MAXIMUS

Mariusz Świderski

MAXIMUS

O nas

Zespół Muzyczny MAXIMUS-to śpiewające męskie trio pochodzące z Grajewa, obsługujące różnego rodzaju imprezy. Jesteśmy muzykami z duszą i polotem. Nasze długoletnie doświadczenie oraz zaangażowanie sprawi, że zabawa z naszym udziałem na długo zapadnie w pamięci i będzie dla Państwa niezapomnianym przeżyciem,gdyż z powodzeniem
możemy poprowadzić i ożywić każdą imprezę. To co Nas wyróżnia na tle setek zespołów: NASZ ZESPÓL ŚPIEWA NA ŻYWO!!NIE UŻYWAMY PLAYBACKU! Stawiamy na jakość! Staramy się perfekcyjnie dopasować repertuar do charakteru imprezy, a także na życzenie Klienta opracowujemy dodatkowe utwory. Repertuar to przeboje lat 70,80,90 oraz dnia dzisiejszego.Swoim doświadczeniem służymy podczas ustalania imprezy tak, by w trakcie jej trwania nikt ze strony organizatorów nie musiał już troszczyć się o jej przebieg. Ocenę w jakim stopniu udaje Nam się zadanie pozostawiamy dla Tych który Nas słuchali i bawili się przy naszej muzyce.

INSTRUMENTARIUM: *Instr.klawiszowe *Akordeon *Tamburyn *Saxofon Posiadamy własny sprzęt,oświetlenie oraz transport.


Od początku naszego istnienia staramy się łączyć to co najlepsze czyli współpracę sceny i parkietu, gdyż jest to gwarancją udanej imprezy, którą wspomina się latami. Obsługujemy imprezy na terytorium całej Polski.

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

OPRAWA MUZYCZNA

Własne oświetlenie

Oferta - MAXIMUS

Oprawa muzyczna wesela

Masz pytania?? Zadzwon 505-558-087

Poprawiny

Opinie - MAXIMUS

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt - MAXIMUS

MAXIMUS

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Łomża

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: