• Usługodawcy
 • Zlecenia ślubne
 • Suknie ślubne
 • Organizer

  Wirtualny Organizer Ślubny

  Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

  Zarejestruj się
 • Blog Lovestory
 • Produkty
 • Inspiracje
Oprawa Muzyczna - Brillante String Duo

Agnieszka Wicka

Oprawa Muzyczna - Brillante String Duo

Świdnik

Pokaż telefon

Ślub to wielkie wydarzenie w życiu każdej pary młodej.
Niezbędnym elementem ceremonii jest odpowiednia oprawa muzyczna, która sprawi, że temu najważniejszemu dniu będą towarzyszyły niepowtarzalne emocje i chwile wzruszeń.
Jako Brillante String Duo występujemy w duecie w składzie skrzypce i wiolonczela, pragniemy zapewnić niezapomnianą, profesjonalną oprawę muzyczną Państwa uroczystości.
Jesteśmy studentkami Akademii Muzycznej w Gdańsku.

Zapewniamy oprawę muzyczną ślubów oraz innych uroczystości.

Zapraszamy do kontaktu!

400 zł - 600 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

RODZAJ MUZYKI

Klasyczna

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

Poprawiny

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

W naszym zawodzie najbardziej kochamy wykonywanie pięknej i wyjątkowej muzyki. Granie jest naszą pasją, którą chętnie się z Państwem podzielimy, czerpiąc z tego dużo radości oraz gwarantując niezapomniane chwile.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Nasza przygoda zaczęła się kilka lat temu od grania na ślubach naszych bliższych i dalszych znajomych. Po tych występach spotykałyśmy się z pozytywnymi opiniami, dlatego teraz postanowiłyśmy poszerzyć naszą działalność. :)

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Gramy na własnych, lutniczych instrumentach, charakteryzujących się głębokim i nośnym dźwiękiem, które wypełnią przestrzeń wyjątkowym brzmieniem. Nasz duet to świetne połączenie wysokich i jasnych dźwięków skrzypiec z ciepłą i ciemną barwą wiolonczeli. Na Państwa życzenie z chęcią udostępnimy nasze nagrania.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Wszystko zależy od tego, jakie są Państwa życzenia i czy mamy przygotować jakieś nowe utwory. Do naszych zleceń podchodzimy profesjonalnie oraz starannie się do nich przygotowujemy, tak by sprostać Państwa oczekiwaniom oraz zapewnić zadowolenie z efektu końcowego.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Zależnie od okoliczności, wybieramy odpowiednie utwory z naszego szerokiego repertuaru. Proponujemy: - utwory ślubne, np. Ave Maria, Marsz Mendelssohna - fragmenty muzyki filmowej, np. tango z filmu "Zapach Kobiety" - fragmenty muzyki popularnej, np. "Thousand Years", "Unchained Melody" - utwory religijne

Jaki jest Twój styl?

Nasza oferta to delikatna i elegancka oprawa muzyczna, która idealnie wpasuje się w ten wyjątkowy dzień.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Nasze wymarzone śluby, na których mamy przyjemność pracować to takie, podczas których Państwo Młodzi i goście, dzięki naszej muzyce mogą poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo. Cieszymy się, że z powodzeniem udaje nam się spełniać te oczekiwania.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Występujemy w duecie w składzie skrzypce i wiolonczela. Oferujemy Państwu oprawę muzyczną ślubów kościelnych, cywilnych, plenerowych. W naszym repertuarze znajdują się znane utwory klasyczne oraz rozrywkowe. Chętnie przedstawimy nasze propozycje, a także możemy przygotować specjalne utwory na Państwa życzenie.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Oferujemy indywidualne podejście do każdego klienta, nasze usługi wykonujemy z najwyższą starannością i profesjonalizmem.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Obecnie jesteśmy studentkami Akademii Muzycznej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie sceniczne. Dysponujemy szerokim repertuarem, który indywidualnie dobieramy do każdego zlecenia. Staramy się, by każdy nasz występ był wyjątkowy. Muzyka jest naszą pasją, a z dzielenia się nią z ludźmi czerpiemy dużo radości. Utwory w naszym wykonaniu dodadzą eleganckiej wzniosłości całej ceremonii.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Wyjątkowa muzyka, nienaganna prezentacja, pozytywne nastawienie i piękny uśmiech! Serdecznie zapraszamy do kontaktu! :)

Kontakt

Oprawa Muzyczna - Brillante String Duo

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Świdnik: