VR Studio Gdynia

VR Studio Gdynia

(15)

O nas

Jesteśmy salonem VR który działa nieprzerwanie od marca 2017 roku. Mieścimy się w Gdyni na ulicy Morskiej 171 b. Jesteśmy najwięksi w Trójmieście i udostępniamy do użytku naszych klientów 6 stanowisk VIRTUAL REALITY. Istnieje możliwość zorganizowania u nas urodzin, imprez integracyjnych, wieczorów kawalerskich/panieńskich, ect.

Zajmujemy się również wynajmem stanowisk VR oraz tworzymy strefy Virtual Reality jako atrakcje na różnego rodzaju EVENTY jak również na wesela i poprawiny.

PRZEDZIAŁ CENOWY

199 zł - 1999 zł

Oferta - VR Studio Gdynia

Pokaz

199 zł - 1999 zł

Chcesz zadziwić swoich gości zupełnie NOWĄ atrakcją?
Chcesz, aby Twoi goście na długo nie zapomnieli twojego przyjęcia?
Szukasz atrakcji na wysokim poziomie?

Strefa VR sprawdzi się świetnie. Pozwoli twoim gościom na podróż po granicach własnej świadomości. Będą mieli możliwość zmierzenia się ze swoimi lękami w bezpieczny dla nich sposób. Aby skorzystać z atrakcji nie trzeba mieć żadnego doświadczenia z nowymi technologiami. Nasze strefy VR są tak przygotowane, aby każdy znalazł coś dla siebie.

Nasi Przewodnicy zadbają, aby każdy niezależnie od wieku, bawił się fantastycznie. Na co dzień dbają o klientów naszego salonu VR w Gdyni, dzięki czemu znają każdy zakamarek wirtualnych światów. Wykażą się dużą cierpliwością względem każdego uczestnika zabawy. Mają Oni spore doświadczenie z dziećmi, bardzo szybko nawiązują z Nimi dobry kontakt.

Do wyboru jest wiele doświadczeń… przejście po desce nad przepaścią, lot w kosmos, pływanie w oceanie, wyprawa na szczyt Mount Everest, a może Gwiezdne Wojny. To tylko przedsmak możliwości jakie daje nam technologia VIRTUAL REALITY.

Obraz z gry jest wyświetlany również na dużych ekranach, tak aby osoby wokół miały możliwość podejrzenia co aktualnie dzieje się w VR. Sprawia to, że w zabawie uczestniczy również widownia.

Dbamy o każdy najmniejszy szczegół, tak abyście nie musieli się niczym martwić. Dla każdego uczestnika mamy przygotowaną jednorazową maseczkę higieniczną do użytku z Goglami VR. O naszym profesjonalizmie świadczą firmy, które nam zaufały. Gościliśmy już na premierze nowego Porsche, w salonach Mazdy i Mercedesa GMB Goworowski, w Gdańskim Scandic, Festiwalu Food Trucków w Gdańsku i Poznaniu… Zachęcamy do przeczytania opinii o naszym salonie VR w Gdyni, one najlepiej oddają to co myślą o naszej firmie ludzie.

Działamy na terenie całej Polski. Dojazd w Trójmieście i okolicach Opola GRATIS.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego, chętnie opowiem o wszelkich możliwościach oraz odpowiem na wszystkie nurtujące Państwa pytania ?.

Opinie - VR Studio Gdynia

5

15 opinii

Dodaj opinię

SW

Sandra W

Gorąco polecam! Super klimat i świetna zabawa ? Na pewno wrócę jeszcze nie raz ?

4 lata temu

Źródło: Facebook

AB

Ania B

Gry dla każdego! właściciel pomocny, szybko wszystko wytłumaczył. Super spędzony czas.

4 lata temu

Źródło: Facebook

AB

Ania B

Gry dla każdego! właściciel pomocny, szybko wszystko wytłumaczył. Super spędzony czas.

4 lata temu

Źródło: Facebook

AD

Agnieszka D

Świetna zabawa dla dzieci i dorosłych ? polecam

4 lata temu

Źródło: Facebook

MJ

Martyna J

Zajebiscie spędzony czas ?

4 lata temu

Źródło: Facebook

ES

Eliza S

Super wrażenia! Zdecydowanie polecam!

4 lata temu

Źródło: Facebook

ŁB

Łukasz B

Rewelacja. Polecam wszystkim

4 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Moja podstawowa oferta zawiera jedno stanowisko VR. Ponad 100 dostępnych doświadzczeń... Przejście po desce nad przepaścią, lot w kosmos, wyprawa na Mount Everest, pływanie w oceanie, Gwiezdne Wojny. To tylko przedsmak możliwości jakie daje moja oferta...

Kontakt - VR Studio Gdynia

VR Studio Gdynia

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Gdynia

Poniedziałek

10:00 -22:00

Wtorek

10:00 -22:00

Środa

10:00 -22:00

Czwartek

10:00 -22:00

Piątek

10:00 -22:00

Sobota

10:00 -22:00

Niedziela

14:00 -22:00

Zobacz Wieczory panieńskie i kawalerskie w Twoim województwie:

Zobacz Wieczory panieńskie i kawalerskie w pobliżu: