Studio Urody „Rezydencja Piękna"

Katerina Yavorska

Studio Urody „Rezydencja Piękna"

Szafirowa, 15/46, Lublin

O nas

Sekret perfekcyjnej pielęgnacji?
Znamy go!
-Mezoterapia
-Karboksyterapia
-Wypełnianie
-Lipoliza
-Oxybrazja
-Eksfoliacja
-Peeling
-Sonoforeza
W naszym studio urody jest wszystko, by podkreślić Twoje naturalne piękno​.

PRZEDZIAŁ CENOWY

25 zł - 500 zł

Oferta - Studio Urody „Rezydencja Piękna"

Masaże

Sonoforeza
Celem zabiegu jest wprowadzenie za pomocą ultradźwięków substancji aktywnych do głębszych warstw naskórka. Sonoforeza powodując mikromasaż poprawia ukrwienie naskórka i regenerację uszkodzonych tkanek.

Zabiegi przeciwzmarszczkowe i liftingujące

Infuzja tlenowa - twarz
Infuzja tlenowa jest zabiegiem kosmetyczny polegającym na wprowadzeniu w głąb skóry wysoce skoncentrowanych składników aktywnych w postaci serum przy użyciu odpowiednio sprężonego tlenu medycznego. Zalecana jest jako zabieg uzupełniający po oxsybrazji.

Infuzja tlenowa twarz + szyja + dekolt
Infuzja tlenowa jest zabiegiem kosmetyczny polegającym na wprowadzeniu w głąb skóry wysoce skoncentrowanych składników aktywnych w postaci serum przy użyciu odpowiednio sprężonego tlenu medycznego. Zalecana jest jako zabieg uzupełniający po oxsybrazji.

Mezoterapia igłowa okolic oczu
Mezoterapia igłowa kwasem hialuronowym okolic oczu – zabieg polega na wprowadzaniu niewielkich dawek kwasu hialuronowego pod skórę. Zabieg ten nawilżają skórę, wypełniają zmarszczki, pobudza naturalne procesy regeneracyjne skóry.

Mezoterapia igłowa twarz
Zabieg polegający na aplikowaniu w skórę substancji leczniczych za pomocą mikronakłuć, dzięki temu wnikają one do głębokich warstw. Skuteczny na przebarwienia, doskonale nawilża, stosowany jako terapia przeciwzmarszczkowa.

Eksfoliacja kwasami
Zabieg polegający na dogłębnym usunięciu martwego naskórka. Dzięki temu stymulowane są głębsze warstwy skóry, co wspomaga odnowę, a także korzystnie wpływa na produkcję kolagenu i elastyny.

Oxybrazja twarz
Metoda złuszczania naskórka, która jest bezpieczna nawet dla skóry wrażliwej. Zabieg ten wykonuje się przy pomocy strumienia tlenu i soli fizjologicznej, które pod dużym ciśnieniem są kierowane na skórę. Pozwala to na dokładne, a przy tym delikatne oczyszczenie skóry z martwego naskórka i zaskórnik.

Zabiegi ujędrniające i antycellulitowe

Lipoliza iniekcyjna 10ml
Jest to zabieg nieinwazyjnego modelowania sylwetki, polegający na wprowadzeniu za pomocą zastrzyków substancji powodującej uszkodzenie błon komórek tłuszczowych. W rezultacie komórki ulegają rozpadowi.

Mezoterapia mikroigłowa twarz
Zabieg polegający na kontrolowanym uszkodzeniu naskórka, dzięki czemu zostaje on pobudzony do produkcji kolagenu, przy okazji wprowadzane są składniki odżywcze. Jest skuteczny w walce z cellulitem, przebarwieniami, stosowany jako terapia odmładzająca.

Zabiegi upiększające

Maska kosmetyczna
Zabieg ten stosowany jest na skórę twarzy w celu poprawienia jej kondycji – oczyszczenia, odżywienia, złagodzenia stanów zapalnych, zmniejszenia łojotoku.

Peeling enzymatyczny
Złuszcza skórę dzięki zawartym enzymom, które rozpuszczają martwe komórki naskórka i ułatwiają ich złuszczanie. Zalicza się do tak zwanych peelingów chemicznych, działających powierzchniowo. Wnika do głębokości 0,45 mm. W związku z tym jest bezpieczny.

Peeling kawitacyjny
Zabieg delikatnie oczyszczający skórę, złuszcza naskórek i wchodzi głębiej niż peelingi stosowane w domu. Jest to zabieg uniwersalny dla każdego typu cery bez względu na wiek.

Opinie - Studio Urody „Rezydencja Piękna"

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt - Studio Urody „Rezydencja Piękna"

Studio Urody „Rezydencja Piękna"

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Szafirowa, 15/46 20-573 Lublin

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: