Zespoły weselne Limanowa

Liczba ofert: 2

Liczba ofert: 2

Wyczyść

Zespół muzyczny Tres

Zespoły weselne - dojeżdzam do: Limanowa

  • Biesiada
3000 zł Ceny od
7 zdjęć Ilość zdjęć
PREMIUM

FOLCOVER

Zespoły weselne: Limanowa

  • Biesiada
  • Własne oświetlenie
4 zdjęcia Ilość zdjęć

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Zespoły weselne. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie

Gwiazda regionu Zespoły weselne: Limanowa

Deluxe Alive

Deluxe Alive

Dobczyce
(6)
Zobacz profil

Od jak dawna związani jesteście z muzyką, kiedy powstał zespół Deluxe Alive i jak wyglądały Wasze pierwsze występy na przyjęciach weselnych?

Każdy z nas z muzyką związany jest od dziecka i dla połowy z nas to zawód, a dla drugiej połowy..... to po prostu drugi zawód. Jednak dla wszystkich z nas to pasja bez, której nie wyobrażamy sobie życia. Zespół pod tą nazwą powstał 2010r. a pierwsze imprezy zagrał w 2011. Choć z częścią muzyków z zespołu, w różnych innych kompilacjach i projektach muzycznych, gram kilkanaście a nawet ponad dwadzieścia lat co zrodziło wiele wspaniałych muzycznych i nie tylko chwil oraz przyjaźnie.

Czym wyróżnia się Deluxe Alive na tle innych zespołów muzycznych?

Deluxe Alive to pełen profesjonalizm muzyczny i sprzętowy. Nie godzimy się na kompromisy, które mają wpływ na pogorszenie jakości kosztem "może" większej ilości zleceń i co najważniejsze nie gramy pod nóżkę jak większość twierdzi a do tańca. Dlatego cały nasz repertuar to świetne, taneczne hity.

Jedni lubią disco, a drudzy biesiadne hity. W jaki sposób godzicie rożne upodobania do rodzaju muzyki gości weselnych?

Po pierwsze repertuar zespołu jest znany i nie jest tajemnicą, a więc Para doskonale wie z kim podpisuje umowę i jaką muzykę gra zespół. Jest ona jak pisałem wcześniej do tańca, a hity światowego "Disco" są do tańca. Natomiast biesiada a szczególnie nasza lokalna "góralszczyzna" to to w czym większość z nas wyrastała, dlatego nie wstydzimy się dobrej biesiady i jeśli klient chce..... Czemu nie.... Podsumowując; zawsze staramy się znaleźć złoty środek, tak aby Zleceniodawca i przyszli Zleceniodawcy (goście weselni) byli zadowoleni.

Jaki jest Wasz sposób na roztańczenie wszystkich gości weselnych?

Nie przeszkadzać, a pomagać w dobrej zabawie. Dziwna odpowiedź, wiem... ale tak jest. Trzeba mieszać utwory tak aby każdy z gości usłyszał i pozbawił się przy tym co lubi. To trudne i zawsze znajdzie się jeden niezadowolony, ale nie wyobrażamy sobie monotematyczności w repertuarze! I to się sprawdza! Taki jest nasz sposób na rozgrzanie parkietu!

Sprawdź inne oferty: