Jazz na ekskluzywne przyjęcia, eventy

Włodek

Jazz na ekskluzywne przyjęcia, eventy

Najczęściej gramy tzw. obiad weselny 2-3h i na tym uroczystość może się zakończyć lub (jeśli przewidziane są tańce) kontynuuje muzyczną oprawę DJ. Zdarza się tak, że jesteśmy jedyną oprawą muzyczną przyjęcia i gramy nawet 5-6h.

- Nasze muzyczne usługi na przyjęciach weselnych należy raczej traktować w kategoriach "muzyki w tle" do ekskluzywnego obiadu (aby Goście mogli nastrojowo złożyć życzenia, komfortowo zjeść posiłek, porozmawiać itd), a nie jako oprawę
do żywiołowego tańca. Oczywiście nie mamy nic przeciwko temu, aby goście potańczyli w rytm Bossa Novy czy Swinga czy nastrojowej ballady.
- Nie wykonujemy skocznej muzyki do tańca, mamy jedynie kilkanaście utworów na "okrasę" typu pop, ale w lekko jazzowych aranżacjach. Ogólnie klimat muzyczny naszych zespołów czy to instrumentalnego czy z wokalem można
w przybliżeniu określić repertuarem takich wykonawców jak: Diana Krall, Ray Charles, Herbie Hancock, Nat King Cole, Michael Buble, Miles Davis, Ella Fitzgerald, Antonio Carlos Jobim, Matt Dusk, Chick Corea, Stacey Kent..
- Nie ma z naszej strony problemu, aby ktoś z nas muzyków zapowiadał jakieś kluczowe punkty przyjęcia typu: wniesienie tortu, dedykacje czy inne.
- Nie podejmujemy się jednak przeprowadzenia oczepin, nie prowadzimy konkursów ani ogólnych zabaw.

Dodam jeszcze na koniec, że wszyscy muzycy, z którymi mam przyjemność grać, to wysoko wykwalifikowani muzycy jazzowi. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt muzyczny i techniczny. Gramy zawsze 100% muzykę na żywo bez popularnych ostatnio tak zwanych podkładów z komputera. W repertuarze mamy kilkaset standardów muzyki jazzowej. Nastrojowe ballady, swing, bossa nova, to w głównej mierze nasz repertuar. Gramy na terenie całego kraju!

RODZAJ MUZYKI

Jazz

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

2000 zł - 5000 zł

Koszt naszej oprawy muzycznej uzależniony jest od terminu, czasu trwania przyjęcia i od ilości muzyków w zespole. Możliwe warianty to Duet, Trio i większe zespoły. Najczęściej wykonujemy muzykę instrumentalną ale na życzenie klienta dodajemy do zespołu wokal.

Poprawiny

2000 zł - 4000 zł

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt

Jazz na ekskluzywne przyjęcia, eventy

Łódź

Polecani z kategorii zespoły weselne

Green Life
Green Life Łódź
(8)
Zobacz profil
DJ WODZIREJ MARINUS
DJ WODZIREJ MARINUS Węgrów
Zobacz profil
SPECIAL
SPECIAL Częstochowa
(5)
Zobacz profil
ONI I ONA
ONI I ONA Inowrocław
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: