BeHarmony

Emilia Maćkowiak

BeHarmony

Grochowska 59, Poznań

O nas

CENIMY PROSTOTĘ, WYSOKĄ JAKOŚĆ I TRANSPARENTNOŚĆ
Dlatego nasze produkty mają proste, przejrzyste składy i są skomponowane z najwyższej jakości składników. Wierzymy, że polski miód jest najlepszy na świecie dlatego wspieramy wyłącznie zaufane polskie pasieki. W naszym sklepie znajdziesz naturalne produkty rzemieślnicze, które bazują na najlepszej jakości czystym miodzie lipowym i akacjowym.

MIÓD AKACJOWY
Cechuje go jasna barwa i delikatnie wyczuwalny zapach kwiatów akacji. Działa na ludzki organizm uspokajająco i wzmacniająco.
Szczególnie pomocny jest w czasie, gdy zmagamy się z przeziębieniem, stanem zapaleniem gardła, kaszlem czy chrypką. Zawiera znaczną ilość magnezu, potasu, żelaza i witamin z grupy B.

MIÓD LIPOWY
Uznawany jest za najbardziej szlachetny spośród wszystkich polskich miodów. Urzekający jest nie tylko jego bogaty smak i aromat, ale również liczne właściwości lecznicze.

INTENSYWNY SMAK OWOCÓW
Do naszych kremów dodajemy aż 12% owoców, dzięki czemu miód nabiera głębokiego owocowego smaku i aromatu. Do produkcji używamy owoców liofilizowanych.

MIÓD KREMOWANY
Nasze kremy owocowe powstają w procesie kremowania miodu. Celem kremowania miodu jest wywołanie w nim procesu krystalizacji drobnoziarnistej. Osiągamy ten efekt dzięki wielokrotnemu mieszaniu miodu w ciągu doby. Kremowanie miodu nie zmienia właściwości leczniczych, zdrowotnych ani odżywczych miodu. Końcowym efektem naszej pracy jest gładki, miękki i intensywny krem miodowo-owocowy o wyjątkowym smaku.

DOSKONAŁY PREZENT
Nasze produkty nie tylko świetnie smakują, ale też pięknie się prezentują. Znajdziesz u nas idealny, zdrowy prezent dla Rodziców, Dziadków czy jako podarunek pamiątkowy dla gości weselnych. W końcu każdy pretekst jest dobry, żeby podzielić się czymś smacznym (i zdrowym!) i wywołać uśmiech u ukochanej osoby!

PRZEDZIAŁ CENOWY

14 zł - 150 zł

Oferta - BeHarmony

Bombonierka

120 zł - 132 zł

Idealna propozycja na smaczny i zdrowy prezent dla wszystkich tych, którzy uwielbiają słodkości ale chcą dbać o swoje zdrowie. Zestaw marcepanów z miodu w formie oryginalnej bombonierki na prezent. Oczaruj swoich bliskich wręczając im miodową bombonierkę zawierającą aż 10 miodów Beharmony!

Słoiczki dla gości

14 zł - 31 zł

W naszej ofercie znajdziecie słoiczki o różnych pojemnościach z owocami w miodzie, kremowanymi miodami z owocami oraz orzechy w miodzie i wiele innych.

Opinie - BeHarmony

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od 5 lat współpracujemy z młodymi parami.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

MIÓD AKACJOWY Cechuje go jasna barwa i delikatnie wyczuwalny zapach kwiatów akacji. Działa na ludzki organizm uspokajająco i wzmacniająco. MIÓD LIPOWY Uznawany jest za najbardziej szlachetny spośród wszystkich polskich miodów. Urzekający jest nie tylko jego bogaty smak i aromat, ale również liczne właściwości lecznicze. INTENSYWNY SMAK OWOCÓW Do naszych kremów dodajemy aż 12% owoców, dzięki czemu miód nabiera głębokiego owocowego smaku i aromatu. Do produkcji używamy owoców liofilizowanych. MIÓD KREMOWANY Nasze kremy owocowe powstają w procesie kremowania miodu. Celem kremowania miodu jest wywołanie w nim procesu krystalizacji drobnoziarnistej. Osiągamy ten efekt dzięki wielokrotnemu mieszaniu miodu w ciągu doby. Kremowanie miodu nie zmienia właściwości leczniczych, zdrowotnych ani odżywczych miodu. Końcowym efektem naszej pracy jest gładki, miękki i intensywny krem miodowo-owocowy o wyjątkowym smaku.

Kontakt - BeHarmony

BeHarmony

Grochowska 59 60-339 Poznań

Poniedziałek

09:00 -17:00

Wtorek

09:00 -17:00

Środa

09:00 -17:00

Czwartek

09:00 -17:00

Piątek

09:00 -17:00

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: