SaxyDjs

Michał Banasiak, Daniel Banasiak

SaxyDjs

Konin

(15)

O nas

Co się stanie, gdy dwaj bracia kochający muzykę stwierdzą, że czas pójść swoją drogą i stworzyć coś nowego i świeżego!? Odpowiedzią na to pytanie jest SaxyDJs!! Grupa, zespół, formacja?! Jesteśmy połączeniem muzyki prezentowanej przez Dj’a z wyjątkowym dźwiękiem saksofonu i brzmieniem męskiego wokalu. Stajemy naprzeciwko tym, którzy szukają wyjątkowej, profesjonalnej i kulturalnej oprawy muzycznej imprez i uroczystości bez zbędnego ściemniania przy klawiaturze urządzenia, które ma imitować różne instrumentarium. Wspólnie posiadamy ponad 25 lat doświadczenia scenicznego, które w połączeniu z dobrą muzyką i prowadzeniem dostarczą Państwu niezapomnianych wrażeń. Pamiętajcie, że czego nie dowyglądamy to dogramy. Chcesz się dowiedzieć więcej?! Napisz do nas!! Do zobaczenia na wspólnej imprezie!!

OPRAWA MUZYCZNA

Własne oświetlenie

Oferta - SaxyDjs

Oprawa muzyczna wesela

2200 zł - 3200 zł

Poprawiny

600 zł - 1200 zł

Opinie - SaxyDjs

5

15 opinii

Dodaj opinię

BB

Bert B

Jeśli macie jakieś wątpliwości czy wziąć chłopaków to już ich nie miejcie. Nie ma co się bać, świetna zabawa gwarantowana ! Super wodzirej, który cały czas prowadzi interakcję z gośćmi plus Michał z zabójczymi solówkami na saksofonie granymi na parkiecie, między tańczącymi weselnikami – oni są gwarancją sukcesu wesela  Jeśli boicie się głosów typu „DJ na weselu? A czemu nie zespół?” to SaxyDjs rozkręcą imprezę tak, że wszyscy goście będą jeszcze kilka dni po imprezie mówić i pisać Wam, że nie spodziewali się, że DJ może tak dać czadu. Od nas szczera i zasłużona 5. Polecamy!

5 lat temu

Źródło: Facebook

EK

Ewelina K

Profesjonalnie przygotowani, świetnie zabawiaja gości i widać że robią to z pasją ?aż nie chce się schodzić z parkietu..szczerze polecam ?

5 lat temu

Źródło: Facebook

PK

Pat K

Jeżeli nie jesteś pewien czy DJ dobrze poprowadzi twoje wesele to wybierz właśnie ich... SaxyDjs... My się nie zawiedliśmy ? satysfakcja 100% ? goście mega zadowoleni, my również ? mam nadzieję że się jeszcze spotkamy na innych imprezach!!! Super i jeszcze raz wielkie dziękuję❤️❤️❤️❤️❤️

5 lat temu

Źródło: Facebook

PK

Patrycja K

tam gdzie jest SaxyDjs to gwarantowana zajebista impreza .??

5 lat temu

Źródło: Facebook

MN

Mo N

Impreza bardzo dobrze prowadzona. Polecam...??

5 lat temu

Źródło: Facebook

AF

Aga F

mega impra .Dzien kobiet w Heven

5 lat temu

Źródło: Facebook

PG

Paulina G

Super Panowie polecam wszystkim znajomym !!! :) ❤️❤️❤️❤️

5 lat temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Długa historia.... Muzyka płynie w naszych żyłach od urodzenia. Nasz tata grał na weselach... Przejelismy najlepsze rzeczy od niego i polaczylismy z nowoczesnym prowadzeniem imprez... Współpracujemy z parami młodymi już kilkanaście lat. W formacji SaxyDjs działamy od 2017 r.

Kontakt - SaxyDjs

SaxyDjs

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: