Namioty Poznań

Piotr

Namioty Poznań

Chcesz zorganizować niepowtarzalne przyjęcie pod namiotem?
Dzięki naszej ofercie najwyższej jakości namiotów a także dodatkowych usług, które proponujemy, zapewnisz gościom niezapomniane doświadczenie.
Działamy w obszarze do 100 km od Poznania.
Wypożyczalnia namiotów.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Co najbardziej lubię w swojej pracy? Bardzo lubię pracę na świeżym powietrzu, oczekiwanie klientów kiedy wreszcie namiot będzie gotowy? A już po przyjęciu szczęście i miłe zaskoczenie ludzi którzy nierzadko po raz pierwszy byli na uroczystości pod namiotem. Tutaj niemal wszyscy są zgodni ,że to był świetny pomysł z imprezą w ogrodzie czy parku. To są te chwile dla których wysiłek się opłaca. Ponad to mam okazje być w pięknych ogrodach klientów, parkach i innych miejscach pięknych miejscach wielkopolski. W miejscach do których nigdy bym nie trafił. A co najważniejsze nigdy bym nie poznał przesympatycznych ludzi.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

W tej branży pracuję od wielu lat , jako że jestem gastronomem zrobiłem wiele wesel i innych przyjęć w plenerze i nie tylko. Z czasem kupiłem jeden namiot żeby mieć go na wyposażeniu dla swoich gości. Z czasem okazało się że zainteresowanie namiotami na uroczystości jest coraz większe. Dlatego postanowiłem otworzyć wypożyczalnie i zająć się tym tematem zawodowo. Teraz w ofercie mamy namioty na małe, średnie i duże imprezy.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Jak już wcześniej wspomniałem od wielu lat moje pierwsze wesele które zrobiłem w latach 80 tych pamiętam jak dziś. Ostatnie wesela w 2018 roku każde bardzo udane.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Nasze namioty i meble wymieniamy cyklicznie na nowe. Sami montujemy i demontujemy. Często w sezonie czyścimy i konserwujemy. Mamy też własny transport. To sprawia że, nasze namioty i sprzęt dodatkowy jak stoły, krzesła, podłogi są w dobrej kondycji.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Niestety rzadko się zdarza moment w którym namiot który zamontuję u klienta mogę zobaczyć w pełnej krasie już ozdobiony, z nakrytymi stołami, ubranym ogrodem gotowym na przybycie gości i pary młodej. Moja rola kończy się na montażu namiotu i sprzętu dodatkowego jak podłogi stoły, krzesła, oświetlenie, ewentualnie grille.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Wykonanie zlecenia zależy od kilku czynników. Wielkość uroczystości, ile mamy do zamontowania dodatkowego sprzętu, jak podłoga, stoły, krzesła, podsufitka, naczynia, nagrzewnice itd. Dlatego czasami montujemy mały namiot od 1-2 godzin w dwie osoby a czasami duże namioty z podłogą i meblami w cztery osoby nawet 8-10 godzin.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Wypożyczamy namioty, podłogi do namiotów, stoły i krzesła. Opcje dodatkowe: zastawa stołowa, nagrzewnice, obrusy, podsufitki, podgrzewacze do potraw, termosy do kawy i herbaty, grille gazowe i węglowe.

Jaki jest Twój styl?

Bardzo lubię naturę i ogrody po prostu zieleń dlatego preferuję styl rustikalny , który wcale nie musi być mało elegancki.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Często się zdarza że klienci pytają ile kosztuje namiot? Oczywiście nic w tym złego. Jednak żebym mógł wycenić usługę muszę wiedzieć: Na ile osób ma być wesele? W jakim terminie? Czy będzie to wesele czy tylko przyjęcie weselne bez tańców? ( czy będzie potrzebny parkiet do tańca?) W jakiej miejscowości ma byc uroczystość? Jakie opcje dodatkowe: -czy ma być podłoga? - czy mają być stoły i krzesła - czy ma być inne wyposażenie jak zastawa stołowa, obrusy, podsufitka, grille, termosy, podgrzewacze? Czy do miejsca w którym ma stanąć namiot jest dojazd samochodem dostawczym nie dalej jak 15 m. ? Czy namiot można zamontować dzień lub dwa dni przed weselem? czy musi być zamontowany w ostatniej chwili bo jest to teren otwarty nie pilnowany a co się z tym wiąże montaż lub demontaż będzie musiał być zrobiony w nocy?

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Jestem osobą ciekawą ludzi i świata dlatego lubię nowe wyzwania. Wesele pod namiotem z dodatkowymi atrakcjami zawsze mile widziane.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Lubię młodych ludzi otwartych na nowe z wyobrażnią.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Zastanawiamy się czy to dobry pomysł z tymi namiotami? Kochani robiłem już wiele wesel i nawet wtedy kiedy pogoda była nie najlepsza goście weselni i Para młoda już po weselu mówili że to było najlepsze wesele na jakim byli. Swoboda i przednia zabawa to cechy imprezy pod namiotem.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Z zawodu jestem kucharzem i robiłem wiele wesel w plenerze i nie tylko. Potrafię doradzić co i gdzie ma stanąć w terenie-ogrodzie. Mogę też pomóc w doborze dodatków i cateringu.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Jest tego trochę ale o to kilka propozycji https://www.youtube.com/watch?v=mK3rv4aeEoA www.youtube.com/watch?v=FuhFeyE8qSk https://www.youtube.com/watch?v=m54WNWCUAE8 https://www.youtube.com/watch?v=em6L15Pngn0

Wolne terminy

Kontakt

Namioty Poznań

62-090 Poznań

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: