Wybielanie zębów Łódzkie

Liczba ofert: 80

Liczba ofert: 80

BIELIK

BIELIK

Łódź Wybielanie zębów Zdrowie

Nasz cel to " Uśmiech wolny jak ptak". Oferujemy Tobie rzetelną i efektywną opiekę stomatologiczną. Tworzymy miłą i przyjacielską atmosferę, dzięki czemu możesz czuć się swobodnie i rozmawiać z nami na wszelkie interesujące Cię zagadnienia dotyczące stanu Twojego uzębienia. Zaproponujemy wszystkie możliwe rozwiązania i wybierzemy najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb. Razem odzyskamy piękny i naturalny uśmiech.

2 zdjęcia Ilość zdjęć
ARIE Stomatologia

ARIE Stomatologia

Łódź Wybielanie zębów Zdrowie

Gabinet stomatologiczny Arie w Łodzi oferuje kompleksową opiekę w zakresie zdrowia i higieny jamy ustnej u pacjentów dorosłych i dzieci. W ofercie m.in. leczenie zachowawcze, profilaktyka próchnicy, chirurgia, endodoncja, protetyka, wybielanie zębów i inne zabiegi estetyczne. Doświadczony dentysta gabinetu Arie w Łodzi zapewni Państwu leczenie pełne komfortu i wygody. Nowoczesny sprzęt, jak i skuteczne znieczulanie pozwalają nam na przeprowadzanie procedur leczniczych bez bólu i dyskomfortu. W naszym gabinecie pracuje także stomatolog dziecięcy, który posiada odpowiednie podejście do najmłodszych pacjentów. Gabinet Arie to opieka dentystyczna dla najmłodszych rekomendowana przez rodziców.

2 zdjęcia Ilość zdjęć
A&T Specjalistyczny Stomatologiczny NZOZ Aleksandra Hilt

A&T Specjalistyczny Stomatologiczny NZOZ Aleksandra Hilt

Łódź Wybielanie zębów Zdrowie

Polecamy różnorodne usługi stomatologiczne, specjalizujemy się w stomatologii ogólnej, leczeniu dzieci i młodzieży oraz zabiegach chirurgii szczękowo-twarzowej. Korzystamy z najnowocześniejszych urządzeń i technik leczenia a przy tym dbamy o przyjemną i komfortową atmosferę. Oferujemy specjalistyczne konsultacje stomatologiczne i przeglądy jamy ustnej z instruktażem higieny i planowaniem leczenia. Staramy się spełnić wszelkie Państwa oczekiwania.

2 zdjęcia Ilość zdjęć
AMDENT

AMDENT

Łódź Wybielanie zębów Zdrowie

Jeżeli potrzebny Państwu dobry dentysta w Łodzi, nasza oferta jest właśnie tym, czego poszukujecie. Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo usatysfakcjonowani wysokim poziomem świadczonych przez nas usług i dołączycie do licznego grona naszych zadowolonych, wiernych Pacjentów. Wychodzą Państwa oczekiwaniom leczymy zęby bezboleśnie i skutecznie od poniedziałku do soboty jesteśmy do dyspozycji w nagłych sytuacjach po telefonicznym ustaleniu terminu weekendowa pomoc stomatologiczna. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą gabinetu stomatologicznego oraz do umówienia się na pierwszą wizytę.

2 zdjęcia Ilość zdjęć
Dentamex - Stomatologia

Dentamex - Stomatologia

Łódź Wybielanie zębów Zdrowie

W miłej i bezstresowej atmosferze zadbamy kompleksowo o Państwa zdrowy i piękny uśmiech. Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie, proponując optymalne rozwiązania w oparciu o naszą wiedzę, najnowocześniejszy sprzęt, technologie i materiały. Zapraszamy do grona naszych zadowolonych pacjentów. W gabinecie DENTAMEX przeprowadzamy wybielanie zębów za pomocą aktywnego żelu i akceleratora Whiten Max, co pozwala na rozjaśnienie uśmiechu o kilka tonów już podczas jednej wizyty.

2 zdjęcia Ilość zdjęć
AlmaDental Centrum Stomatologii i Protetyki

AlmaDental Centrum Stomatologii i Protetyki

Łódź Wybielanie zębów Zdrowie

Centrum Stomatologii i Protetyki AlmaDental w Łodzi powstało z chęci i pasji leczenia stomatologicznego. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, stale podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe, gwarantując profesjonalną opiekę stomatologiczną wszystkim Naszym pacjentom. Staramy się, aby cały proces leczenia od momentu planowania do zakończenia leczenia przebiegał w komfortowej, bezstresowej atmosferze. Naszym celem jest Państwa zadowolenie z efektów naszej pracy. Zapraszamy serdecznie.

1 zdjęcie Ilość zdjęć
Anna Jaglińska-Kornacka

Anna Jaglińska-Kornacka

Łódź Wybielanie zębów Zdrowie

Wizja własnego gabinetu powstała w mojej głowie już dawno. Miało to być miejsce zgodne z moją wizją stomatologii; takie, które będzie kojarzyło się z komfortem, spokojem i relaksem, a nie z bólem i stresem. Założenie własnego gabinetu to ogromne przedsięwzięcie - logistyczne, finansowe, ale przede wszystkim emocjonalne. Właśnie dlatego zdecydowałam się na ten krok dopiero teraz. Mam nadzieję, że mój wymarzony gabinet spełni Państwa oczekiwania; że będę mogła Państwa zaprosić do miejsca, z którego będę naprawdę dumna. Lokalizacja gabinetu w pobliżu mojego miejsca zamieszkania pozwoli mi na większą dyspozycyjność, zwiększy dostęp do wizyt, a także zapewni możliwość pomocy doraźnej w razie potrzeby. Chcę jednocześnie podziękować wszystkim moim pacjentom za deklarację pozostania ze mną i chęć kontynuowania wizyt już w nowym gabinecie. Mam nadzieję, że już niebawem będę mogła tam Państwa powitać.

2 zdjęcia Ilość zdjęć
DentalMania

DentalMania

Łódź Wybielanie zębów Zdrowie

Jest nam niezmiernie miło powitać Państwa w nowym Centrum Stomatologii Dentalmania. Nasz zespół tworzy zgraną załogę wykwalifikowanych lekarzy oraz personelu pomocniczego, którego wspólnym celem jest profesjonalna i kompleksowa opieka nad Pacjentem w takich dziedzinach jak: implantologia leczenie kanałowe pod mikroskopem protetyka stomatologia estetyczna i zachowawcza diagnostyka RTG nie zapominamy również o niezwykle ważnych zabiegach profilaktycznych i higienizacyjnych. Jednak oprócz fachowej obsługi stomatologicznej liczy się dla nas miła i przyjazna atmosfera, dzięki której Pacjent poczuje się komfortowo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną, na której znajdziecie Państwo ogólne informacje na temat implantów i zabiegów implantologicznych, endodoncji mikroskopowej oraz idei leczenia pod mikroskopem, chirurgii stomatologicznej, a także leczenia protetycznego braków zębowych i wreszcie stomatologii estetycznej wraz z zachowawczą.

2 zdjęcia Ilość zdjęć
ARTDENTIS

ARTDENTIS

Łódź Wybielanie zębów Zdrowie

Kliniki Artdentis to profesjonalne placówki medyczne działające na terenie Tomaszowa Mazowieckiego i Łodzi. Właścicielami są lek. dent. Elżbieta Krężlik i lek. dent. Arkadiusz Krężlik, prowadzący działalność medyczną od 1990 roku. Szanując Państwa czas stworzono możliwość wyboru miejsca leczenia. Poradnia w Tomaszowie Mazowieckim prowadzi leczenie w zakresie stomatologii, diagnostyki medycznej, opieki specjalistycznej oraz rehabilitacji. Klinika w Łodzi koncentruje swoją działalność na stomatologii ze szczególnym naciskiem na implantologię stomatologiczną. Hasła przewodnie marki Artdentis to: profesjonalizm, nowoczesność i bezpieczeństwo. Ambicją Klinik Artdentis jest sprostać Państwa oczekiwaniom.

2 zdjęcia Ilość zdjęć
Benydent

Benydent

Łódź Wybielanie zębów Zdrowie

(1)

W naszym gabinecie gwarantujemy Państwu usługi w miłej atmosferze przy użyciu nowoczesnego sprzętu i doskonałych materiałów. Posiadamy nowoczesny unit stomatologiczny, wraz z pełnym wyposażeniem wyprodukowany w 2008 roku, kamerę wewnątrzustną, endometr oraz laserbiostymulacyjny.

2 zdjęcia Ilość zdjęć
Art Dental Stomatologia rodzinna

Art Dental Stomatologia rodzinna

Łódź Wybielanie zębów Zdrowie

Art Dental to dwa gabinety stomatologiczne - w Łodzi i od niedawna również w Bukowcu. Łączy je wspólna idea przyjaznej stomatologii dla całej rodziny. Dbamy, by nasze usługi były na najwyższym poziomie, a atmosfera w gabinecie sprzyjała leczeniu. Zapraszamy do Art Dental.

2 zdjęcia Ilość zdjęć
193 Dent NZOZ  Gabinety Stomatologiczne

193 Dent NZOZ Gabinety Stomatologiczne

Łódź Wybielanie zębów Zdrowie

Piękne zęby - Dzięki wysoko wyspecjalizowanym technikom stomatologicznym, doświadczeniu i wiedzy naszej kadry: Licówki porocelanowe - mało inwazyjna technika poprawy kształtu, koloru czy wielkości zębów przez naklejanie "tipsów" porcelanowych na ich zewnętrzną powierzchnie. Piaskowanie zębów - lekarz przy użyciu piaskarki dentystycznej, oczyszcza za pomocą specjalnego proszku (krzemionki) z przebarwień i osadów Wybielanie zębów - zmiana koloru zębów poprzez zastosowanie środków chemicznych (elastyczne szyny + żel wybielający) Odbudowa (oraz nadbudowa) zębów kompozytem nanocząsteczkowym Uzupełnienia protetyczne bez podbudowy metalu-pełnoceramiczne.

2 zdjęcia Ilość zdjęć
Błaszczyk Arkadiusz Prywatna Praktyka Stomatologiczna

Błaszczyk Arkadiusz Prywatna Praktyka Stomatologiczna

Łódź Wybielanie zębów Zdrowie

Naszym pacjentom zapewniamy profesjonalną opiekę z zakresu : Protetyki stomatologicznej. Korony pełnoceramiczne, korony i mosty na podbudowie cyrkonowej, metalowej, licówki, nakłady (inlay,onlay), implantoprotetyka , protezy ruchome szkieletowe, elastyczne, osiadające. Na każdym etapie pracy wykonujemy uzupełnienia tymczasowe. Endodoncji. Czasy, kiedy leczenie kanałowe wymagało nawet trzech wizyt odchodzą do przeszłości. Teraz wszystko wykonujemy podczas jednego zabiegu, co oszczędza nasz czas i nerwy. Stomatologii estetycznej. Zamykanie diastem, korekta kształtu zębów. Chirurgii stomatologicznej. Bezbolesne usuwanie zębów. Profilaktyki. Po usuwaniu kamienia nazębnego (scaling) i piaskowaniu osadów wykonujemy zabiegi polerujące. Idealnie gładka powierzchnia zębów, sprawia, że płytka nazębna będąca siedliskiem bakterii nie odkłada się tak szybko. Wypolerowane szkliwo lepiej odbija światło i wygląda na jaśniejsze bez wybielania.

2 zdjęcia Ilość zdjęć
CORADENT

CORADENT

Łódź Wybielanie zębów Zdrowie

NZOZ Coradent to zespół wysoko wykwalifikowanych lekarzy dentystów, którzy w profesjonalny sposób dbają o stan uzębienia swoich pacjentów. Nasi lekarze to specjaliści z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki, chirurgii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej. Lekarze wciąż podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach, wykładach, szkoleniach. Naszym celem jest kompleksowe leczenie, walka z bólem i pomoc pacjentowi w zachowaniu zdrowego i pięknego uśmiechu przez wiele lat. Wykonujemy pełny zakres zabiegów. Dodatkowym atutem gabinetu są dogodne godziny otwarcia oraz lokalizacja. Zapraszamy…

2 zdjęcia Ilość zdjęć
Alma Dent Stomatologia

Alma Dent Stomatologia

Łódź Wybielanie zębów Zdrowie

Lek. dent. Alicja Wróblewska prowadzi prywatny gabinet Alma-Dent. Pomimo dużego doświadczenia jakie posiada, nieustannie się dokształca i podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach, aby móc wprowadzać nowe technologie i metody leczenia. Przez pacjentów jest doceniana za profesjonalizm i starania jakie czyni, by wizyty odbywały się w przyjaznej, miłej i bezstresowej atmosferze. „UŚMIECHNIJ SIĘ” – to nie jedynie hasło reklamowe, to magiczne słowo, które sama z uśmiechem powtarzam moim pacjentom. Dbając o zęby, nie tylko stajemy się zdrowsi, ale również bardziej otwarci dla innych… Piękny i zdrowy uśmiech to moja dewiza …

2 zdjęcia Ilość zdjęć

Zobacz usługodawców w miastach w Twoim województwie: