Eataly

Krzysztof Szewczyk

Eataly

O nas

Pizza, która powstaje na Twoich oczach!

Z nami każda okazja nabiera wyjątkowego smaku! Oferujemy niezwykłą atrakcję – wypiek pizzy na żywo. Niezależnie od okazji: wesela, imprezy firmowe, urodziny czy festyny – przeniesiemy Ciebie i Twoich gości prosto do Włoch.

Nasza pizza neapolitańska jest wyrabiana ze starannie wyselekcjonowanych składników, zapewniając prawdziwe smaki włoskiej kuchni. Każda pizza jest przygotowywana przez naszego doświadczonego pizzaiolo, a następnie wypiekana w specjalnym piecu, gwarantując niezapomniane doznania smakowe.

Na życzenie klienta tworzymy przestrzeń, w której goście mogą się zrelaksować, delektując się smakiem naszych potraw. Oprócz wyśmienitej pizzy, stworzymy atmosferę relaksu, dbając o wyjątkowe wrażenia Twoich gości.

Jesteśmy elastyczni i otwarci na indywidualne potrzeby klientów. Dzięki nam możesz wybrać z szerokiej gamy rodzajów pizz oraz skomponować idealną ofertę dla Twojego wydarzenia.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU MAILOWEGO: kontakt(małpa)eatalypizza.pl

PRZEDZIAŁ CENOWY

2000 zł - 10000 zł

Oferta - Eataly

Live cooking

2000 zł - 9999 zł

Wypiek pizzy na żywo

Opinie - Eataly

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Jesteśmy firmą, która stale się rozwija i dynamicznie wkracza w obszar współpracy z parami młodymi. Choć jeszcze nie mieliśmy okazji współpracować, jesteśmy pełni entuzjazmu i gotowi dostarczyć wyjątkowe wrażenia podczas Waszego wyjątkowego dnia!

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Nasza oferta wyróżnia się przede wszystkim tym że oferujemy nietypową atrakcję- live cooking, czyli wypiek pizzy na żywo podczas wydarzeń. Dostarczamy niezapomnianych wrażeń i zapewniamy gościom interaktywne doświadczenie kulinarne. Jesteśmy elastyczni, dostosowujemy menu, oferując różnorodne smaki i składniki, aby sprostać oczekiwaniom klienta. Nasz zespół kieruje się pasją do doskonałego smaku i kulinarnej rozrywki, co sprawia, że każda impreza jest wyjątkowa i niezapomniana.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Nie napotkaliśmy żadnych trudności.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Jak dużo pizz należy zamówić, zawsze staramy się pomoc w dobrze ilości. Wszystko jest zależne od rodzaju imprezy, często liczymy 0,5-1 pizzę na osobę.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Nasza podstawowa oferta obejmuje profesjonalny wypiek autentycznej pizzy neapolitańskiej na miejscu, przygotowywanej w specjalistycznym piecu. Dodatkowo zapewniamy strefę relaksu, gdzie Twoi goście mogą cieszyć się wygodnym miejscem na spokojne chwile w trakcie wydarzenia.

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

Minimum 7 dni, ze względu na to aby zdążyć zaopatrzyć się we wszystkie produkty. Pod warunkiem, że termin będzie dostępny. Oczywiście najlepiej zrobić to jak najszybciej i mieć spokojną głowę!

Ile czasu trwa przeważnie wykonanie Twojej usługi?

Nasza usługa wypieku pizzy trwa minimum 1 godzinę. W przypadku większych zamówień, jesteśmy w stanie wypiec około 25 pizz na godzinę, jednak dokładny czas realizacji zależy od ilości przygotowywanych pizz oraz szczegółów wydarzenia.

Czy do realizacji usługi miejsce musi spełniać jakieś wymagania techniczne?

Aby zrealizować naszą usługę wypieku pizzy na miejscu, potrzebne jest zapewnienie miejsca na stanowisko o powierzchni około 4 metrów kwadratowych (2 x 2 m) oraz dostęp do źródła prądu.

Co jest największą zaletą Twojej atrakcji?

Nasza atrakcja to nie tylko wypiek pysznej pizzy na żywo, ale także dostarczenie niezapomnianych wrażeń kulinarnych. To dwie atrakcje w jednym, które zapewniają zarówno niezwykłą rozrywkę, jak i doskonałe jedzenie.

Jaki wariant Twojej oferty jest najchętniej wybierany przez Młode Pary?

Połączenie wypieku pizzy ze strefą relaksu.

Kontakt - Eataly

Eataly

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Wodzisław Śląski

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: