avatar

Katarzyna Trzyna

SoMakeUpKate

Panewnicka 34,, Katowice

O nas

Makijaż to moja pasja, którą odkryłam kilka lat temu. Obecnie jestem dyplomowaną wizażystką- ukończyłam szkołę makijażu w Katowicach "Biar Beauty Group". Na codzień prowadzę gabinet kosmetyczny „Instytut Kosmetyki i Medycyny Estetycznej” w Katowicach.
Przeszłam wiele szkoleń jak i cały czas szkolę się w technikach makijażu, śledzę obecne trendy w makijażach. Pracowałam przy powstawaniu filmu „Wieża, jasny dzień”, licznych spotach reklamowych i u osób prywatnych. Efekty mojej pracy można obserwować na portalach społecznościowych: Instagram, Facebook.
Oprócz makijaży wieczorowych, dziennych i okazjonalnych oferuję zabiegi pielęgnacyjne, hennę, manicure, pedicure. Przy wykonywaniu makijażu doradzam jak poprawnie się malować jak również wykonuje analizę skóry. Przed przystąpieniu do makijażu przygotowuję odpowiednio twarz (wykonuję delikatny peeling, tonizuję, nakładam krem, dbam o usta), ponieważ uważam, że to jest jeden z najważniejszych etapów makijażu. Odpowiednie zadbanie o skórę sprzyja trwałości makijażu. Każdej osobie poświęcam tyle czasu ile wymaga ode mnie osiągnięcie zadowalającego efektu. Najważniejsza jest dla mnie satysfakcja klientki i uśmiech na jej twarzy.

PRZEDZIAŁ CENOWY

130 zł - 150 zł

Oferta - SoMakeUpKate

Makijaż ślubny

130 zł - 150 zł

Zabiegi przeciwzmarszczkowe i liftingujące

100 zł - 300 zł

Woskowanie

25 zł - 100 zł

Zabiegi upiększające

60 zł - 250 zł

Posiadam swój gabinet kosmetyczny, w którym wykonuje wszystkie zabiegi pielęgnacyjne jak i również zabiegi medycyny estetycznej. Wykonuje analiz skóry, dobieram preparaty kosmetyczne, służę radą przy pielęgnacji skóry.

Makijaż ślubny z dojazdem

130 zł - 150 zł

do 10 km dojazd gratis.

Próbny makijaż ślubny

120 zł - 130 zł

Manicure i pedicure

30 zł - 140 zł

Opinie - SoMakeUpKate

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Już ponad 4 lata współpracuje z parami młodymi. Doradzam w kwestii makijażu, prowadzę pielęgnacje kosmetyczna przed ślubną.

Kontakt - SoMakeUpKate

SoMakeUpKate

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Panewnicka 34, 40-730 Katowice

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: