GlamBeat

Judyta

GlamBeat

(1)

Glam Beat to zespół, który powstał z chęci realizowania w sposób profesjonalny, a zarazem niezwykle energetyczny, wizji wyjątkowych przyjęć weselnych, eventów czy bankietów. Zespół tworzą wykształceni muzycy, których wcześniejsze doświadczenia sceniczne dają efekt najwyższej rangi.

4500 zł - 6000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

RODZAJ MUZYKI

Disco

OPRAWA MUZYCZNA

Wesele dwujęzyczne

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

4500 zł - 4500 zł

Poprawiny

1500 zł - 1500 zł

Opinie

5.0

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

JN

Joanna N

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za świetną oprawę muzyczną na naszym weselu! Mieliśmy bardzo dobry kontakt z zespołem przed weselem, jak i w trakcie. Była to zasługa Pani Judyty, która była bardzo pomocna. Zespół był otwarty na propozycje muzyczne i związane z zabawami. Na stronie zespołu znajduje się aktualny repertuar, naszym zdaniem bardzo ciekawy i przyjemny dla ucha - http://glambeat.pl/. Wszyscy goście byli zachwyceni muzyką oraz zabawami, które przygotował zespół. My i goście cały czas wspominamy GLAMBEAT z wielkim uśmiechem na twarzy. Wszystko było idealnie, pełen profesjonalizm.

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Ślub to absolutnie wyjątkowa okazja i wszystko co z nią związane musi być wyjątkowe. Bardzo cieszę się, że zespół GlamBeat może być częścią tych chwil i realizować swoje zadania na najwyższym poziomie wykonawczym, co w efekcie daje każdorazowe zadowolenie naszych klientów.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Wszyscy jesteśmy wykształconymi muzykami, absolwentami Akademii Muzycznych. Pracowaliśmy w innych składach muzycznych, które zajmowały się oprawą muzyczną wesel. Lata doświadczeń sprawiły, że skrystalizowała się nasza własna wizja współpracy z Parami Młodymi, oparta na otwartości i nowoczesnym podejściu do klienta.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od prawie 10 lat jesteśmy w branży weselnej, a konkretnie jako zespół GlamBeat od 3 lat.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Najwyższej jakości nagłośnieniu LD system o bardzo selektywnym brzmieniu. Dysponujemy również oświetleniem i maszyną do dymu.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Nie ma takich momentów. Całe wesele jest zbiorem pięknych momentów.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Gramy 10 godz. lub do godz. 4.00.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Oferta zawiera profesjonalną oprawę muzyczną wesela i prowadzenie całości. Gwarantujemy oczywiście sprzęt nagłośnieniowy, oświetlenie i maszynę do dymu.

Jaki jest Twój styl?

Najważniejsza jest otwartość na pomysły i marzenia Pary Młodej. Wesele może być bardzo nowoczesne, ale może być również bardzo tradycyjne. Wszystko zależy od wizji Pary Młodej i charakteru ich gości.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Klienci oczekują wysokiego poziomu wykonawczego i świeżego podejścia do wszystkich elementów wesela.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Jesteśmy absolwentami Akademii Muzycznych, więc z niezwykłą radością realizujemy wesela bez muzyki disco polo i biesiady. Wiemy, że jest to absolutnie możliwe, ponieważ istnieje wiele alternatywnych kompozycji, które porywają do tańca całe tłumy. Wymarzonymi weselami są więc te, na których nie pojawiają się właśnie wyżej wymienione style, ale też mamy pełną świadomość, że to nie my i nasze upodobania są tego dnia ważne.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Mamy generalnie szczęście do wspaniałych Par, dla których realizowanie naszego zadania to czysta przyjemność.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Pary, które darzą nas zaufaniem i aktywnie uczestniczą w zabawie ze swoimi Gośćmi. Jednocześnie nasi Klienci mogą liczyć na pełną otwartość i zaangażowanie z naszej strony.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Przy okazji kulinarnej niespodzianki (płonące prosię) na salę wyskoczył Pan przebrany za pluszową świnkę i tańczył polkę z Parą Młodą. Sytuacja była dość niecodzienna i abstrakcyjna i ten widok zapewne na długo pozostanie w naszej pamięci.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

A co jeśli Państwo zachorują? Czy możemy liczyć na zastępstwo? Tak, każda Para ma gwarancję profesjonalnego zastępstwa w razie sytuacji kryzysowej. Takie zapewnienie jest zawarte w umowie.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Dobrze jest nawiązywać współpracę z profesjonalistami i powierzać oprawę muzyczną wykształconym muzykom. Tak jak nie udajemy się z bólem brzucha do piekarza, tak nie radzilibyśmy oddawać w ręce pasjonatów najważniejszego dnia w swoim życiu.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Sprawdzenie opinii innych klientów (ale trzeba również brać pod uwagę nieprawdziwe opinie konkurencji, które również mogą pojawiać się w internecie), otwartość na pomysły Pary Młodej, energia, jakość sprzętu i profesjonalizm.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Zajmujemy się muzyką od wielu lat i jesteśmy w tym kierunku wykształceni. Mamy otwarte umysły i rozumiemy, że każde wesele jest inne, więc nasz zespół również musi być bardzo elastyczny i gotowy na najbardziej wymyślne pomysły Pary Młodej.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Gwarantujemy wszystko co jest niezbędne do udanej oprawy wesela - bogaty repertuar, profesjonalna muzyka, konferansjerka, sprzęt i umiejętności wokalistek i muzyków na najwyższym poziomie.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Zapewniamy kompleksową obsługę słowno-muzyczną na NAJWYŻSZYM poziomie i dopasowujemy się do wymagań Klienta.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Przepiękny kadr ze ślubu plenerowego, na którym grał również nasz saksofonista i podczas życzeń tworzył tło muzyczne, grając jedną z kompozycji Stinga.

Wolne terminy

Kontakt

GlamBeat

Bydgoszcz

43 km od Torunia

40 km od Inowrocławia

Polecani z kategorii zespoły weselne

Zespół muzyczny Avanti
Zespół muzyczny Avanti Bydgoszcz
(29)
Zobacz profil
Fly&Fly Cover Band
Fly&Fly Cover Band Poznań
(46)
Zobacz profil
Orion Cover Band
Orion Cover Band Gniewkowo
(5)
Zobacz profil
DJ Maciej Mucherski - Impreza Z Klasą/Wokal/Tribute Z.Wodecki
DJ Maciej Mucherski - Impreza Z Klasą/Wokal/Tribute Z.Wodecki Poznań
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: