DJ Kriss Agencja Eventowo/Weselna "Ekstra-Zabawa"
DJ Kriss Agencja Eventowo/Weselna "Ekstra-Zabawa" Warszawa
(180)
Zobacz profil
Lawa
Lawa Przemyśl
(72)
Zobacz profil
TWIST Group - zespół - DJ & live ACT
TWIST Group - zespół - DJ & live ACT Katowice
(22)
Zobacz profil
DJ Bzyk - DJ/Wodzirej na Twoje Wesele
DJ Bzyk - DJ/Wodzirej na Twoje Wesele Gliwice
(25)
Zobacz profil
DJ & Wodzirej Tomasz Cichy Events

Tomasz Cichy

DJ & Wodzirej Tomasz Cichy Events

(12)

O nas

Zapraszam do kontaktu poprzez maila: [treść zablokowana]


Nazywam się Tomasz Cichy i zajmuję się tworzeniem pięknych wspomnień.
Kontakt z ludźmi, towarzyszenie im w ważnych i pięknych, szczęśliwych i emocjonujących momentach ich życia – to moja pasja. Uważam, że to właśnie z zaangażowania i pozytywnych uczuć, jakie towarzyszą mi w pracy, płynie ta wyjątkowa energia, którą odczuwają i cenią moi Klienci. Raz odkryty talent rozwijam nieustannie od ponad 10 lat. Jako absolwent Akademii Wychowania Fizycznego zawsze byłem blisko związany z wszelkimi imprezami sportowymi, jednak moją prawdziwą specjalnością okazały się zabawy i wesela, zwłaszcza te w tradycyjnym, polskim stylu. Moja praca jest wyjątkowa, bo wiąże się z zaproszeniem mnie każdorazowo do uczestniczenia w najważniejszych momentach życia. To dla mnie duża radość i olbrzymie emocje, ale również ogromna odpowiedzialność – dlatego wkładam wiele wysiłku i serca, by wszystko przebiegło w zaplanowany, wymarzony sposób.

PRZEDZIAŁ CENOWY

2700 zł - 3300 zł

RODZAJ MUZYKI

Disco

Jazz

Klasyczna

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Własne oświetlenie

Oferta - DJ & Wodzirej Tomasz Cichy Events

Oprawa muzyczna wesela

2500 zł - 3000 zł

Korzystając z moich usług mają Państwo zapewnione:
• profesjonalne nagłośnienie,
• oświetlenie,
• efekty specjalne (mgły, dymy itp.),
• rekwizyty niezbędne do zabaw i ewentualnych konkursów.

Moja specjalność to wesela - prowadzę je bez ograniczeń czasowych w radosnym oraz kulturalnym stylu. Potrafię odważnie aktywizować uczestników zabawy, wychodząc do nich na parkiet i zachęcając do tańca. Jestem nie tylko DJ-em, ale również wodzirejem, co oznacza w praktyce, że zapewniam nie tylko obsługę muzyczną, ale również konferansjerską. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło mi wypracować własny, wyjątkowy styl, dzięki któremu potrafię dobrać muzykę odpowiednią do aktualnego etapu trwania przyjęcia.

Od wielu lat zajmują się regularnie obsługą wesel oraz imprez okolicznościowych, dzięki czemu mogą być Państwo spokojni o moje doświadczenie w tej dziedzinie oraz orientacje co do trendów w branży. Repertuar muzyczny uzgadniam z Młodą Parą podczas spotkania organizacyjnego, w czasie którego również udzielam wszelkich porad, aby zabawa była wyjątkowa i niezapomniana. Jeśli Młoda Para przewiduje zabawy i konkursy na swoim weselu, może również liczyć na wiele ciekawych propozycji z mojej strony i możliwość dokonania wyboru tego, co ją najbardziej zaciekawi. Podczas trwania całego przyjęcia współpracuję z obsługą restauracji, dzięki czemu Młoda Para nie musi się zamartwiać o przebieg programu zabawy.

Zachęcam do spotkania, podczas którego pokażę Państwu przykładowe filmiki, zdjęcia i co najważniejsze – zaprezentuję zarówno swoją osobę, jak i styl, w jakim prowadzę zabawę. Wyceny dokonuję indywidualnie, w oparciu o rozmowę z narzeczonymi. Koszt zależy od ilości sprzętu, który Państwo zamówią, lokalizacji, terminu itp. Działam na terenie całego kraju.

Współpracuje z saksofonistą, kwartetem, fotografami, kamerzystami itd. - więc służę wszelką poradą, która pomoże ubarwić Państwa wesele.

Zapraszam również na stronę internetową, gdzie znajdą Państwo więcej informacji zarówno odnośnie do mojej osoby, jak i również usług, które świadczę.

Wystawiam faktury i działam jawnie jako jednoosobowa firma.

Poprawiny

1000 zł - 1500 zł

Opinie - DJ & Wodzirej Tomasz Cichy Events

5

12 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

MK

MARIA K

Od pierwszego spotkania wiedzieliśmy, że trafiliśmy na właściwego człowieka! Tomek jest profesjonalistą w każdym calu. Do tego mega taktownym człowiekiem. Uśmiechnięty, pozytywny. Zabawy poprowadzone wyśmienicie. Muzyka dobrana fantastycznie. Wszystko było dopasowane tak, że lepiej nie mogliśmy sobie wymarzyć tego dnia! ❤ Dodatkowo ciężki dym FANTASTYCZNY + fotobudka była świetnym wyborem, gościom sprawiła ona wiele zabawy! Zatem jeśli jakaś para się jeszcze zastanawia to po polecamy, 10/10! 😊 Marysia & Patryk 🥰🫶🍀

1 rok temu

TW

Tomasz W

Biorąc pod uwagę nasze wcześniejsze doświadczenia, organizację wesela rozpoczęliśmy od poszukiwania DJ'a w przeciwieństwie do większości par, które zaczynają od rezerwacji sali. Tomka poznaliśmy przez jedną ze stron internetowych, jednak już po pierwszy spotkaniu mieliśmy pewność, że to odpowiednia osoba. Tomek jest osobą otwartą, z wysoką kulturą osobistą i bardzo dobrą dykcją. Dzięki niemu nasze wesele było wyjątkowe, goście chętnie pojawiali się na parkiecie i byli zaangażowani we wszystko co się działo. Przed weselem uzgodniliśmy preferowany przez nas rodzaj muzyki, zabawy oraz harmongram wesela. Tomek świetnie kontroluje czas i na bieżąco podpowiada, co powinno się wydarzyć w najbliższym czasie, żeby o niczym nie zapomnieć. Nasze wesele zostało przełożone na miesiąc później ze względu na wyjątkową sytuację. Mimo tego nie było żadnego problemu z realizacją naszej umowy. Co więcej, Tomek postanowił skrócić swój urlop, żeby dostosować się do preferowanego przez nas terminu, za co serdecznie dziękujemy. Od gości słyszeliśmy dużo pochwał na temat pracy Tomka, a to też jest dla nas bardzo ważne. Nic nie zastąpi dobrego DJ'a na weselu, a Tomek świetnie się spisuje w tej roli, dlatego szczerze polecamy :)

3 lata temu

MS

Maciek S

Tomek poprowadził moje wesele w wymarzony przeze mnie sposób. Kosmiczna atmosfera, perfekcyjnie czuje publikę, co i kiedy ma zagrać. No rewelacja!!! Tomek Cichy to zdecydowanie 5* fachowiec w swojej branży :D

3 lata temu

Źródło: Facebook

MS

Magda S

Świetna zabawa do utraty sił, aż żal było schodzić z parkietu :) muzyka dopasowana do naszych oczekiwań, a zabawy poprowadzone z humorem. Serdecznie polecamy na wesele :)

3 lata temu

Źródło: Facebook

KH

Kamila H

Profesjonalne podejście, miła atmosfera, Tomek to sympatyczny człowiek z pasją. Niewielkie wesele, ale mega udane, fajna muzyka, dopasowana do wieku i preferencji gości, kulturalne i śmieszne zabawy. Polecam z całego serca! ❤️

3 lata temu

Źródło: Facebook

KT

Karolina T

Serdecznie polecam, Tomasz poprowadził nasze wesele tak, że każdy chwalił ;) pomocny i przemiły człowiek z pasją ? wszystkiego dobrego!

3 lata temu

Źródło: Facebook

LG

Lidia G

Serdecznie polecam DJ Tomka grał na naszym weselu. Bawiliśmy się świetnie- dziękujemy! ??

3 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Swoją przygodę z weselami rozwijam nieustannie od ponad 10 lat.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Zapewnienie kompletnego nagłośnienia wraz z oświetleniem. Dodatkowo obsługa wodzirejsko - DJska całego przyjęcia.

Kontakt - DJ & Wodzirej Tomasz Cichy Events

DJ & Wodzirej Tomasz Cichy Events

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Katowice

Polecani z kategorii zespoły weselne

Doobry DeeJay
Doobry DeeJay Katowice
(10)
Zobacz profil
Wiolonczela i Fortepian na ślub oraz wesele / MarKato Duo
Wiolonczela i Fortepian na ślub oraz wesele / MarKato Duo Katowice
Zobacz profil
PARTY BROTHERS BAND
PARTY BROTHERS BAND Katowice
Zobacz profil
Zespół KONKRET
Zespół KONKRET Katowice
Zobacz profil

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: