• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Agasia Zaproszenia

Aga Olejniczak

Agasia Zaproszenia

Głowicka 3, Poznań

(7)
Pokaż telefon

Słucham opowieści i tworzę zaproszenia, które trafiają prosto do serc gości.
Autorska kolekcja daje możliwość dostosowania motywów do Twoich potrzeb.
Zmieniamy kolory, dorysowujemy dzieci, zwierzaki, miejsca i wszystko, co dla Was ważne.
Tworzymy projekty indywidualne, wsłuchując się w potrzeby zamawiających.
Internety pełne są ślicznych i podobnych do siebie zaproszeń.
Agasia powstała, aby wywiać nudę z papeterii i przywołać uśmiech na twarze Twoich gości.

4.5 zł - 6.5 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Zaproszenia ślubne

4 zł - 6 zł

Zaproszenia w czterech formatach do wyboru.
Koperta zawsze jest zawarta w cenie zaproszenia.

Zawiadomienia ślubne

4 zł - 6 zł

Zawiadomienia wykonujemy z każdym z motywów zaproszeń z naszej oferty.
Przy każdym motywie znajduje się rozwijane menu, z którego można wybrać napis na okładkę.

Winietki

2 zł - 2 zł

Wykonujemy winietki nawiązujące graficznie do zaproszeń.

Opinie

5

7 opinii

Dodaj opinię

SW

Symeon W

Współpracę z Panią Agnieszką wspominamy bardzo dobrze. Świetny kontakt, dobrej jakości zaproszenia, niebanalny design, przystępne ceny i ekspresowa realizacja. Podsumowując: 10/10 i śmiało polecamy! :) A pani Agnieszce jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Patrycja & Symeon

3 lata temu

Źródło: Facebook

MR

Monika R

Przygoda z Agasia rozpoczęła się od najważniejszych wydarzeń w moim życiu. Wiem, że będą kolejne powody dla których z chęcią powrócę tutaj! Realizacja, jakość, kontakt i przede wszystkim indywidualne podejście jest na najwyższym poziomie!

3 lata temu

Źródło: Facebook

AZ

Agata Z

Po raz kolejny Pani Agnieszka stanęła na wysokości zadania �

3 lata temu

Źródło: Facebook

IB

Isabel B

Niniejszym wpisem chciałabym serdecznie podziękować Pani Agnieszce za wykonanie bardzo oryginalnej papeterii ślubnej. Przepiękne zaproszenia, menu weselne, winietki i plan sali, a po weselu zdecydowaliśmy się również na zamówienie podziękowania dla gości. Profesjonalna i sympatyczna obsługa!

2 lata temu

Źródło: Facebook

MK

Maria K

Pani Agnieszka wykonała dla nas przepiękne zaproszenia ślubne! Indywidualny projekt, możliwość wyboru jednej z wielu czcionek, własnego tekstu i cytatu. Dodatkowe atuty to bardzo elegancki papier, czytelność oraz delikatny i subtelny styl. Można także dobrać różne dodatki z motywem pasującym do zaproszeń, jak m.in. podziękowania dla gości, winietki na stół oraz menu. Współpraca przebiega w miłej atmosferze, kontakt mailowy szybko i bezproblemowo. Szybkie wykonanie i wysyłka oraz przystępna cena. Serdecznie polecam! :)

1 rok temu

Źródło: Facebook

JK

Joanna K

Serdecznie polecam! Wszystkie zamówione produkty są bardzo starannie wykonane i dopracowane w każdym szczególe. Cena przystępna, zamówienie dopasowane pod indywidualne potrzeby klienta. Bardzo dziękuję Pani Agnieszce za otwartość i bardzo szybki kontakt :)

8 miesięcy temu

Źródło: Facebook

JR

Joanna R

Zamówiliśmy u pani Agnieszka zaproszenia oraz winietki na stoły. Kilka miesięcy wcześniej wypatrzyliśmy w sklepie wzór, który bardzo nam się spodobał. Pani Agnieszka wykonała dla nas zaproszenia z tym wzorem mimo, że w momencie zamawiania nie miała go już w sklepie i dostosowała go do naszych potrzeb. Współpraca przebiegła w bardzo miłej atmosferze, Agnieszka odpowiada na każdy mail. Oprócz tego bardzo chwalę sobie szybkie wykonanie i wysyłkę.

6 miesięcy temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Uśmiech na twarzach moich klientów.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Wraz z mężem wykonaliśmy zaproszenia na własny ślub. Było to ponad 20 lat temu i ówczesnej oferty nijak nie da się porównać z obecną. Wymarzyliśmy sobie wzór bez złoceń i obrączek, więc pozostała nam manufaktura.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

W 2009 roku założyłam Pracownię Agasia. Zaproszenia wykonywałam znacznie wcześniej dla krewnych i znajomych królika.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Podstawowym sprzętem jest komputer. Agasiowe zaproszenia powstają w Adobe Ilustrator, Photoshop i Corel'u. Aby nadać właściwy sznyt zaproszeniu korzystamy z profesjonalnego sprzętu do drukowania, bigowania i cięcia.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Zdecydowanie przysięga. To moment, w którym zawsze pojawiają się łzy wzruszenia.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Bardzo różnie to bywa. Wiele zależy od czasu uzgodnień. Zwykle zajmują od 1 godziny do 3-4 dni. Prowadzimy korespondencję tak długo, jak potrzebuje tego klient. Do realizacji przystępujemy, kiedy jest pewien, że wszytko się zgadza. Od momentu zatwierdzenia plików do druku do wysyłki gotowych zaproszeń mija maksymalnie tydzień.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Podstawowa oferta to nasza autorska kolekcja zaproszeń z możliwością wykonania dowolnych elementów uzupełniających. Wykonujemy winietki, zawieszki na alkohol i do podziękowań dla gości, karty menu, księgi gości i plany sali. Wisienką na torcie jest możliwość graficznego dostosowania wzorów i zamówienia projektu indywidualnego, narysowanego dokładnie wg Twoich życzeń.

Jaki jest Twój styl?

Radosny! - to pierwsze co przychodzi mi do głowy :) Ślub to jedna z najważniejszych uroczystości w życiu. Wprowadza nas w piękny nastrój ekscytacji i radosnego niepokoju i nasze zaproszenia podkreślają właśnie ten charakter.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Otwartość Ciekawość Chęć wyróżnienia

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Jestem rzemieślnikiem. Tworząc papeterię wprowadzam w nastrój ślubu. Podkreślam to, co ważne dla moich par. To ma być ich wymarzony ślub i mam nadzieję, że oprawą graficzną wspieram wszystkie pary w realizacji tego marzenia.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Moi pierwsi klienci, z pierwszych targów ślubnych. Wesele odbywało się w Szczebrzeszynie :) Wykonałam prawie 300 zaproszeń, a na tydzień przed ślubem, panna młoda zadzwoniła zdenerwowana, że zapomniała o zaproszeniu dla brata (!) - bywa i tak. Wszystko się pięknie udało. Wykonywałam dla tej pary zaproszenia na chrzciny i komunie dzieci, a kontakt utrzymujemy do dziś.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Lubię gburków, którzy zazwyczaj po bliższym poznaniu okazują się bardzo konkretnymi klientami i/lub solidnymi kontrahentami.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęściej zadawane pytanie brzmi : jaki jest rabat? - odpowiadam różnie w zależności od momentu w sezonie. Dla dużych zamówień, zawsze jest jakiś rabat. Drugie pytanie to termin wykonania. Odpowiadam: najczęściej krócej niż tydzień.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Jest cudownym pretekstem do ogrzewania się w szczęściu innych. Pary z którymi pracuję są w tym niepowtarzalnym momencie życia, kiedy endorfiny dosłownie ich otaczają. Dobry nastrój bardzo często jest zaraźliwy, co jest pięknym bonusem w mojej profesji.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Jego doświadczenie i chęć wsłuchania się w potrzebę klienta.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Moja najmocniejszą strona jest niebanalny styl projektowania. W czasach kiedy wiele firm dubluje swoje wzory, Agasia płynie bocznym nurtem utrzymując cały czas własny styl i wysoką jakość projektowania.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Ponieważ nasze zaproszenia niezawodnie przywołują uśmiech na twarze gości. Wielokrotnie potwierdzały to relacje par po rozdaniu zaproszeń.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Autorskim wzornictwem i elastycznym podejściem do potrzeb klienta. Projektowałam swoje własne zaproszenia i znam potrzebę wyróżnienia tej jedynej uroczystości.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Książka Agi Krzyżanowskiej "Żyj po swojemu", film "7 uczuć" Koterskiego.

Wolne terminy

Kontakt

Agasia Zaproszenia

facebook website instagram

Głowicka 3 60-183 Poznań

146 km od Wrocławia

280 km od Warszawy

186 km od Łodzi

247 km od Gdańska

259 km od Gdyni

Polecani przez