Zdrowie Dolnośląskie

Liczba ofert: 190

Liczba ofert: 190

WELLDENT

Wrocław Zdrowie Wybielanie zębów

(9)

Osoby dbające o swój wygląd i zdrowie uważane są za bardziej atrakcyjne. Chętniej podejmujemy z nimi działania zarówno w życiu towarzyskim, jak i w biznesie. Jednym z elementów takiego wizerunku są z pewnością piękne i zdrowe zęby. Promienny uśmiech przyczynia się do wyższej samooceny i pewności siebie w relacjach międzyludzkich. Stomatologia estetyczna w Welldent oferuje zabiegi dla uzyskania zdrowych i pięknych zębów.

  • Wybielanie zębów
700 zł Ceny od
8 zdjęć Ilość zdjęć

Clinident

Wrocław Zdrowie Wybielanie zębów

(2)

Prywatny gabinet stomatologiczny we Wrocławiu. Zakres usług: ortodoncja, chirurgia stomatologiczna, implantologia, endodoncja, pedodoncja. Stawiamy mocny nacisk na stomatologię estetyczną, liczy się dla nas piękny, biały, zdrowy uśmiech naszego Pacjenta.

  • Wybielanie zębów
900 zł Ceny od
4 zdjęcia Ilość zdjęć

Instytut Psychodietetyki

Wrocław Zdrowie Dietetyk

Instytut Psychodietetyki został stworzony po to, aby pomagać ludziom prowadzić zdrowy styl życia, rozwiązywać problemy z odżywianiem, a w konsekwencji osiągnąć wyższą jakość życia. Zespół Instytutu Psychodietetyki stanowią praktycy i naukowcy, w większości związani z uczelniami wyższymi: dietetycy, lekarze, psychoterapeuci oraz psychologowie specjalizujący się w psychodietetyce, psychologii zdrowia, diagnozie psychologicznej, pracy z dziećmi oraz osobami chorymi somatycznie.

  • Konsultacja dietetyczna
100 zł Ceny od
4 zdjęcia Ilość zdjęć

Dietetyka NieNaŻarty

Wrocław Zdrowie Dietetyk

Chcesz dobrze wyglądać na swoim ślubie? Nie czekaj, im wcześniej zaczniemy współpracę, tym bardziej zdrową i piękną sylwetkę uzyskasz! Więcej szczegółów na stronie: http://dietetykanienazarty.pl/

  • Konsultacja dietetyczna
250 zł Ceny od
9 zdjęć Ilość zdjęć

Dietetyka GruntToZdrowie - Dietetyk ONLINE oraz stacjonarnie we Wrocławiu

Wrocław Zdrowie Dietetyk

(1)
Katarzyna K - Jak wiadomo każda z Nas na swoje wesele musi mieć idealną sylwetkę, swoją dietę u P. Kariny zaczęłam pół roku przed terminem ślubu. Dieta została fantastycznie dobrana, a pierwszymi ładnie zgubionymi kilogramami mogłam się już cieszyć po dwóch tygodniach, do czasu mojego wielkiego dnia udało mi się dojść do wymarzonej wagi, ale gdyby nie tak pozytywne podejście Pani Kariny i rozsądne rozpisanie diety zgodnie z moimi wytycznymi nie wiem czy to by się udało, dziękuję z całego serca! Będę polecała gdzie tylko się da!
70 zł Ceny od
6 zdjęć Ilość zdjęć

Starsdent

Wrocław Zdrowie Wybielanie zębów

(1)
Małgorzata W - Odświeżenie uśmiechu przed ślubem odbyło się bardzo profesjonalnie - najpierw wizyta konsultacyjna - określenie moich oczekiwań, kolejno przygotowanie do wybielania (leczenie ubytków, czyszczenie kamienia itp.) i wybielanie lampą. Wrażliwości zębów nie było a efekt naprawdę super. Czułam się zaopiekowana od początku do końca. Z czystym sumieniem polecam :)
  • Wybielanie zębów
850 zł Ceny od
2 zdjęcia Ilość zdjęć

FitoBello Justyna Spławska

Wrocław Zdrowie Dietetyk

Witam! Nazywam się Justyna Izydorczak, jestem dietetyczką Fitobello. Nie uznaję „diet cud”. Jestem miłośniczką zdrowej i szybkiej kuchni. Wolny czas spędzam aktywnie na aerobiku, rowerze lub po prosu biegając. Dietetyka to moja pasja.

  • Konsultacja dietetyczna
1 zdjęcie Ilość zdjęć

Poradnia Dobry Dietetyk Monika Biziel

Wrocław Zdrowie Dietetyk

Prowadzona przeze mnie poradnia dietetyczna we Wrocławiu należy do ogolnopolskiej sieci placówek poradnictwa dietetycznego Dobry Dietetyk. Nasza sieć jest obecnie największą i najbardziej renomowaną grupą poradni żywieniowych w Polsce. To co nas wyróżnia na tle innych gabinetów dietetycznych to przede wszystkim bardzo zindywidualizowany system opieki nad pacjentem i bardzo wysoka jakość świadczonych usług. Standard naszych usług podlega ścisłej kontroli jakości, która została wyznaczona przez Ogólnopolskie Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk

  • Konsultacja dietetyczna
1 zdjęcie Ilość zdjęć

Renata Zomerska

Wrocław Zdrowie Dietetyk

Łączę pracę dietetyka, coacha i trenera, pomagam osobom, które potrzebują zmian, chcą odzyskać energię i pozbyć się niepotrzebnych kilogramów. W swojej pracy uwzględniam Twoje dolegliwości chorobowe, kondycję i poziom motywacji. Prowadzę konsultacje dietetyczne, coaching zdrowia, współpracuję z firmami, organizując warsztaty, szkolenia, oraz kompleksowe programy prozdrowotne. www.zomerska.pl

  • Konsultacja dietetyczna
  • Trener personalny
1 zdjęcie Ilość zdjęć

Bibliotheca Silesiana dr Renata Madziara

Świdnica Zdrowie Trener personalny Dietetyk

Holistycznie patrzę na dobrostan człowieka. Pod uwagę biorę takie czynniki jak: * równowaga tlenowa (prawidłowy oddech), * czynniki środowiskowe: miejsce zamieszkania, zanieczyszczenia wody, powietrza, * stres (praca, relacje) * odżywianie i nawodnienie organizmu * aktywność fizyczna * sen Analiza codziennej rutyny, przyjrzenie się nawykom pomaga ustalić i wyeliminować wiele przyczyn złego samopoczucia, poprawić komfort życia, znacząco poprawić sylwetkę i stan skóry, włosów i paznokci.

150 zł Ceny od
1 zdjęcie Ilość zdjęć

Poradnia Dietetyczna Magia Zdrowia

Wrocław Zdrowie Dietetyk

(1)
Marcin Z - Jestem bardzo zadowolony z poradni dietetycznej magia zdrowia. Chodzę tutaj już od 4 miesięcy i przygotowana mi dieta działa. Schudłem już 6 kg ! Polecam Panią Dietetyk tej poradni!
60 zł Ceny od
2 zdjęcia Ilość zdjęć

Jarek Heng

Wrocław Zdrowie Trener personalny

(2)
Rafał - Lepszego trenera personalnego nie mogłem sobie wymarzyć. Bez profesjonalnej opieki dietetyka i pokierowania moim treningiem przy mojej nadwadze mogłem sobie tylko zaszkodzić a nie pomóc. Teraz pod kontrolą bezpiecznie i przede wszystkim w swoim indywidualnym tempie pozbywam się kilogramów i mam lepszą kondycję.
1 zdjęcie Ilość zdjęć

Luksdent

Wrocław Zdrowie Wybielanie zębów

(1)
Tomasz P - nie wiem czemu gabinet jest na stronie o tematyce ślubnej no ale jak juz jest to pokuszę się na opinię ponieważ jestem stałym Pacjentem :) uważam że najwiekszą zaletą która przyciąga uwagę jest wnętrze oraz całe wyposażenie gabinetu. Gablotka z wielkim zębem w środku powala z nog :D kolejną sprawą jest szybkie przyjęcie w nagłych przypadkach. Pan Wiktor bardzo pilnuje tego aby nie zostawić pacjenta w potrzebie co sie bardzo chwali. Generalnie w moim przypadku zabiegi zawsze konczyly sie pomyslnie. Zęby byly wyleczone i już nic mnie nie bolało, więc polecam :)
1 zdjęcie Ilość zdjęć

Acusdent

Wrocław Zdrowie Wybielanie zębów

Nasza placówka świadczy szeroki zakres usług stomatologicznych. Wykorzystujemy w pracy najnowszej generacji sprzęt i materiały oraz nowoczesne technologie diagnostyczne. Umiejętności naszych Lekarzy pozwalają na zaproponowanie najlepszego rozwiązania i zaplanowania leczenia w sposób bezpieczny i w pełni przewidywalny. Pacjenci cenią sobie nasze doświadczenie, miłą obsługę i przystępne ceny.

2 zdjęcia Ilość zdjęć

Ada Dent

Wrocław Zdrowie Wybielanie zębów

Gabinet AdaDent to miejsce, w którym w przyjaznej i kameralnej atmosferze przeprowadzamy profesjonalne zabiegi stomatologiczne. Wykwalifikowana i starannie dobrana kadra ciągle podnosząca swoje umiejętności na kursach i szkoleniach zarówno w kraju, jak i za granicą dba o komfort pacjentów otaczając ich każdego dnia profesjonalną opieką.

2 zdjęcia Ilość zdjęć

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Zdrowie. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie

Zobacz usługodawców w miastach w Twoim województwie: