Jazz na ekskluzywne przyjęcia, eventy. Standard Express.

Włodek

Jazz na ekskluzywne przyjęcia, eventy. Standard Express.

W skład zespołu wchodzą zawodowi, wysoko wykwalifikowani muzycy. W repertuarze mamy kilkaset standardów muzyki amerykańskiej, głównie jazzowej a także dla urozmaicenia trochę utworów z muzyki pop w jazzowych aranżcjach. Gramy swing, nastrojowe ballady, blues, latino, bossa nova, smooth jazz itp.
Najczęściej gramy tzw obiad weselny 2-3h i albo na tym impreza się kończy albo (jeśli przewidziane są tańce) kontynuuje muzykę DJ. Zdarza się tak, że jesteśmy jedyną oprawą muzyczną przyjęcia i gramy 5-6h.
Typowy dla nas skład to:
-Trio-instrument klawiszowy, gitara basowa i perkusja
-Jeśli jest taka potrzeba poszerzamy skład zespołu np o wokal lub inny instrument.
-Na kameralnych przyjęciach gramy także w Duecie (instrument klawiszowy+gitara basowa)
Posiadamy własne nagłośnienie oraz dyskretne, kolorowe oświetlenie. Gramy na terenie całego kraju.

RODZAJ MUZYKI

Jazz

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

Koszt naszej oprawy muzycznej uzależniony jest od terminu, czasu trwania przyjęcia i od ilości muzyków w zespole. Możliwe warianty to Duet, Trio i większe zespoły. Najczęściej wykonujemy muzykę instrumentalną ale na życzenie klienta dodajemy do zespołu wokal.

Poprawiny

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Grać muzykę, którą lubię i która podoba się innym

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Przypadkiem

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od kilku lat

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Jako zespół gramy na instrumentach światowych, renomowanych firm.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Muzyczne przywitanie gości, muzyka podczas składania życzeń, muzyka do obiadu

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Czas wykonania zlecenia jest ściśle zależny od osób zamawiających oprawę muzyczną.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Nasza oferta to najczęściej Trio jazzowe lub Kwartet z wokalem. Posiadamy własne nagłośnienie i delikatne kolorowe oświetlenie.

Jaki jest Twój styl?

Swing, Jazzowa Ballada, Bossa Nova, Latino, Smooth Jazz, trochę pop w jazzowych aranżacjach.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Stres, pieczołowicie planowanie szczegółów (sytuacje później pokazują że nie warto ani stresować się tak bardzo i planować wszystkiego punkt-punkt bo rzadko kiedy wszystko wyjdzie według planu)

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Większość ślubów, na których miałem przyjemność grać były właśnie takie, o których można powiedzieć, że wymarzone. Z perspektywy muzyka: zadowolenie klientów przede wszystkim a jeśli przy tym uda nam się zagrać w pełni ulubiony nasz repertuar to już jest ideał.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Zapadła mi w pamięć para, która przyjechała posłuchać nas podczas próby, miesiąc przed własnym weselem. Specjalnie dla nich zagraliśmy utwór Alice in Wonderland. Po tym fakcie pan młody przyznał się że jego narzeczona wczesniej była sceptycznie nastawiona na występ Trio jazzowego na weselu. Po tej naszej prezentacji i po weselu zarówno Pan młody jak i jego żona byli zachwyceni naszym występem i do tej pory czasami utrzymujemy kontakt mailowy.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z osobami otwartymi na współpracę:-)

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Z uśmiechem na twarzy wspominam takie sytuacje, że młodzi po weselu są tak zachwyceni naszą muzyką, że deklarują się zapraszać nas na: pierwszą rocznicę, na chrzciny itp:-)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Pary młode zadają pytania jakie są nasze sugestie odnośnie rozłożenia naszej gry podczas przyjęcia weselnego. Młodzi korzystając z naszego doświadczenia chętnie słuchają naszych uwag typu kiedy ma być muzyka a kiedy przerwy. Ponieważ gramy głównie muzykę w tle młodzi pytają także czy choćby w niewielkiej ilości gramy także delikatną muzykę do tańca. Jeśli gramy przyjęcie weselne ponad 3 godziny staramy się sprostać oczekiwaniom i zaprezentować także trochę utworów tanecznych ale nie gramy hucznej muzyki.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Powinni wiedzieć, że zrobimy wszystko co jesteśmy w stanie żeby przyjęcie weselne od strony muzycznej było udane. Każdego klienta traktujemy indywidualnie ponieważ różne są potrzeby i różne są wymagania.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Żeby usługodawca nie myślał tylko o swoim zyskach ale żeby pamiętał o tym, że wesele w życiu człowieka to bardzo ważny dzień, a niejednokrotnie nawet najważniejszy w życiu. Byłem świadkiem sytuacji, że pani menadżer sali dawała do zrozumienia że to ona jest najważniejsza i to ona o wszystkim decyduje! To na szczęście chyba sporadyczne przypadki

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Jestem w stanie przeznaczyć dużo czasu na maile, telefony aby zleceniodawca miał poczucie, ze może na mnie polegać, że jestem otwarty na sugestie. Uważam, że także mocną stroną mojego zespołu jest nietypowy jak na wesela repertuar z muzyką jazzową.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Nie mam argumentów aby wszystkie pary młode zachęcić do naszego zespołu. Zdaję sobie sprawę, że mój zespół jest nietypowy i gra specyficzną muzykę. Abyśmy spełnili życzenia i dostosowali się muzycznie do potrzeb pary młodej musi być spełniony warunek: młodzi powinni lubić Jazz w stopniu przynajmniej średnim i przygotować zaproszonych gości, że muzyczna oprawa będzie się różnić od ogólnie pojętej muzyki weselnej. Jeśli spełnione są te warunki a młodzi chcą aby ich przyjęcie weselne miało ekskluzywny charakter to możemy zagwarantować, że jesteśmy odpowiednim zespolem na przyjęcie weselne.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Repertuarem! Nie chcę oceniać innych zespołów ale w moim zawsze jest muzyka 100% na żywo bez używania podkładów z komputera. Wszyscy w zespole jesteśmy wykształconymi muzykami.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

To nagranie w dużym stopniu charakteryzuje naszą muzykę: https://youtu.be/d9Yoq7YFPTw

Kontakt

Jazz na ekskluzywne przyjęcia, eventy. Standard Express.

Łódź

Polecani z kategorii zespoły weselne

SURDUT Oprawa wodzirejsko-muzyczna 100% na żywo
SURDUT Oprawa wodzirejsko-muzyczna 100% na żywo Opole
(2)
Zobacz profil
Zespół REMANENT
Zespół REMANENT Gdynia
(15)
Zobacz profil
DJ i Grupa Muzyczna Night Flower
DJ i Grupa Muzyczna Night Flower Poznań
(3)
Zobacz profil
ONI I ONA
ONI I ONA Inowrocław
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: