Mobilny ZanziBar usługi barmańskie

Maciej Grudziński

Mobilny ZanziBar usługi barmańskie

Włocławek

Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Wierzymy, że połączenie pracy z pasją przynosi najlepsze efekty!!❤️🍸
Wyobraźnia poparta doświadczeniem pozwala Nam na obsługę każdego rodzaju imprezy. Nasz mobilny bar i nieoczywista kompozycja drinków to doskonała atrakcja na różnego rodzaju eventy.
Dlaczego MY?

Po pierwsze PROFESJONALIZM - wykwalifikowana obsługa, która posiada długoletnie doświadczenie w przygotowaniu różnego rodzaju koktajli. Dzięki temu Twoi goście będą cieszyć się smakowitymi koktajlami przygotowanymi przez specjalistę.

ELASTYCZNOŚĆ - przyjedziemy w wybrane przez Ciebie miejsce i przygotujemy dla Ciebie i Twoich gości smakowite koktajle. Nie musisz się o nic martwić, poza dobra zabawą.

PERSONALIZACJA - barman dostosuje koktajle do indywidualnych oczekiwań, a także do charakteru imprezy. Twoi gościcie będą mieli okazję skosztować niepowtarzalnych kompozycji drinków.
Zapewnij swoim gościa atrakcję, postaw na profesjonalizm i doświadczenie. Drink bar to doskonale rozwiązanie !💃🏼

Masz pytania? Chcesz poznać szczegóły ? Zapraszamy do kontaktu.

Tel. 785164421
[email protected]

PRZEDZIAŁ CENOWY

800 zł - 1500 zł

Oferta - Mobilny ZanziBar usługi barmańskie

Mobilny bar

300 zł - 300 zł

Mobilny Bar doliczany do usługi w zależności od wariantu cenowego.

Obsługa barmańska

W cenie usługi podstawowej.

Drink Bar

Opinie - Mobilny ZanziBar usługi barmańskie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Pracę w branży rozpocząłem w 2007r. Przez ten czas miałem przyjemność obsługiwać klientów i współpracować z nimi w barach, restauracjach i hotelach Legnicy, Łodzi i Włocławka - Hotel Sękowski, Qubus Hotel, Restauracja Efez, Hotel Gronowalski, Restauracja Galicja, Hotel Młyn, Hotel Portofino Włocławek. Współtworzyłem w tych miejscach karty drinków i organizowałem pracę barów stacjonarnych i mobilnych na imprezach okolicznościowych, plenerowych i spotkaniach bisnesowych.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Moja oferta wyróżnia się przede wszystkim wiedzą i prostotą współpracy, a także zrozumieniem potrzeb klientów i wychodzeniem naprzeciw oczekiwaniom par młodych. Wiedza ta poparta jest wieloletnim doświadczeniem w branży i osobistą pasją, którą wkładam w realizację każdego zlecenia.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Największym wyzwaniem i jednocześnie przyjemnością była realizacja usługi w plenerze po zmroku w dodatkowym oświetleniu, w trakcie wesela przyjaciół. :) Wszystko oczywiście w angielskim stylu.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęstszym pytaniem jest: "-Ile i jaki alkohol zakupić i czy to wystarczy do końca imprezy??" :) zawsze odpowiadam, że "Wystarczy i jeszcze zostanie!" :):)

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Podstawowa oferta obejmuje Mobilne Usługi Barmańskie: - usługę barmańską od rozpoczęcia imprezy do 2 w nocy; - profesjonalny doświadczony barman przygotowujący drinki dla gości; - dedykowane szkło barowe do shotów, long drinków, margarit i kocktaili; - lód do drinków; - dekoracje do drinków i szkła, owoce, słomki, serwetki, itd. - syropy, likiery, bittersy i dodatki barmańskie charakterystyczne dla karty i stylu ZanziBaru :); - Mini Karta drinków dla gości imprezy, z której zamawiają drinki; - transport materiałów na miejsce imprezy i przygotowanie stanowiska pracy odpowiednio przed jej rozpoczęciem oraz sprzątanie po wykonanej usłudze; - jeśli w lokalu/miejscu imprezy nie ma baru, na którym można przygotowywać drinki to zapewniamy Mobilny Bar, na którym pracujemy - jest to opcja dodatkowo płatna, ale często wybierana przez organizatorów. :)

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

Jak najszybciej!! :) Wczesne zarezerwowanie terminu jest kluczowe w tej branży! Większość wesel planowana jest najpóżniej z rocznym wyprzedzeniem. Pozostałe imprezy i terminy również warto rezerwować wcześniej, co najmniej pół roku lub kilka miesięcy. Zdarzają się terminy Last Minute i planowanie imprez na ostatnią chwilę, co jednak wiąże się z ryzykiem, więc takiej spontanicznej formy nie polecam. :):)

Ile czasu trwa przeważnie wykonanie Twojej usługi?

Realizacja usługi trwa zazwyczaj od rozpoczęcia imprezy, np. od 18-19 do godz. 2 w nocy.

Czy do realizacji usługi miejsce musi spełniać jakieś wymagania techniczne?

Tak, niezbędne jest zaplecze sanitarne w lokalu lub miejscu realizacji usługi i/lub jego bliskość i dostępność. :)

Co jest największą zaletą Twojej atrakcji?

Największą zaletą mojej atrakcji jest PROFESJONALIZM i wiedza poparta 17letnim doświadczeniem w branży!

Jaki wariant Twojej oferty jest najchętniej wybierany przez Młode Pary?

Organizatorzy najczęściej wybierają ofertę standardową z przedziału cenowego 800zł -1500zł. Wielu klientów organizuje przyjęcia w miejscach z dostępem do lady barowej ale sporo również dopłaca za Mobilny Bar +300 zł. Kluczowa jest oczywiście liczba gości jaką planują organizatorzy. To od niej zależy najbardziej ostateczna cena, a to ona jest dla klientów najważniejsza.

Kontakt - Mobilny ZanziBar usługi barmańskie

Mobilny ZanziBar usługi barmańskie

Usługodawca oświadczył, że nie jest przedsiębiorcą.

Zobacz usługodawców w pobliżu: