Good Stuff Music Group

Szymon

Good Stuff Music Group

(4)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Live band w autorskiej konwencji rockowej elegancji? To wesele będzie legendarne! ;)

Czy Wasz najważniejszy dzień powinien być odzwierciedleniem Waszych marzeń - czy może Waszego wąsatego wujka? No właśnie.
Dlatego powinniście znaleźć ekipę, która nie planuje odbębnić kolejnej „sztuki”, a woli najpierw siąść z Wami przy kawie i poznać Wasze oczekiwania.

Wasz dzień to nasz dzień – zawsze robimy wszystko, by główni bohaterowie imprezy mogli się poświęcić wyłącznie świetnej zabawie.
A dbają o to profesjonalni muzycy współpracujący ze sobą w różnych projektach od 2011 r. oraz szalenie twórczy absolwenci gdańskiej Akademii Muzycznej i gdyńskiego Studium Wokalno-Aktorskiego.
Doświadczenie z setek imprez weselnych oraz dużych eventów (m.in. w Ergo Arenie, Starym Maneżu, Gdańskim Teatrze Szekspirowskim, Centrum Stocznia Gdańska czy licznych hotelach) to nasz nieoceniony kapitał - na Waszej imprezie będzie miejsce jedynie na te przyjemne zaskoczenia!

Nasze instrumenty na zmianę koją nerwy niczym miód wlewany kroplówką i wywołują zespół niespokojnych nóg na parkiecie.
O naszym nagłośnieniu mówią, że jest dobre jak serce Matki Teresy. Dopytywali o nie Stonesi, ale jeszcze ich nie stać.
Era panów z dwoma kibordami na szczęście się skończyła. 100% live - 0% ściemy.

Do muzycznej podstawy warto dorzucić konferansjerkę Szymona – żywiołową, wychodzącą do gości, wesołą, ale z klasą i bez obciachu.
Scenariusze rodem z filmu Smarzowskiego Wam nie grożą.

Wokalistka z anielskim głosem śpiewająca na Waszym ślubie czy żywiołowa sekcja dęta na imprezie weselnej?
Proszę bardzo!

Chcecie niczym Bruce Lee załatwić wszystko za jednym ciosem?
Przywieziemy fotobudkę, załatwimy ciężki dym, oświetlenie, zorganizujemy profesjonalnych barmanów, animatorki,
pokazy ogniowe i co sobie wymarzycie – dla Good Stuff niemożliwe nie istnieje ;)

Zapraszamy na:
- stronę: https://goodstuff.net.pl/
- FB: https://www.facebook.com/goodstuffmusicgroup/

PRZEDZIAŁ CENOWY

5000 zł - 13000 zł

Oferta - Good Stuff Music Group

Oprawa muzyczna wesela

11000 zł - 13000 zł

11000 PLN to cena bazowa za oprawę wesela w Województwie Pomorskim w 2024r.
Oferty dostosowujemy indywidualnie w zależności od terminu, odległości oraz
szczegółów zamówienia, stąd stawka w załączonej ofercie nie jest referencyjna.

Poprawiny

5000 zł - 6000 zł

Opinie - Good Stuff Music Group

5

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

TD

Tomasz D

Świetny zespół, który porwał wszystkich do wspólnej zabawy! Przepiękny wokal Agnieszki podbił serca nasze oraz gości. Wesele było poprowadzone profesjonalnie, z wyczuciem smaku. Polecamy wszystkim, którzy pragną wspominać swoją uroczystość latami z uśmiechem na twarzy. Serdecznie dziękujemy, Kamila & Tomasz

5 lat temu

TD

Tomasz D

Świetny zespół, który porwał wszystkich do wspólnej zabawy! Przepiękny wokal Agnieszki podbił serca nasze oraz gości. Wesele było poprowadzone profesjonalnie, z wyczuciem smaku. Polecamy wszystkim, którzy pragną wspominać swoją uroczystość latami z uśmiechem na twarzy. Serdecznie dziękujemy, Kamila & Tomasz

5 lat temu

AM

Agata M

Jako panna młoda dokonałam najlepszego wyboru . Zespół profesjonalny oraz pełen cudownej energii . Przepiękny wokal oraz nagłośnienie . Zabawy oczepinowe idealne . Brak mi słow by opisać jak się cieszę ze to właśnie Good Stuff Music Group był z nami tego dnia . Polecam !!!

6 lat temu

A

Znakomita ekipa, świetna muzyka, polecam wszystkim którzy nie chcą Disco Polo na swoim weselu.

6 lat temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Zespół powstał w 2011 r. i występuje w stałym składzie - na przestrzeni dekady na weselnych parkietach dokonały się jedynie dwie zmiany osobowe.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Zgranie, doświadczenie i niegasnąca pasja to nieocenione atuty - wierzymy, że zaprocentują również na Waszej imprezie! :) Naszą specjalnością stały się imprezy międzynarodowe - graliśmy wesela m.in. polsko-angielskie, irlandzkie, niemieckie, koreańskie, japońskie, nigeryjskie, a także w całości norweskie. Nasz priorytet - wszyscy muszą mieć możliwość bawić się równie dobrze!

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Doświadczeniami, z których sporo się uczyliśmy (i nadal uczymy) są zetknięcia kulturami innych krajów - poznawanie innych zwyczajów, a także dostosowywanie swoich do ich sposobów zabawy. Przyjemna nauka i super wspomnienia. Wyzwaniem, z którym niestety czasem jeszcze musimy się mierzyć, bywa ludzka niekompetencja / podejście ze strony właścicieli, menadżerów czy obsługi sali. Jednak reasumując, po kilkunastu latach w weselnym biznesie wydaje nam się, że jesteśmy kuci na cztery nogi :)

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Oczywiście jest taka checklista, która zawsze musi zostać odhaczona - zabawy, oczepiny, stosunek grania do przerw - ale na nawet najbardziej wymyślne pytania odpowiemy ;) Przed weselem spotykamy się z Parami Młodymi osobiście, aby wspólnie ustalić scenariusz wesela, więc wszelkie wątpliwości są rozwiewane na długo przed tym najważniejszym dniem.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Pełna obsługa wesela - muzyka na żywo, w przerwach, obsługa konferansjerska oraz profesjonalne oświetlenie sceny i parkietu.

Z jakim wyprzedzeniem Para Młoda powinna zarezerwować u Ciebie termin?

Zazwyczaj terminy sobotnie od czerwca do września dobrze rezerwować z dwuletnim wyprzedzeniem. Jednak w każdym wypadku zachęcamy do napisania do nas - okienka w kalendarzu również się zdarzają.

Czy dajesz możliwość ustalenia lub modyfikacji repertuaru?

Repertuar przesyłamy Parze Młodej w celu ustalenia które z piosenek lubi najbardziej / których na pewno nie chciałaby na swojej imprezie usłyszeć. Na życzenie przygotowujemy również piosenkę na pierwszy taniec.

Jakie wymagania techniczne musi spełniać miejsce wesela?

Na imprezach w namiotach / plenerze, istotne jest zapewnienie odpowiedniej mocy do stabilnego zasilenia naszego sprzętu. Zdarzało się, że przy uderzeniu w werbel migały żarówki, a gdy cały zespół zaczynał grać - wysiadał prąd. Nikt z nas ani gości powtórki takiego scenariusza by zapewne nie chciał :) W pozostałych przypadkach, ważne jest jedynie zapewnienie odpowiednio dużej przestrzeni dla zespołu, instrumentów, nagłośnienia i oświetlenia.

Czy poza samą muzyką organizujesz też zabawy weselne?

Jak najbardziej, mamy bogaty wachlarz zabaw do wyboru przez Parę Młodą. Staramy się przy tym nie przeładowywać wesela zabawami, żeby nadać imprezie odpowiedni rytm.

Do której godziny przeważnie grasz na weselu?

Nasz maksymalny czas pracy to 11 godzin od startu imprezy. Koniec imprezy musi być zaplanowany najpóźniej na 4.00.

Kontakt - Good Stuff Music Group

Good Stuff Music Group

website facebook youtube instagram Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 7393888798

Gdańsk

143 km od Bydgoszczy

149 km od Torunia

283 km od Warszawy

19 km od Gdyni

52 km od Elbląga

135 km od Olsztyna

Good Stuff Music Group poleca

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: