• Usługodawcy
 • Zlecenia ślubne
 • Suknie ślubne
 • Organizer

  Wirtualny Organizer Ślubny

  Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

  Zarejestruj się
 • Blog Lovestory
 • Produkty
 • Inspiracje
Poradnia Dobry Dietetyk Monika Biziel

Poradnia Dobry Dietetyk Monika Biziel

Wawrzyniaka 2, Wrocław

Prowadzona przeze mnie poradnia dietetyczna we Wrocławiu należy do ogolnopolskiej sieci placówek poradnictwa dietetycznego Dobry Dietetyk. Nasza sieć jest obecnie największą i najbardziej renomowaną grupą poradni żywieniowych w Polsce. To co nas wyróżnia na tle innych gabinetów dietetycznych to przede wszystkim bardzo zindywidualizowany system opieki nad pacjentem i bardzo wysoka jakość świadczonych usług.

Standard naszych usług podlega ścisłej kontroli jakości, która została wyznaczona przez Ogólnopolskie Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk

Oferta

Konsultacja dietetyczna

W mojej Poradni DOBRY DIETETYK℠ Monika Biziel nauczysz się prawidłowo komponować posiłki, dzięki czemu spotkanie z dietetykiem nie będzie tylko chwilową przygodą, ale wprowadzeniem trwałych nawyków żywieniowych dla dobrego zdrowia i samopoczucia. Zdaję sobie z tego sprawę, że nie jest to łatwy proces. Jednak na bazie mojej wiedzy żywieniowej oraz doświadczeń w przygotowywaniu posiłków, zrzucaniu zbędnych kilogramów po ciąży, organizacji życia rodzinnego doskonale wiem jak zaplanować Ci dietę, aby była dopasowana do Twojego trybu życia.

Moja poradnia dietetyczna oferuje kompleksową usługę dla dorosłych i dla dzieci.

Układam diety redukcyjne, odchudzające, diety w nadwadze, diety dla osób aktywnych fizycznie, diety dla osób chorych ( m.in. w zaburzeniach lipidowych, dieta w dnie moczanowej, dieta przy cukrzycy, dieta w niedoczynności tarczycy, dieta w nadciśnieniu tętniczym, dieta w insulinooporności), diety dla osób aktywnych fizycznie, dieta dla urody.

Układam smaczne i kolorowe menu. W moich indywidualnych programach żywieniowych znajdziesz proste i szybkie potrawy z przepisami na każdy dzień diety i gramaturą produktów. Dołączam także listę zakupów. Proponowane składniki diety znajdziesz w każdym sklepie. Wszystkie posiłki są dokładnie przemyślane, tak, aby cały proces przebiegał skutecznie i bezpiecznie. Wsłuchuję się także w Twoje potrzeby. Jeśli nie jadasz określonych produktów szukam zamienników. Jeśli lubisz eksperymentować w kuchni czekają na Ciebie pyszne i nowe dania.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt

Poradnia Dobry Dietetyk Monika Biziel

Wawrzyniaka 2 53-022 Wrocław

Poniedziałek

08:30 -12:00

15:00 -18:00

Czwartek

09:00 -09:00

15:00 -19:00

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: