Pony Express

Anna Surowiec

Pony Express

Kościuszki 35, Kraśnik

(2)

O nas

Zespół Pony Express to Cover Band z wysokiej półki. Z pewnością zapewnią Państwu zabawę do białego rana w świetnej atmosferze. Szeroki repertuar muzyczny trafi w gusta muzyczne każdego gościa. Zapraszamy do kontaktu!

Oferta - Pony Express

Oprawa muzyczna wesela

6000 zł - 6000 zł

Poprawiny

2500 zł - 2500 zł

Opinie - Pony Express

5

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

MR

Magda R

Pony Express to najlepszy wybór na wesele, jakiego mogliśmy dokonać! Wszyscy (wujkowie, ciocie, kuzyni, znajomi) byli zachwyceni zarówno repertuarem - mnóstwo świetnych, tanecznych kawałków, polskich i zagranicznych - jak i warsztatem - członkowie zespołu są niebywale utalentowani, niebanalne, niesamowite wokale, zero syntezatorowych podkładów, wszystko zagrane przez nich do początku do końca. Zebraliśmy mnóstwo pochwał ze strony gości. My praktycznie nie schodziliśmy z parkietu, za każdym razem było: dobra, jeszcze ten kawałek i idziemy, i tak w kółko :D Po prostu nie było utworów słabych ;) Końcówka imprezy przeobraziła się w rockowy koncert - w rezultacie Panna Młoda straciła na dwa dni głos :) Ogromnie polecamy, skromni, świetni ludzie, nie gwiazdorzą, zaangażowani, starają się wyjść naprzeciw preferencjom Młodych :) Zdecydowanie polecamy, szczególnie tym wahającym się - nie bać się, brać, nie będziecie żałować!

5 lat temu

KD

Krzysztof D

Byłem gościem na balu Sylwestrowym 2016/2017 w Dwikozach. Zespół typowo rockowy, posiadający niesamowitą energię. Wspaniały głos wokalistki. 300 osób bawiło się wyśmienicie. Dwa stoliki przez całą imprezę były obrażone, że zespół nie gra Disco Polo. Do zespołu: Trzymajcie tak dalej! Było super!

6 lat temu

Kontakt - Pony Express

Pony Express

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Kościuszki 35 23-200 Kraśnik

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: