Aleksandra Klimek

Aleksandra Klimek

O nas

To Twój WIELKI DZIEŃ. Zabłyśnij w wymarzonej sukni ślubnej. FENOMENALNY Program Clean 9, jest to najlepszy detoks czyli program oczyszczająco - odżywczy, bez utraty tkanki mięśniowej i efektu jo-jo.
Co się zadzieje:
Mniej cellulitu
Mniej tkanki tłuszczowej
Mniej centymetrów w obwodach
Mniej kilogramów
Więcej energii
Więcej jędrności ciała
Poniżej szczegółowo o Cleanie:
Jest to dziewięciodniowy program, oczyszczający organizm, który pomaga osiągnąć szczupłą sylwetkę, ale także sprawia, że nasz organizm staje się bardziej wydajny, a skóra odzyskuje blask. Jest pierwszym krokiem do przemiany Twojego ciała.
Program C9 zawiera:
- broszurę instruktarzową,
- shaker do sporządzania koktajli,
- 2 litry czystego miąższu aloesu, który jest kluczem do sukcesu w programie. Dostarcza wartościowych substancji odżywczych do organizmu. Reguluje metabolizm i służy jako czynnik usuwający szkodliwe substancje z organizmu. Działa oczyszczająco i osłonowo na wątrobę.
- Forever Fiber, czysty błonnik do picia, jest mieszanką czterech rodzajów włókien pokarmowych, przyczynia się do uczucia sytości. Ogranicza uczucie ospałości. Ułatwia usuwanie ubocznych produktów przemiany materii.
- Forever Ultra Lite to źródło białka sojowego, witamin, składników mineralnych oraz błonnika, dla szybkiej regeneracji organizmu, dostarcza składników dla zdrowia kości.
- Forever Therm stymuluje metabolizm.
- Forever Garcinia wspiera proces redukcji tkanki tłuszczowej.
Program C9 zapewnia trwałą utratę wagi, bez efektu jo-jo. Głębokie oczyszczanie organizmu sprawia, że pozbywamy się toksyn, dzięki czemu nie ma ponownego wzrostu wagi.
Program C9 jest opracowany przez specjalistów, jest całkowicie bezpieczny i stworzony, by wyglądać i czuć się lepiej w zaledwie 9 dni. Program ten dzięki swojej efektywności ma coraz więcej sympatyków.

Opinie - Aleksandra Klimek

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt - Aleksandra Klimek

Aleksandra Klimek

Cieszyn

Poniedziałek

09:00 -17:00

Wtorek

09:00 -17:00

Środa

09:00 -17:00

Czwartek

09:00 -17:00

Piątek

09:00 -17:00

Sobota

09:00 -17:00

Niedziela

09:00 -17:00

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: