• Usługodawcy
 • Zlecenia ślubne
 • Suknie ślubne
 • Organizer

  Wirtualny Organizer Ślubny

  Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

  Zarejestruj się
 • Blog Lovestory
 • Produkty
 • Inspiracje
TERYTORIA Zespół muzyczny DJ & live ACT
TERYTORIA Zespół muzyczny DJ & live ACT Warszawa
(18)
Zobacz profil
MaxDance DJ Luca - Wodzirej Alvaro
MaxDance DJ Luca - Wodzirej Alvaro Warszawa
(32)
Zobacz profil
SOLARIS zespół muzyczny
SOLARIS zespół muzyczny Zamość
(7)
Zobacz profil
M-art zespół muzyczny i DJ
M-art zespół muzyczny i DJ Warszawa
(3)
Zobacz profil
Zespół Muzyczny Dancing Pills 100% na żywo

Joanna Jakubczak

Zespół Muzyczny Dancing Pills 100% na żywo

(1)

Niepowtarzalne wokale. Zawodowi muzycy. Zróżnicowany repertuar. Setki imprez zagranych w Polsce i za granicą. Pozytywna energia. Nienaganny wygląd i kultura osobista muzyków.
Zespół Dancing Pills składa się z cenionych, zawodowych muzyków, którzy zdobyli doświadczenie grając z różnymi wykonawcami na wszelkich możliwych scenach w Polsce i za granicą. Pozwala im ono poruszać się po wielu stylistykach, zapewniając najwyższy poziom wykonawczy.
Jego członkowie to uczestnicy programów: Szansa na sukces, The Voice of Poland, Must be the Music. Współpracowali u boku takich artystów jak: Maria Sadowska, Natalia Nykiel, Natasza Urbańska, Urszula Dudziak, Halina Mlynkowa, Beata Kozidrak, Kamil Bednarek, Kabaret Moralnego Niepokoju, Anna Karwan, Iwona Węgrowska, Marek Piekarczyk, Stefano Terrazzino, Gospel Rain, Grzegorz Wilk i wieloma innymi.
Grali dla takich firm jak Toyota, Skoda, TVN, hotelu Anders, hotelu Holiday Inn, Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy, Santander, Bacardi, Jack Daniel’s, Selgros, Fundacji Spełnionych Marzeń i wielu innych.
Zapraszamy do kontaktu.

RODZAJ MUZYKI

Disco

Jazz

Lata 70’ 80’ 90’

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

6700 zł - 9999 zł

Na ostateczną cenę za oprawę muzyczną wesela ma wpływ wiele czynników, dlatego też ustalamy ją z każdą Parą Młodą indywidualnie.

Poprawiny

Cena za poprawiny ustalana jest indywidualnie

Opinie

2.4

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

MT

Marta T

Dancing Pills to świetni i ceniący się muzycy, jednak jako zespół na wesele pozostawili niedosyt. Jednym z problemów był słaby kontakt z gośćmi. Oczepiny były prowadzone bez zaangażowania, charyzmy czy radości. Zadawane pytania zdawały się być wymyślane na bieżąco, a reguły były przedstawione w chaotyczny sposób. Zespół nie zrealizował wszystkich ustalonych zabaw. Nie zaśpiewano nam sto lat ani "Gorzkiej wódki" (zrobili to goście z własnej inicjatywy). Odnieśliśmy wrażenie, że członkowie zespołu woleli dobrze się bawić za stołem niż pracować. Bardzo zaskoczyło nas, że podczas pracy zespół spożywał alkohol. To co jednak najbardziej nas rozczarowało to zbyt duże przerwy w graniu na żywo.

9 miesięcy temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Możliwość pracy z ludźmi przy jednoczesnym realizowaniu swojej pasji jaką jest muzyka :)

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Nasz zespół tworzą wyłącznie zawodowi muzycy, grający na wszelkich scenach muzycznych od minimum kilkunastu lat. Zdobyte przez te wszystkie lata doświadczenie pozwala nam swobodnie poruszać się po wszystkich stylach muzycznych, a to daje nam pełną swobodę podczas naszych występów. Jesteśmy w pełni profesjonalnym zespołem, gramy na sprzęcie wysokiej jakości, nienagannie się prezentujemy, zarażamy miłością do muzyki, mamy doskonały kontakt z bawiącymi się gośćmi, prowadzimy wesela również w języku angielskim. Ponadto od pierwszego spotkania aż do dnia wesela służymy Parze Młodej wszelką pomocą, pomagamy w doborze repertuaru, przygotowujemy pełen harmonogram przebiegu wesela, utrzymujemy stały kontakt z salą, fotografem i kamerzystą, dbamy o to, aby Para Młoda nie musiała się tego dnia o nic martwić.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Gramy wyłącznie na żywo. W naszym 5-cio osobowym składzie usłyszeć możecie wokal damski i aż 3 wokale męskie. Mamy bardzo różnorodny repertuar, co Pary Młode, które z nami współpracują bardzo sobie cenią.

Kontakt

Zespół Muzyczny Dancing Pills 100% na żywo

Warszawa

Polecani z kategorii zespoły weselne

Tańce Hulanki
Tańce Hulanki Warszawa
(5)
Zobacz profil
Beautiful- zespół na wesela
Beautiful- zespół na wesela Sochaczew
Zobacz profil
D-Bomb
D-Bomb Warszawa
Zobacz profil
Vector
Vector Płońsk
Zobacz profil

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: