• Usługodawcy
 • Zlecenia ślubne
 • Suknie ślubne
 • Organizer

  Wirtualny Organizer Ślubny

  Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

  Zarejestruj się
 • Blog Lovestory

Wybielanie zębów Kraków

Liczba ofert: 110

Liczba ofert: 110

Crest Polska - paski wybielające Crest 3D Whitestrips

Crest Polska - paski wybielające Crest 3D Whitestrips

Kraków Wybielanie zębów Uroda

(10)

W naszej ofercie znajdziecie Państwo paski wybielające marki Crest 3D Whitestrips. Wybielanie nawet dla osób z dużą nadwrażliwością zębów. Profesjonalne wybielanie zębów w domu. Sprawdź naszą ofertę i dowiedz się jakie paski są dla Ciebie najlepsze ;) https://www.buycrestwhitestrips.com Masz pytania? Napisz do nas: crestpl24@gmail.com

 • Wybielanie zębów
70 zł Ceny od
18 zdjęć Ilość zdjęć
Stomatologia Ślubna

Stomatologia Ślubna

Kraków Wybielanie zębów Zdrowie

(1)
Ania M - Pan doktor uważnie wysłuchał, co chcę zmienić,a potem dokładnie i w przystępny sposób wyjaśnił jakie mam możliwości. Bałam się, że nie zdążę do ślubu, a wszystko było perfekcyjnie. :) Polecam gorąco wszystkim chcącym poprawić swoje zęby i ich kolor.
 • Wybielanie zębów
10 zdjęć Ilość zdjęć
Gabinety Stomatologiczne - Piastowska Lenik sp.p.

Gabinety Stomatologiczne - Piastowska Lenik sp.p.

Kraków Wybielanie zębów Zdrowie

Od 1955 roku tworzymy klinikę, w której niezwykle istotna jest nie tylko jakość świadczonych usług, ale i relacje z naszymi pacjentami. Świadectwem są Pacjenci którzy leczą się w naszym Gabinecie niekiedy od trzech pokoleń. Fundamentem naszej działalności są bardzo wysokie kwalifikacje zawodowe i umiejętności interpersonalne pracowników oraz starannie dobrany sprzęt, który umożliwia kompleksowe leczenie pacjentów. Wciąż rozwijający się zespół, swoim zaangażowaniem buduje atmosferę tej kliniki a systematyczne szkolenia w najnowszych osiągnięciach stomatologii oraz nieustanna modernizacja sprzętu zapewniają opiekę na najwyższym poziomie.

 • Wybielanie zębów
8 zdjęć Ilość zdjęć
AlterDent

AlterDent

Kraków Wybielanie zębów Zdrowie

Alter Dent to gabinet stomatologiczny, którego celem jest leczenie z pasją, oraz ciągłym podnoszeniem standardów i jakości usług powodującym zadowolenie pacjentów. Nowoczesne wyposażenie i metody leczenia zapewniają przewidywalność efektów leczenia, precyzję i komfortowe, bezstresowe wizyty.

 • Wybielanie zębów
3 zdjęcia Ilość zdjęć
ProfDent

ProfDent

Kraków Wybielanie zębów Zdrowie

Pacjent zawsze spotyka w naszym gabinecie te same osoby, które dobrze zna i do których ma zaufanie. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach i konferencjach krajowych i zagranicznych. Staramy się sprostać oczekiwaniom pacjentów wprowadząjąc najnowsze osiągnięcia stomatologii do naszej praktyki.

2 zdjęcia Ilość zdjęć
Villa Dentica

Villa Dentica

Kraków Wybielanie zębów Zdrowie

(2)
Wiktoria N - Bardzo fajny gabinet. Miła atmosfera i nowocześnie wyposarzony. Wykonywałam wybielanie lampą i wyszło świetnie. Pani doktor dokładnie tłumaczy co zamierza robić podczas zabiegu. Z pwenością będę korzystać częściej
2 zdjęcia Ilość zdjęć
3G Dentist

3G Dentist

Kraków Wybielanie zębów Zdrowie

3G Dentist to wielopokoleniowa historia i tradycja. Rodzinny gabinet stomatologiczny powstał już w 1989 roku w Krakowie. W roku 2010 aktualny właściciel, a jednocześnie lekarz kierujący kliniką lek. dent. lek. med. Marek Woźniacki zmodernizował i powiększył swój gabinet o kolejne stanowiska, wyposażył również go w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, w tym m.in. skaner 3D oraz tomograf komputerowy.

2 zdjęcia Ilość zdjęć
Addent

Addent

Kraków Wybielanie zębów Zdrowie

Olśniewająco białe, piękne zęby to kwestia nie tylko urody, ale przede wszystkim zdrowia. My o tym wiemy, dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Pacjentów stworzyliśmy wyjątkowe miejsce, gdzie kompleksowo troszczymy się o estetykę i zdrowie Państwa uśmiechu.

2 zdjęcia Ilość zdjęć
Agata Lipińska

Agata Lipińska

Kraków Wybielanie zębów Zdrowie

Serdecznie Witam Państwa na stronie internetowej moich gabinetów. Jestem lekarzem stomatologiem z ponad 13-letnim stażem pracy. Studia ukończyłam w 1996 r. na Wydziale Stomatologicznym CMUJ w Krakowie. Po odbyciu stażu podyplomowego, w 1997 r. rozpocząłem pracę, jako asystent w Zakładzie Propedeutyki Stomatologii Zachowawczej CMUJ, a od roku 2002 – w Pracowni Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją. W 1999 r. uzyskałam specjalizację I-go stopnia ze Stomatologii Zachowawczej, a w 2004 r. ze Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją.

2 zdjęcia Ilość zdjęć
Agmadent

Agmadent

Kraków Wybielanie zębów Zdrowie

Leczymy dzieci i dorosłych w miłej, bezstresowej atmosferze. Oferujemy kompleksową, profesjonalną opiekę medyczną, gdyż naszym celem jest Państwa satysfakcja. Największy nacisk kładziemy na dostosowanie się do potrzeb pacjenta, stworzenie mu komfortowych warunków leczenia oraz wykonanie usług stomatologicznych na wysokim poziomie jakościowym oraz estetycznym. Aby sprostać temu wyzwaniu nasi lekarze stale podnoszą swoje kwalifikacje na licznych kursach i szkoleniach w Polsce i za granicą. Stosujemy nowoczesny sprzęt, który w połączeniu z profesjonalną obsługą i dopasowanymi indywidualnie metodami leczenia przynosi uznanie i zaufanie naszych pacjentów.

2 zdjęcia Ilość zdjęć
Albusdent

Albusdent

Kraków Wybielanie zębów Zdrowie

Centrum Stomatologiczne ALBUSDENT powstało w 2009 roku. Naszą misją od samego początku działania jest łączenie profesjonalizmu zespołu lekarzy stomatologów i asystentek, nowoczesnego leczenia w oparciu o najnowsze technologie z dbałością o komfort i zdrowie Pacjentów. Dobro Pacjenta oraz wychodzenie naprzeciw Państwa oczekiwaniom związanym z kompleksową i rzetelną opieką dentystyczną, stanowią nasze nadrzędne cele. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasi Pacjenci nie tylko wychodzili od nas z uśmiechem, ale i z radością odwiedzali naszą klinikę.

2 zdjęcia Ilość zdjęć
Armadent

Armadent

Kraków Wybielanie zębów Zdrowie

Armadent istnieje od 1991 roku. Od samego początku naszym celem było stworzenie praktyki, w której moglibyśmy zapewnić naszym pacjentom zarówno najwyższy standard leczenia stomatologicznego, jak również indywidualne podejście. Pracując sprawnie poświęcamy każdemu pacjentowi tyle czasu i uwagi ile on potrzebuje by czuć się komfortowo. Czas potrzebny na konsultację i omówienie planu leczenie nie jest ograniczony do jednej wizyty - wszystkie pytania i wątpliwości muszą zostać wyjaśnione tak by pacjent mógł świadomie i aktywnie brać udział w leczeniu oraz utrzymywać jego efekt po zakończeniu. Aby sprostać wymaganiom jakie stawia przed nami współczesna stomatologia uczestniczymy w licznych konferencjach, kongresach oraz szkoleniach zarówno w kraju jak i za granicą.

2 zdjęcia Ilość zdjęć
Ars Dentistica

Ars Dentistica

Kraków Wybielanie zębów Zdrowie

W Ars Dentistica wspólnie z każdym naszym pacjentem tworzymy w pełni indywidualny, prywatny, zdrowy i naturalnie piękne uśmiech. Nasi lekarze to artyści uśmiechów, traktują dentystykę jak sztukę, zarówno pod kątem estetyki jak i połączenia najnowszej wiedzy z wyjątkowymi umiejętnościami manualnymi. Ich umiejętności pozwalają tworzyć naturalne piękno, lecz również zapewniają wyjątkową precyzję i trwałość realizowanych dla naszych pacjentów prac. Nie bez znaczenia jest również doświadczenie wizyty w gabinecie. Wiemy, z praktyki, że w rękach naszych lekarzy i w odpowiednich warunkach otoczenia wizyta w gabinecie może być doświadczeniem przyjemnym. Dlatego nasz gabinet od momentu wejścia dba o odczucia naszych pacjentów. Zapraszamy na wizytę do Ars Dentistica.

2 zdjęcia Ilość zdjęć
ArtDent

ArtDent

Kraków Wybielanie zębów Zdrowie

Gabinet stomatologiczny Artdent to miejsce z 15 letnim doświadczeniem stworzone od podstaw przez dwie ambitne Panie doktor: Ewę Pieczyńską i Hanne Osuch. Obie Panie, charakteryzuje bardzo wysoki profesjonalizm i perfekcjonizm, dobro i zadowolenie pacjenta zawsze stawiają na pierwszym miejscu. Współpracujących ze sobą lekarzy i asystentów, dobierają z bardzo dużą starannością, dlatego cały personel Artdent to zgrany zespół, który pracuje na jeden wspólny cel jakim jest zdrowie i zadowolenie pacjenta. W gabinecie Artdent stawia się na wysoką jakość pracy, dlatego wszystkie wykorzystywane materiały są najlepszymi jakie branża stomatologiczna może zaoferować. Cały zespół regularnie uczestniczy w szkoleniach i kursach, dzięki czemu możemy zawsze oferować Państwu najnowsze rozwiązania z świata stomatologii. Wybierając nasz gabinet, mogą być Państwo pewni, że każda nurtująca sprawa zostanie przez nas rozwiązana perfekcyjnie.

2 zdjęcia Ilość zdjęć
AZ-dente

AZ-dente

Kraków Wybielanie zębów Zdrowie

Wychodząc na przeciw bezosobowym klinikom, które przedmiotowo traktują pacjentów proponuję Państwu leczenie w znacznie bardziej komfortowych, intymnych warunkach, gdzie do każdego pacjenta mogę podchodzić indywidualnie, bez ograniczeń czasowych. Oferuję bezpłatne konsultacje i porady wraz z ustaleniem planu leczenia, szeroki zakres usług obejmujących podstawowe dziedziny stomatologii tj. stomatologię zachowawczą, dziecięcą, protetykę oraz szeroko pojętą profilaktykę. W kręgu moich szczególnych zainteresowań znajduje się chirurgia stomatologiczna oraz stomatologia estetyczna. Wszystkie zabiegi oferuję w wyjątkowo korzystnych, promocyjnych cenach. Zapraszam do skorzystania z moich usług w dogodnym dla Państwa terminie, a w nagłych przypadkach CAŁODOBOWO.

2 zdjęcia Ilość zdjęć

Sprawdź inne oferty: