• Usługodawcy
 • Zlecenia ślubne
 • Suknie ślubne
 • Organizer

  Wirtualny Organizer Ślubny

  Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

  Zarejestruj się
 • Blog
 • Produkty
 • Inspiracje

Natalia Duleba

Starsdent

Strzegomska 3B/3C/3U, Wrocław

(1)

W Gabinetach Stomatologicznych Starsdent nad zdrowiem Państwa uzębienia czuwa grono profesjonalistów nieustannie podnoszących swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach, targach oraz kongresach branżowych, aby zapewnić naszym Pacjentom opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie. Oprócz personelu lekarskiego o Państwa komfort podczas leczenia oraz poczucie bezpieczeństwa dbają z pełnym zaangażowaniem nasze recepcjonistki oraz asystentki stomatologiczne.

850 zł - 1500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Wybielanie zębów

850 zł - 1500 zł

Profesjonalne wybielanie zębów

Wybielanie zębów w STARSdent Wrocław odbywa się przy użyciu dwóch metod: nakładkowej oraz gabinetowej. Metoda nakładkowa polega na wykonaniu dla Pacjenta indywidualnej szyny wybielającej (górnej i dolnej), która jest nośnikiem preparatu wybielającego o niższym stężeniu umożliwiającym przeprowadzanie zabiegu wybielania w domu (szyny wraz z preparatem zakłada się na noc przez 10-14 dni). Metoda gabinetowa – przeprowadzana jest przez lekarza stomatologa, który aplikuje bezpośrednio na zęby preparat wybielający o wysokim stężeniu. Preparat ten jest dodatkowo aktywowany chemicznie, tak aby efekt wybielenia zębów nastąpił już po pierwszej wizycie (po około 1,5 godzinie).

Przy każdej z metod wybielania zębów, niezależnie również od rodzaju aktywatora należny wziąć pod uwagę możliwość wystąpienia wrażliwości zębów po zabiegu.

Efekt wybielania zębów zależy od podatności szkliwa na działanie nadtlenku wodoru (substancja aktywna w preparatach wybielających), a długość jego utrzymania zależy od diety Pacjenta (kawa, herbata, wino, tytoń), a także od metod higienizacji domowej zębów (częstość szczotkowania, czyszczenie nicią dentystyczną itp.). Dla utrzymania długofalowego efektu zalecane jest wybielanie co 12 miesięcy (tzw. dawka przypominająca).

Jeżeli Pacjent stosuje się do opisanych przez lekarza stomatologa zaleceń zarówno przed jak i po zabiegu wybielania oraz jeśli metoda wybielania jest dostosowana indywidualnie dla Pacjenta wybielanie zębów jest bezpiecznym zabiegiem.

Przed każda z tych metod wybielania należy przeprowadzić badanie stomatologiczne, które wykluczy ewentualne ubytki próchnicowe, kamień nazębny, ubytki przyszyjkowe, które przed zabiegiem wybielania należy wyleczyć.

Opinie

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

MW

Małgorzata W

Odświeżenie uśmiechu przed ślubem odbyło się bardzo profesjonalnie - najpierw wizyta konsultacyjna - określenie moich oczekiwań, kolejno przygotowanie do wybielania (leczenie ubytków, czyszczenie kamienia itp.) i wybielanie lampą. Wrażliwości zębów nie było a efekt naprawdę super. Czułam się zaopiekowana od początku do końca. Z czystym sumieniem polecam :)

2 lata temu

Kontakt

Starsdent

Strzegomska 3B/3C/3U 53-611 Wrocław

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: