Deluxe Alive

Krzysztof

Deluxe Alive

(7)

O nas

DELUXE ALIVE - zespół muzyczny, który połączyła wspólna pasja tworzenia muzyki. Tym razem zebraliśmy się po to, aby w sposób profesjonalny grać na wysokim poziomie muzykę rozrywkową. Repertuar to zestawienie naszych muzycznych pasji i zainteresowań- to utwory polskie i zagraniczne z czołówek list przebojów, które znają wszyscy.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży muzycznej pozwala nam elastycznie dopasowywać repertuar koncertowy oraz zabaw tanecznych do potrzeb i życzeń nawet najbardziej wymagającej publiczności.

Jesteśmy gotowi, aby w sposób lekki i przyjemny umilać czas zarówno w salach jak i w plenerach. Naszą dewizą jest grać muzykę znaną i lubianą w profesjonalny sposób, bez ograniczeń i przede wszystkim w 100% na żywo! Krótko mówiąc; kochamy muzykę- to widać, słychać i czuć. :-)

Możecie to sprawdzić- zachęcamy do współpracy. ;-) DELUXE ALIVE

PRZEDZIAŁ CENOWY

6500 zł - 7500 zł

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

Oferta - Deluxe Alive

Oprawa muzyczna wesela

5900 zł - 6100 zł

Oprawa muzyczna imprezy weselnej do godziny 4:00. Możliwość przedłużenia. Każda rozpoczęta godzina 600 zł.

Poprawiny

2800 zł - 3000 zł

Oprawa muzyczna poprawin do godziny 24:00. Możliwość przedłużenia. Każda rozpoczęta godzina 600 zł.

Opinie - Deluxe Alive

5

7 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

AB

Agata B

Dziękujemy bardzo za granie na Naszym weselu! Goście byli zachwyceni, profesjonalne granie, piękne wokale, bardzo bardzo polecamy! :)

7 miesięcy temu

PG

Piotr G

Wybór zespołu Deluxe Alive to był strzał w dziesiątkę!!! Świetny i zróżnicowany repertuar, super kontakt z zespołem, żywiołowy skład, profesjonalna obsługa. Mimo, że minął już ponad miesiąc, goście wciąż z zachwytem wspominają muzykę graną przez zespół na naszym weselu. Serdecznie polecamy, nikt się nie zawiedzie :) !!!

4 lata temu

M

Magda

Polecamy zespół:) byliśmy bardzo zadowoleni, goście również. Grają profesjonalnie, bez disco polo.

4 lata temu

KK

Katarzyna K

Dziękujemy bardzo za oprawę na naszym weselu!! Świetna, profesjonalna muzyka i zabawa do białego rana. Dostałam kontakt do zespołu z polecenia, czyli trochę w ciemno, ponieważ nigdy wcześniej nie mieliśmy okazji posłuchać zespołu na żywo, bądź na innym weselu, ale absolutnie się nie zawiedliśmy. Granie na bardzo wysokim poziomie, świetne prowadzenie imprezy oraz niedosyt po imprezie :D Polecam!!!!!

3 lata temu

Źródło: Facebook

Katarzyna Ś

Już prawie rok po naszym weselu, a ja nadal wspominam i aż mi nóżki dreptają ? dziękujemy Wam za każdą minutę wspaniałego grania- aż by się chciało jeszcze ? ojjjj była torpeda ??!!!!! Zwłaszcza rock and rolle ???? róbcie dalej to, co robicie, bo jest super ??? po weselu nogi mi do tyłka właziły, a to znak, że dobre balety ? pozdrawiamy z mężem cieplutko ?

3 lata temu

Źródło: Facebook

PG

Paulina G

Zawsze twierdziliśmy, że nie ma dobrej zabawy bez świetnej orkiestry ?. Wybór zespołu Deluxe Alive to był strzał w dziesiątkę!!! Świetny i zróżnicowany repertuar, super kontakt z zespołem, żywiołowy skład. Mimo, że minął już ponad miesiąc, goście wciąż z zachwytem wspominają muzykę graną przez zespół na naszym weselu. Serdecznie polecamy, nikt się nie zawiedzie ☺️ !!! Dziękujemy ! ?

3 lata temu

Źródło: Facebook

MP

Magda P

Polecamy zespół:) byliśmy bardzo zadowoleni, goście również.

3 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

od ponad 10 lat

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Oprawa muzyczna, konferansjerka i prowadzenie imprezy, oświetlenie sceniczne, nagłośnienie.

Kontakt - Deluxe Alive

Deluxe Alive

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Dobczyce

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: