Waldemar Halfar

DJ GEMER, konferansjer, wokalista, animator.Dekoracja LED, zawodowy saksofonista.

(3)

Jeśli szukasz sprawdzonego, niezawodnego DJa, wodzireja , konferansjera i może dodatkowo przydałby się animator dla dzieci to oferta dla Ciebie.
Potrafię z powodzeniem połączyć wszystkie te funkcje.

2000 zł - 2500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

2500 zł - 2800 zł

Jeśli szukasz sprawdzonego, niezawodnego DJa, wodzireja , konferansjera i może dodatkowo przydałby się animator dla dzieci to oferta dla Ciebie.
Potrafię z powodzeniem połączyć wszystkie te funkcje.

Proponuję dodatkowo 3 godzinny występ zawodowego saksofonisty który robi niezłą robotę dogrywając do znanych utworów i grając samodzielne utwory instrumentalne.

Konkursy, zabawy które powtarzają się na wszystkich weselach, które już wszyscy widzieli? To nie w moim repertuarze.Zaskocz swoich gości kreatywnym spojrzeniem na rozrywkę i wybierz autorskie, niepowtarzalne zabawy które zapadną w pamięci gości.

Kim jestem? Pracuję jako nauczyciel muzyki, instruktor nauki gry na instrumentach klawiszowych.
Moja praca to nie odtwarzanie muzyki ale przede wszystkim obserwacja parkietu, reakcji gości na moje propozycje dotyczące muzyki, konkursów i szybkie wyciąganie wniosków do dalszego przebiegu zabawy.

Stawiam na oryginalność która przejawia się w doborze autorskich konkursów, zabawnych lecz nie ośmieszających komentarzach, skomponowania strony estetyczno-wizualnej która stanowi tło występu(oświetlenie, efekty).

Scenariusz imprezy ustalamy razem a wspólnym mianownikiem są Wasze oczekiwania i moje doświadczenie które z sukcesem przeprowadzi Was przez ten dzień pełny wrażeń.

Co z dziećmi które są na weselu i nudzą się już od samego początku?Po sprawie.W roli animatora czuję się wyjątkowo dobrze prowadząc od ponad 10 lat bale karnawałowe dla najmłodszych gdzie słowo "prowadząc" znaczy stałą obecność na parkiecie a każda minuta to dosłowne uczestnictwo w tej zabawie.

W pracy jestem zaangażowany, odpowiedzialny, kreatywny w nieoczekiwanych sytuacjach które mogą mieć miejsce, pomocny na etapie planowania i w trakcie przebiegu imprezy.

Pamiętaj! Imprezy nie powtórzysz!
Wybierz niepowtarzalnego Dj-a!!!

Poprawiny

1200 zł - 1500 zł

Prowadzę poprawiny jak kontynuacja pierwszego dnia wesela lub kontrast dla zespołu który grał w pierwszym dniu.

Opinie

5.0

3 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

Wygląd salonu

JK

Joanna K

Gorąco polecam! Dzięki niemu świetnie bawili się zarówno dorośli, jak i dzieci. W ofercie posiada ciekawe zabawy, z którymi nie spotkałam się wcześniej na żadnym weselu, a cechują się oryginalnością i dobrym smakiem. DJ na początku wieczoru w przerwach między tańcami zabawiał dzieci, a kiedy te poszły spać, a starsze towarzystwo nieco się "rozgrzało" przy stołach, zaprosił ich do wspólnych, pełnych śmiechu atrakcji. Przez cały wieczór dobierał muzykę pod gust gości, bacznie ich obserwując, jednak miał na uwadze moje wcześniejsze zakazy i podpowiedzi ;) Poza tym DJ na weselu grał ze swoim saksofonistą, co świetnie ożywiało muzykę, a jednocześnie nie był to jakiś "przyciężkawy" występ - efekt niesamowity, wszyscy goście zazdrościli mi imprezy! :D Przed weselem świetny kontakt z DJ. Ogromna wiedza muzyczna i gust. Serdecznie polecam!

2 miesiące temu

MK

Monika K

Naprawdę wspaniały DJ! Pan Waldek sprawił że mieliśmy wesele o jakim marzyliśmy. Powiedzieliśmy jasno czego oczekujemy i nie zawiedliśmy się. Polecamy w 100% !

2 miesiące temu

AW

Anna W

Absolutnie polecamy każdemu tego DJa! :) Jest profesjonalny, bardzo pomocny, wszyscy goście świetnie się bawili :) Nasze wesele miało bardzo napięty plan. Było wiele atrakcji i niespodzianek, a DJ nie tylko świetnie sobie z tym wszystkim poradził, ale i był dla nas dużym wsparciem i pomocą. Zależało nam na tanecznej muzyce (i ograniczonej ilości disco-polo) i tak właśnie było - każdy z gości świetnie się bawił. Dj jest także świetnym wodzirejem - wszystkie zabawy były dopasowane do charakteru i wieku uczestników, było mnóstwo śmiechu, a jednocześnie wszyscy czuli się swobodnie. Nie pojawiła się ani jedna zabawa, po której któryś z gości mógłby się poczuć urażony. Słowem - wszystko na najwyższym poziomie :) Chociaż to już prawie 2 miesiące po ślubie, rodzina nadal wspomina naszego Dja i powtarza, że nie wyobrażają sobie już nikogo innego w tej roli i twierdzą, że odkryli "nową jakość wesela" :) Byliśmy wymagającą parą młodą, a Pan Waldemar sprostał wszystkim tym wymaganiom, a nawet je przewyższył :) Gorąco polecamy!!!

3 miesiące temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Zmienność sytuacji w których jestem, brak monotonii.Zadowolenie uczestników imprez, radość dzieci z udziału w zabawach.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Jeden ze znajomych szukał klawiszowca do zespołu.Po czasie nasze drogi się rozeszły i założyłem własny zespół, prowadziłem konferansjerkę, konkursy.Zainwestowaliśmy także w oświetlenie czyli mieliśmy już wszystko czym dysponuje DJ. Z czasem pojawiły się oferty prowadzenia imprez w charakterze DJ.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Kilkanaście lat.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Takim który daje komfort i satysfakcję, który przewyższa potrzeby realizacji zlecenia.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Pierwszy taniec.Po nim wszystko już leci "z górki".

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Średnio to 18- 20 godzin.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Oferta podstawowa to tylko mniejsza ilość oświetlenia- brak rampy której montaż zajmuje sporo czasu.

Jaki jest Twój styl?

Styl muzyczny który mi prywatnie odpowiada to lata 70-te.Jeśli chodzi o modę to nie ubrałbym smokingu i kapelusza, to nie moja bajka.Nie mógłbym także grać w kapeli bawarskiej ze względu na strój.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Zaangażowanie w przygotowania do ślubu, dbałość o szczegóły.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Dla mnie wymarzone wesele to takie gdzie oczekiwania Młodych i ich gości są zgodne z moim stylem pracy i estetyki.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Wiele par miło wspominam.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Lubię ludzi optymistycznych, otwartych, którzy potrafią wyraźnie przedstawić swoje oczekiwania i ustalić kompromis.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Zabawy dla dzieci, ich nieoczekiwane zachowania i oryginalne spostrzeżenia.Na jednym z przyjęć było sporo dzieci dla których w każdej niemal przerwie organizowałem konkursy, quizy, zabawy.Po kilku godzinach takiej zabawy niezmęczone dzieci pytały co będzie w kolejnej przerwie.Zapytałem: A wy już nie macie dość po tylu godzinach?Wskazali mi przywódcę i powiedzieli: On jest po czterech coca- colach...Zrozumiałem swoje położenie.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Do której godziny trwa wesele?Średnio to 12 godzin i na tyle kalkuluję swoją pracę.Godzina 3:00 jest w moim przypadku często punktem końcowym.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Podczas wesela czuwam nad sprawnym przebiegiem zaplanowanych punktów, konsultuję z kuchnią godziny wydawania posiłków by nie było przestojów i wydłużanych przerw.Podpowiadam i proponuję na bieżąco rozwiązania będąc w stałym kontakcie z Parą Młodą.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

By oferował to czego oczekuje klient i był skłonny do kompromisów.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Jestem zaangażowany w swojej pracy, służę pomocą na etapie planowania i w trakcie wykonywania zlecenia. Potrafię improwizować w nieoczekiwanych i niezaplanowanych sytuacjach.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Potrafię z powodzeniem połączyć funkcję DJ, konferansjera, animatora, wokalisty, słuchając sugestii organizatora, nie narzucając swojego programu.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Moja oryginalność przejawia się w autorskich konkursach, zabawnych lecz nie ośmieszających komentarzach do nich oraz skomponowaniu strony wizualnej występu: światła, efekty.Nie kopiuję innych, to raczej ode mnie biorą pomysły.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Lubię utwory ponadczasowe z tekstem współgrającym z muzyką.

Kontakt

DJ GEMER, konferansjer, wokalista, animator.Dekoracja LED, zawodowy saksofonista.

Katowice

49 km od Bielsko-Białej

43 km od Rybnika

Polecani z kategorii zespoły weselne

E-Events Team
E-Events Team Katowice
(17)
Zobacz profil
DJ & Wodzirej Tomasz Cichy Events
DJ & Wodzirej Tomasz Cichy Events Katowice
Zobacz profil
Weselsi
Weselsi Żory
(1)
Zobacz profil
Golden Boys & Girls
Golden Boys & Girls Kietrz
(7)
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: