień do powiek? Karolina, dziękuję Ci. Za to, że podałaś mi dłoń i pokazujesz mi cudowny świat Mary Kay. Ps. To właśnie #DziękiNiej jestem w miejscu, w którym jestem.

4 lata temu

Źródło: Facebook

RS

Renata S

Super konsultantka, wiedza, pasja, kultura, profesjonalizm. Spedzilam przemile chwile. Dowiedzialam sie wielu przydatnych rzeczy o pielegnacji I makeupie. Warto sie spotkac jeszcze raz.

4 lata temu

Źródło: Facebook

Kontakt - Karolina Okońska MakeUp & Beauty Expert

Karolina Okońska MakeUp & Beauty Expert

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Jagielloniska 85 Szczecin

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: