Magicznie Romantycznie - Muzyka, Iluzja, Inne Atrakcje

Janusz Czachor

Magicznie Romantycznie - Muzyka, Iluzja, Inne Atrakcje

Dojazd 30, Poznań

(5)

O nas

Proponowana oferta to połączenie wielu nieszablonowych pomysłów na ślub i przyjęcie, gdzie każdy z gości znajdzie tu coś dla siebie (zobacz filmy w galerii).
POKAZ ILUZJI, różnorodny stylistycznie KONCERT, MUZYKA w TLE podczas przyjęcia, ANIMACJA DLA DZIECI - to tylko niektóre z propozycji, które gorąco polecam. Posiadam duże doświadczenie w branży rozrywkowej przede wszystkim jako muzyk, skrzypek. Gram na kilku instrumentach aranżując tła muzyczne. Wykonuję pokazy iluzji dla dzieci i dorosłych. Jestem również autorem scenariuszy blisko 40 przedstawień artystycznych dla dzieci o różnych dziedzinach sztuki.
W muzyce szczególnie doceniam rytm i klasyczną elegancję, autentyczność i swobodę wykonawczą oraz improwizację. Jestem muzykiem sesyjnym współpracującym z wieloma zespołami i znakomitymi artystami grającymi w różnych stylach, w których potrafię swobodnie się poruszać wykonując muzykę nie tylko kojarzoną ze skrzypcami.
W pokazie Iluzji najważniejsza jest dla mnie interakcja z publicznością, która dobrze się bawi, spektakularność i dbałość o detale (elementy scenografii, efektowne rekwizyty, muzyka, show....).

Odbyłem wielokrotne podróże koncertowe do bardzo odległych zakątków świata takich jak np.: USA, Kanada, Australia, Nowa Zelandia, Alaska, Hawaje, Meksyk, Peru, Vanuatu, Ekwador, Nikaragua, Chile, Polinezja Francuska, Samoa, Kostaryka, Fiji, Nowa Kaledonia, Tasmania, Kolumbia.
Moje doświadczenie zawodowe znacznie wykracza poza wymogi branży ślubnej, z którą stykam się na różnych etapach mojego życia.

PRZEDZIAŁ CENOWY

100 zł - 2500 zł

WYRÓŻNIENIA

Wedding.pl Wybór Par Młodych 2022

Oferta - Magicznie Romantycznie - Muzyka, Iluzja, Inne Atrakcje

PIERWSZY TANIEC

100 zł - 1200 zł

Pierwszy Taniec to stały element przyjęcia weselnego. Staje się on jeszcze bardziej niepowtarzalny, kiedy w kadrze pamiątkowej fotografii lub filmu pojawi się skrzypek w czarodziejskim fraku w cylindrze na głowie w obłokach ciężkiego dymu. Zagra on na żywo efektowny wstęp do walca, tanga lub innego wybranego tańca a następnie dopasuje swój ruch w tle choreograficznie do tańca Młodej Pary.
W razie potrzeby taniec może być wcześniej przygotowany i przećwiczony z instruktorami tańca. Współpracuję z tancerzami przygotowującymi choreografię, zespołami muzycznymi, fotografem, kamerzystą, charakteryzatorką, aniołem na szczudłach.
Ciężki dym, bańki mydlane, balony to bardzo efektowne dodatki.

MAGICZNIE ROMANTYCZNIE

100 zł - 1500 zł

Pokaz Iluzji kończy się trikiem, w którym w sposób magiczny pojawiają się skrzypce. Iluzjonista zaprasza na środek młodą parę, która kołysze się tanecznie przy dźwiękach skrzypiec (np. do melodii Hallelujah L. Cohena). Po chwili na umówiony znak dołączają pozostali goście. Może to być też Pierwszy Taniec w obłokach ciężkiego dymu.

POKAZ ILUZJI

600 zł - 1500 zł

Iluzjonista DON VIOLINI jest jedynym w Polsce iluzjonistą, który potrafi wyczarować najpiękniejszy polski instrument muzyczny jakim są skrzypce a następnie na nim zagrać w sposób wirtuozowski - Czardasza Montiego, lub jakiś inny romantyczny utwór dla Młodej Pary, która do tego zatańczy. Będzie Magicznie i Romantycznie.
To atrakcja, która zawsze wzbudza ogromne emocje, podziw i radość gości.
Program iluzji scenicznej oparty jest na spektakularnych rekwizytach i teatralnym przekazie. Do zabawy wciągnięta jest też publiczność. Oprócz confetti czy wyczarowanych magicznie łakoci dla dzieci, mogą pojawić się też inne prezenty, żywe kwiaty lub niespodzianki uzgodnione wcześniej. W razie potrzeby na życzenie pokaz można wzbogacić o dodatkowe elementy takie jak tło scenograficzne, kolorowe oświetlenie, dymy, ciężki dym, balony, gołębie, motyle lub inne małe pluszaki.

ELEGANCKA OPRAWA MUZYCZNA

300 zł - 1500 zł

Najważniejsze chwile pozostają na długo w pamięci, kiedy zawierają w sobie "COŚ" więcej.
Przede wszystkim proponuję wzruszające dźwięki skrzypiec nierzadko wyciskające łzy (obserwacja na podstawie oprawy muzycznej kilkudziesięciu ślubów). Inne propozycje to skrzypce z klasycznym śpiewem lub innym. Skrzypce z harfą. Skrzypce z harfą i wokalem. Flet klasyczny. Trio lub kwartet smyczkowy. Możliwe są też inne instrumenty i organista jeśli nie ma na miejscu oraz repertuar na życzenie dostosowany do wymogów ceremonii.

KONCERT PLENER

600 zł - 9999 zł

Muzyka każdą chwilę czyni niezwykłą. Sprawiamy, że każda uroczystość, zarówno na sali balowej jak i w plenerze nabiera wyjątkowego charakteru i jej uczestnicy na długo zachowają ją w pamięci.
Jedną z głównych propozycji są znane tematy muzyczne w rozrywkowej aranżacji. Klimat muzyki dostosowywany jest do miejsca i czasu. Może być tematyczny (np. muzyka w stylu włoskim, francuskim, bajkowym, biesiadnym). W razie potrzeby animacji wspólnego śpiewu proponuję program z wokalistą i pianistą (polecam!) lub inicjuję śpiew z towarzyszeniem gitary. Współpracuję też z BIG BANDEM, który gra podczas całego wesela. W ofercie proponuję również koncerty z innymi znakomitymi artystami (zobacz niektóre z propozycji w załączonym pliku pdf - OFERTA KONCERTOWA i inne).
Mam też możliwość niezależnego nagłośnienia również mobilnego - akumulatorowego do gry w plenerze.

MUZYKA W TLE

150 zł - 600 zł

,,W muzyce jest zatrzymanie, czekanie, i obietnica”
Część gości przybędzie na miejsce przed czasem. Czas oczekiwania na młodą parę będzie się dłużył, jeżeli będzie przebiegał w ciszy.
Ale delikatna muzyka może wprowadzić zebranych w radosny nastrój oczekiwania, a potem towarzyszyć życzeniom i pierwszym chwilom uczty weselnej. Żywa muzyka w tle może pojawić się też w innych momentach. Jest też świetnym uzupełnieniem dj'a czy zespołu weselnego. Wypełnienie "pustych" momentów uroczystości żywym instrumentem profesjonalnego artysty czasem ratuje sytuację będąc niejako "wentylem bezpieczeństwa"- stając się nie dodatkową, lecz główną atrakcją. Jest też dobrym pomysłem na poprawiny czy małe niskobudżetowe przyjęcie.
Jeżeli nie ma wesela, to tym bardziej uroczystość mile zostanie zapamiętana przez Gości jako niezwykła, przez to niematerialne "coś" - poza kulinarnym menu. To przecież jeden z najważniejszych momentów w życiu.

TANECZNYM KROKIEM

100 zł - 200 zł

POLONEZ NA WEJŚCIE - ."... poloneza czas zacząć podkomorzy rusza i z lekka zarzuciwszy wyloty kontusza.... podał rękę Zosi i skłoniwszy się grzecznie w pierwszą parę prosi, za podkomorzym szereg w pary się gromadzi, dano hasło zaczęto taniec - on prowadzi...." Ten tekst zostanie sparafrazowany odpowiednio do sytuacji. Za skrzypkiem grającym na żywo nastąpi eleganckie przejście Pary Młodej i Gości, jak to zawsze bywało w staropolskiej tradycji. Nie chodzi tutaj tylko o taniec, który w prostej choreografii wskazanej przez prowadzącego nie wymaga umiejętności tanecznych i próby, ale przede wszystkim o eleganckie wejście na salę balową i zaprezentowanie się gości w stosownym szyku. Dodatkowo pary mogą być przedstawiane przez DJ'a lub kogoś z rodziny. Po Polonezie goście są już ustawieni do składania życzeń a awangardowa aranżacja nastrojowych tematów "love story" światowej muzyki wykonana na skrzypcach, łączy tradycję z nowoczesnością - wypełniając niepotrzebną ciszę i uprzyjemniając czekanie.

MARSZ WESELNY NA WYJŚCIE

100 zł

Marsz Weselny F. Mendelssohna to najczęściej wykonywany utwór na zakończenie uroczystości ślubnej. Proponuję wykonać go w nieco innej formie. Myślę, że warto. Zapytaj o szczegóły.

POKAZY ARTYSTYCZNE DLA DZIECI

350 zł - 1000 zł

Pokazy artystyczne są czymś więcej niż zwykłą animacją zabaw czy malowaniem buziek, chociaż to też może być. Jest to połączenie mini spektaklu z warsztatami, które mogą mieć różną rozpiętość czasową w zależności od potrzeby. Wymaga to oddzielnego miejsca poza salą balową (zobacz załączone pliki pdf). Na przestrzeni około 30 lat zrealizowałem kilkaset bali tematycznych dla dzieci oraz jeszcze więcej przedstawień i warsztatów artystycznych.

Kilka propozycji z pośród kilkudziesięciu autorskich tematów:
ŚWIAT ZŁUDZEŃ - pokaz Iluzji z warsztatami (pokaz, nauka trików, wykonanie rekwizytów).
KRÓLESTWO KSIĘŻNICZKI VIOLI - przedstawienie muzyczne z warsztatami ( prezentacja wielu instrumentów muzycznych, zabawa w orkiestrę, działania plastyczne).
TAJEMNICA SKRZYPIEC - pokaz o skrzypcach, mini konkurs Wieniawskiego, rzeźbienie i inne działania plastyczne.
DŹWIĘKOWE PUZZLE - pokaz muzyczny i zrealizowanie z dziećmi pamiątkowego nagrania dla pary młodej.
TANIEC NA POINTACH - pokaz taneczny i warsztaty z nauką tańca.
BĘBENLANDIA - pokaz, zabawy rytmiczne, tworzenie instrumentów perkusyjnych, zabawa w orkiestrę.

Ciężki dym

Animator dla dzieci

Opinie - Magicznie Romantycznie - Muzyka, Iluzja, Inne Atrakcje

5

5 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

JD

Joanna D

Serdecznie polecamy wszystkim przyszłym parom młodym oprawę muzyczną jaką zaproponował nam Pan Janusz Czachor. Wygranie utworów, które wybraliśmy nie stanowiło dla Pana skrzypka najmniejszego problemu a atmosfera jaką wprowadził była magiczna i podniosła. Wzruszeniom nie było końca. Cieszymy się, że to właśnie tą ofertę wybraliśmy.

2 lata temu

avatar

Magda K

Współpraca z Panem Januszem była ogromną przyjemnością. Bardzo wysoka kultura osobista, profesjonalizm oraz umiejętność stworzenia wyjątkowej atmosfery. Skorzystaliśmy z pakietu usług, oprawy muzycznej podczas mszy, na sali oraz występu iluzjonistycznego, z każdego z tych elementów jesteśmy ogromnie zadowoleni. Pokaż iluzji był dla goście niespodzianką i zdecydowanie uatrakcyjnił imprezę i na długo pozostanie w pamięci. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy! Ogromny talent i klasa sama w sobie 😊

2 lata temu

avatar

Magda K

Współpraca z Panem Januszem była ogromną przyjemnością. Bardzo wysoka kultura osobista, profesjonalizm oraz umiejętność stworzenia wyjątkowej atmosfery. Skorzystaliśmy z pakietu usług, oprawy muzycznej podczas mszy, na sali oraz występu iluzjonistycznego, z każdego z tych elementów jesteśmy ogromnie zadowoleni. Pokaż iluzji był dla goście niespodzianką i zdecydowanie uatrakcyjnił imprezę i na długo pozostanie w pamięci. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy! Ogromny talent i klasa sama w sobie 😊

2 lata temu

avatar

Magda K

Współpraca z Panem Januszem była ogromną przyjemnością. Bardzo wysoka kultura osobista, profesjonalizm oraz umiejętność stworzenia wyjątkowej atmosfery. Skorzystaliśmy z pakietu usług, oprawy muzycznej podczas mszy, na sali oraz występu iluzjonistycznego, z każdego z tych elementów jesteśmy ogromnie zadowoleni. Pokaz iluzji był dla goście niespodzianką i zdecydowanie uatrakcyjnił imprezę i na długo pozostanie w pamięci. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy! Klasa sama w sobie 😊

2 lata temu

JD

Joanna D

Serdecznie polecamy wszystkim przyszłym parom młodym oprawę muzyczną jaką zaproponował nam Pan Janusz Czachor. Zagranie wybranch przez nas utworów nie sprawiło Panu skrzypkowi najmniejszych problemów a atmosfera jaką wprowadził była magiczna i podniosła. Wzruszeniom nie było końca. Cieszymy się, że to właśnie tą ofertę wybraliśmy.

2 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Pierwsze wesele i śluby, kiedy byłem jeszcze w Liceum Muzycznym w Poznaniu

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

To Wyjątkowe Artystyczne Performances. Połączenie Klasycznej Oprawy Muzycznej Podczas Ceremonii Ślubnej z Eleganckim Koncertem, Rozrywką oraz Magią Iluzji.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Lubię każde wyzwanie. Najtrudniejsze są jednak prośby o wykonanie ulubionego utworu zupełnie nie skrzypcowego, w którym ważne jest połączenie melodii z tekstem. Zagranie tego tyko instrumentalnie wymaga czasem stworzenia specjalnej aranżacji.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Czy mógłbym zagrać konkretny utwór na życzenie. Jak do tej pory nie miałem z tym problemu.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Oprawa Muzyczna Ślubu w różnych wariantach. Koncert lub muzyka w tle podczas obiadu. Polonez na wejście. Skrzypce przy pierwszym tańcu. Magicznie romantyczny taniec po pokazie iluzji. Skrzypek w przerwach przy stolikach. Pokaz Iuzji po podaniu Tortu. Pokazy edukacyjne oraz animacje z dziećmi poza salą balową.

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

Im szybciej tym lepiej bo atrakcje są wyjątkowe i profesjonalne a terminy ograniczone.

Ile czasu trwa przeważnie wykonanie Twojej usługi?

W zależności od rodzaju usługi od kilku godzin do kilku dni. Skrzypce są instrumentem wymagającym regularnych ćwiczeń i kondycji jak w sporcie zawodowym. Każdy występ wymaga przygotowania i rozegrania się, niezależnie od 15 lat nauki i podobnego okresu doświadczeń zawodowych. Przygotowanie trików do iluzji to setki godzin ćwiczeń i bardzo drogie rekwizyty.

Czy do realizacji usługi miejsce musi spełniać jakieś wymagania techniczne?

Dopasowuję program do istniejących warunków. Nie mniej dobrze by było, aby miejsce występu było wydzielone tj. około 4 m2, tak aby nikt z gości nie trącał drogiego sprzętu. ponadto dobrze jest, jeśli zagwarantowane jest małe dodatkowe pomieszczenie do przebrania się i przygotowania atrakcji.

Co jest największą zaletą Twojej atrakcji?

Wysoki poziom artystyczny. Połączenie wielu propozycji w jednym pakiecie. Oryginalność w stosunku do innych popularnych atrakcji. Zaskoczenie gości pozostające na długo w ich pamięci, które jest czymś więcej niż weselna muzyka, balony, bańki mydlane itd... Konkurencyjność ceny do jakości.

Jaki wariant Twojej oferty jest najchętniej wybierany przez Młode Pary?

Każda z propozycji jest dobra i ma swoich zwolenników. Dużo zależy od wyobraźni młodej pary, otwartości i zaufania nam, gdyż sam opis nie jest w stanie każdego przekonać że warto skorzystać nawet z całego pakietu, zanim się tego nie doświadczy. Ci którzy zaufali - nie żałowali.

Kontakt - Magicznie Romantycznie - Muzyka, Iluzja, Inne Atrakcje

Magicznie Romantycznie - Muzyka, Iluzja, Inne Atrakcje

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Dojazd 30 60-631 Poznań

Zobacz Wieczory panieńskie i kawalerskie w Twoim województwie:

Zobacz Wieczory panieńskie i kawalerskie w pobliżu: