avatar

VINCI CLINIC

Wigury 15a, Łódź

(1)

O nas

Vinci Clinic jest kontynuacją i zwieńczeniem ponad 30-letniego doświadczenia klinicznego dr. T.M. Kercza .

Celujemy wysoko – stąd odwołanie do Mistrza Leonarda, który w realizowanych zadaniach zawsze dążył do perfekcji, a przy tym wprowadzał nowatorskie rozwiązania.

Vinci Clinic jest wyjątkową kliniką stomatologiczną, w której możesz poczuć się jak w SPA. Atmosfera tego jedynego w swoim rodzaju miejsca sprawia, że pacjenci nie tylko nie odczuwają stresu związanego z leczeniem stomatologicznym, ale wręcz relaksują się.

Od pierwszej wizyty wsłuchujemy się w oczekiwania naszych pacjentów, a następnie – w oparciu o naszą wiedzę, doświadczenie, nowatorskie metody leczenia i wysokiej klasy instrumentarium – przeprowadzamy kompleksowe leczenie.

Wyznajemy filozofię holistycznego podejścia do badania i leczenia. Dlatego koncentrujemy się nie tylko na zębach, ale na całym narządzie żucia (jamie ustnej z zębami, dziąsłach, błonie śluzowej, mięśni oraz stawów skroniowo-żuchwowych).

Spełniamy marzenia, obdarowując pacjentów pięknym, zdrowym uśmiechem. Przekonaj się o wartości unikalnego połączenia pasji, solidności i doświadczenia całego zespołu Vinci Clinic wspartego technologią XXI wieku.

Opinie - VINCI CLINIC

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

AM

Agata M

Przed samym ślubem okazało się, że mam sporo pracy do wykonania na moich zębach. Na szczęście Pani Doktor Kercz zaplanowała wszystko i zgodnie z planem leczenia udało się nie tylko wyleczyć moje mocno zaniedbane zęby, ale również zadbać o ładny uśmiech :)

3 lata temu

Kontakt - VINCI CLINIC

VINCI CLINIC

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Wigury 15a 90-302 Łódź

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: